18 dni temu

Analiza cen: Harmony wyświetlała Krzyż Śmierci, podczas gdy token zaklęcia zawierał restrykcyjne transakcje

Rynek kryptowalut ponownie zmienił kolor na zielony, krótko po odnotowaniu strat w ciągu ostatnich 24 godzin. Altcoiny również odzyskały wartość, doceniając w tym samym przedziale czasowym. Harmonia wzrosła o 4,4%, podczas gdy Spell Token odnotował aprecjację o 4,7% w ciągu nocy.

Wskaźniki dla Spell wykazywały na swoich wykresach stały wzrostowy trend. Wskaźniki krótkoterminowe były pozytywne; jednak wykres Harmony przedstawiał możliwość odwrócenia się ceny. Ten token w szczególności odnotował stały handel pomimo spadku innych tokenów De-Fi.

Wykres czterogodzinny ONE/USD

Analiza cen: Harmony wyświetlała krzyż śmierci, podczas gdy token zaklęcia handluje restrykcyjnie

Harmony została wyceniona na 0,28 USD, a moneta przekroczyła cenę minimalną 0,27 USD. Żeton utworzył ostatnio wzór filiżanki i uchwytu. Obecny poziom cenowy Harmony pokazuje, że moneta znacznie odrobiła straty po poniesionych w ciągu ostatniego miesiąca stratach.

Jeśli tokenowi uda się doświadczyć stałej siły nabywczej, może spróbować handlować powyżej znaku 0,31 USD. Jednak jeśli chodzi o perspektywy techniczne, moneta przeżyła krzyż śmierci. Ten odczyt wskazuje na niedźwiedzią akcję cenową.

Na Balance głośność była dość wysoka, ale był mały minus. Wskaźnik siły względnej poszybował w górę i dotknął strefy wykupienia, gdy aktywo ponownie zostało przeszacowane. Oznaczało to wzrost sprzedaży w ciągu ostatnich 24 godzin.

Mówiąc o trendzie rynkowym, ADX był dość pozytywny, wykazując silny trend rynkowy. Wskaźnik Ruchu Kierunkowego był dodatni, gdy linia +DI przecinała linię -DI.

Wykres czterogodzinny SPELL/USD

Analiza cen: Harmony wyświetlała krzyż śmierci, podczas gdy token zaklęcia handluje restrykcyjnie

Spell Token został wyceniony na 0,024 USD, z natychmiastowym wsparciem na poziomie 0,20 USD. Odkąd Spell Token gwałtownie się odzyskał, token był głównie handlowany w sposób zawężony.

Natychmiastowy opór górny dla monety wyniósł 0,26 USD, przewracając się, po czym moneta mogła handlować po 0,30 USD. Na czterogodzinnym wykresie Spell znajdował się powyżej 20-SMA, co wskazuje, że to kupujący na rynku dyktowali dynamikę cen.

Indeks siły względnej został umieszczony powyżej linii środkowej w strefie zwyżkowej, co oznacza zwiększoną siłę nabywczą na rynku.

Awesome Oscillator błysnął zielonymi słupkami sygnałowymi zgodnie z pozytywnym ruchem cenowym na rynku. W równowadze wolumen oznaczał spadek presji sprzedaży i wzrost siły kupna na rynku w momencie pisania.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy