13 dni temu

Aktywność sieciowa firmy Polygon gwałtownie rośnie wraz ze wzrostem sprzedaży NFT

Aktywność sieci Polygon rośnie, ponieważ sprzedaż NFT osiąga nowe szczyty, a rynek nadal przyciąga nowych użytkowników. Jednak demografia jest bardziej dostosowana do firm zajmujących się grami i deweloperów, ale to nie powstrzymuje rozwoju Polygon, więc przyjrzyjmy się bliżej dzisiejszym wiadomościom altcoin.

Liczba sprzedaży NFT w sieci Polygon osiągnęła w zeszłym miesiącu najwyższy poziom w historii, ledwie 2 miliony. Według Dune Analytics oznacza to 60% wzrost w porównaniu z listopadem i trzeci z rzędu miesięczny wzrost sieci. Oparte na Ethereum rozwiązanie do skalowania, które ma na celu budowanie i zarządzanie zabezpieczeniami w technologii blockchain, ekosystem Polygon rozrósł się wykładniczo w ciągu ostatnich 12 miesięcy i zarejestrował w sieci ponad 3000 zdecentralizowanych aplikacji o łącznej wartości zablokowanej na 3,86 miliarda dolarów.

Założyciel gier NFT, oszust, eth, cryptopunks

Oczekuje się, że liczba unikalnych codziennych adresów aktywnych łańcuchów pracy w sieci osiągnie nowy poziom, który przekroczy rekord 566 516 wydrukowany 2 października 2021 r., przy czym najnowsze dane obliczają 554 163. Współzałożyciel Sandeep Nailwal ujawnił, że firma Polygon znalazła niszę w przyciąganiu dużej części firm i platform gier do tworzenia NFT w sieci, w przeciwieństwie do przedmiotów kolekcjonerskich i dzieł sztuki, które często można zobaczyć w Ethereum. Natywny token MATIC firmy Polygon osiągnął szczytową cenę 2,92 USD pod koniec 2021 r., a następnie spadł do 2,11 USD w momencie pisania.

Jak niedawno informowaliśmy, Polygon przeszedł hard fork na początku tego miesiąca, a teraz około 24 dni później platforma uzasadniła swoje działania, powołując się na krytyczną lukę, która mogła wyczerpać sieć MATIC. Dokładniej mówiąc o incydencie, Polygon przytoczył krytyczną lukę i powiedział, że haker białego kapelusza, Leon SpaceWalker, zgłosił tę lukę na początku grudnia. Po zgłoszeniu, we współpracy z Immunefi, ogromną platformą bug bounty dla projektów Defi, zespół zbadał aktywność blockchain i zatwierdził poprawkę, tak aby została mocno rozwidlona 5 grudnia.

Rozrasta się sieć Polygon, eth, ethereum, deweloperzy,

Współzałożyciel Polygon, Mihailo Bjelic, powiedział, że hard fork był spowodowany luką w jednym ze zweryfikowanych kontraktów, ale nie podał więcej szczegółów. Nie wszyscy operatorzy węzłów Polygon, którzy są odpowiedzialni za uruchamianie oprogramowania sieciowego, byli świadomi istnienia hard forka, ponieważ niektórzy zauważyli tylko, że ich węzły są odłączone. W międzyczasie zespół zamierzał zapłacić hakerowi WhiteHat 2,2 miliona dolarów w stablecoinach, a kolejne 1,2 miliona dolarów firmie WhiteHat2 przesłał raport w grudniu z powodu tej samej luki.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy