18 dni temu

Oparty na Autonomy, AutoSwap wprowadza pierwsze w historii zlecenia Limit i Stop Loss do PancakeSwap na Binance Smart Chain

Zug, Szwajcaria, 6 stycznia 2022 roku,

Autonomy Network , gotowy do użycia zdecentralizowany protokół automatyzacji, z radością przedstawia AutoSwap , pierwszy w historii dApp oferujący zlecenia z limitem, stop loss, nietrwałą ochronę przed stratami i funkcje płatności cyklicznych dla DEX-ów opartych na Binance Smart Chain, takich jak PancakeSwap. dApp będzie również dostępny w sieciach Ethereum, Polygon, Avalanche, Solana i innych. Po raz pierwszy te funkcje są dostępne w całym ekosystemie DeFi.

Oferując funkcje DeFi, które do tej pory były dostępne tylko na scentralizowanych giełdach, AutoSwap ma na celu pomóc użytkownikom lepiej zarządzać ryzykiem i zwiększyć zwroty bez konieczności wpatrywania się w ekran 24/7. Ponieważ rynki kryptograficzne są otwarte przez całą dobę, handlowcy mogą zautomatyzować swoje zamówienia za pomocą Autonomii, aby pozostać aktywnym na rynku, nawet gdy śpią.

James Key, współzałożyciel Autonomy Network, skomentował: „ Wprowadzając na DEX zarówno zlecenia limitowane, jak i stop loss, po raz pierwszy w dowolnym łańcuchu blokowym, Autonomy umożliwiło DEX-om posiadanie tych samych funkcji, co scentralizowane giełdy. Ponieważ większość wolumenu obrotu kryptowalutami nie znajduje się w zleceniach rynkowych, oznacza to, że główny inhibitor wzrostu DEX-ów został usunięty i jest ostatnim gwoździem do trumny dominacji scentralizowanych giełd, pozwalając na przeniesienie większości wolumenu na DEX-y ”.

Wiodące DEX-y na wielu blockchainach nawiązały współpracę z Autonomy, aby zaoferować swoim użytkownikom te same funkcje, które są dostępne na scentralizowanych giełdach. Wraz z wykładniczym wzrostem wolumenów transakcji DEX, brak zautomatyzowanych rozwiązań, takich jak zlecenia z limitem, stop loss, płatności cykliczne i nietrwała ochrona przed stratami, stał się prawdziwym problemem dla użytkowników DeFi.

SokuSwap, wielołańcuchowa zdecentralizowana giełda, z powodzeniem zintegrowała Autonomy z Binance Smart Chain. Pangolin integruje w Avalanche zlecenia z limitem, stop loss i nietrwałe zapobieganie stratom Autonomy. Ma na celu poprawę ogólnej użyteczności i zapewnienie lepszego zarządzania ryzykiem dla użytkowników i LP poprzez integrację autonomii. Wkrótce ApeSwap będzie również posiadał zlecenia limitowane oparte na Autonomy na Binance Smart Chain.

Autonomy Network umożliwia użytkownikom DeFi konfigurowanie dowolnych działań, które mają być uruchamiane w dowolnych warunkach, w sposób zdecentralizowany i gwarantowany. To nie ogranicza się tylko do handlu. Może integrować się ze zdecentralizowanymi giełdami, protokołami pożyczkowymi, narzędziami do zarządzania DAO, a nawet projektami Metaverse i NFT. Na przykład platforma pożyczkowa SushiSwap Kashi zdecydowała się na natywną integrację Autonomy, aby zaoferować automatyzację samolikwidacji.

Te integracje mają miejsce jeszcze przed uruchomieniem tokena przez Autonomy Network. Protokół przygotowuje się do swojej pierwszej oferty DEX (IDO) w lutym.

O sieci autonomicznej

Autonomy Network to wiodący zdecentralizowany protokół automatyzacji budujący krytyczną infrastrukturę automatyzacji dla Web3 dApps. Autonomy Network pomaga DEX-om w sieciach Ethereum, Binance, Avalanche, Polygon i innych oraz rozwiązaniach warstwy 2 zwiększyć ich wolumeny, umożliwiając im oferowanie użytkownikom szerszego zakresu funkcji, takich jak zlecenia z limitem, nietrwała ochrona przed stratami, płatności cykliczne i inne.

Łączność
  • James Key
  • james@autonomynetwork.io
Źródło: usethebitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy