miesiąc temu

Popularna giełda kryptowalut MEXC Global wycofuje chińskie konta

Popularna giełda kryptowalut MEXC global do końca grudnia wycofuje konta użytkowników z Chin kontynentalnych, o czym dziś możemy dowiedzieć się więcej w naszych wiadomościach o kryptowalutach.

Popularny Crypto Exchange MEXC globalny lub wcześniej znany jako MXC ujawnił, że do końca grudnia wycofa konta chińskich użytkowników. W wątku na Twitterze jedna z wiodących giełd nazywała się wcześniej MXC i ogłosiła, że ​​do końca grudnia wycofa konta chińskich kont. Posunięcie to jest odpowiedzią na fakt, że giełda nawiązała współpracę z międzynarodowymi funduszami inwestycyjnymi, aby wspierać ekspansję operacji globalnych.

Zmiany w strukturze ładu korporacyjnego są w toku pod kierunkiem nowo utworzonej zjednoczonej rady dyrektorów. Nowy zespół kierowniczy zostanie przyjęty, a poprzedni zespół odejdzie po wycofaniu kont użytkowników z Chin kontynentalnych. W międzyczasie giełda ujawniła, że ​​uruchomienie programu MX token 2.0 miało na celu wykonanie kolejnego kroku w rozwoju ekosystemu blockchain i pozyskiwaniu klientów.

wymiana mxc

Wiadomość ta nie jest zaskoczeniem dla tych, którzy śledzą wydarzenia związane z kryptowalutami w Chinach. Podczas gdy kraj przyjmuje podejście pro-blockchain, stosunek do kryptowalut jest dość zaporowy. Raporty pokazują również, że partia komunistyczna tego kraju wydaliła najwyższego urzędnika za wspieranie firm zajmujących się wydobywaniem kryptowalut.

Jak niedawno informowaliśmy, Binance , próbując dostosować się do lokalnych regulatorów, ogłosiło, że przestanie obsługiwać transakcje OTC, które dotyczą chińskiego juana dla użytkowników z kraju, a zaraz po ogłoszeniu cena BTC i reszty rynku zanurzone. Binance poinformowało, że 31 grudnia zaprzestanie obsługi transakcji OTC dla chińskiego juana. Firma zbada również użytkowników platformy i jeśli ustali, że któryś z nich ma siedzibę w Chinach, przełączy konta w tryb „tylko wypłaty”, co oznacza, że ​​będą mogli jedynie zamykać pozycje i wypłacać środki na giełdzie.

Binance wstrzymuje handel chińskim juanem i uzasadnia tę decyzję trwającą reakcją chińskich regulatorów na branżę kryptograficzną. Kraj i jego bank centralny zajęły dość surowe stanowisko w sprawie kryptowalut i zabroniły wszystkim lokalnym organizacjom kontaktowania się z firmami związanymi z przestrzenią aktywów cyfrowych.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy