14 dni temu

Polka City dołącza do CryptoWorldCon w Miami

MIAMI, 06 stycznia 2022 – Zostało tylko nieco ponad 80 dni na CryptoWorldCon (CWC), wydarzenie technologii blockchain i kryptowalut, które koncentruje się na najnowocześniejszych schematach i trendach na rynku blockchain, przybywając do Miami 1 kwietnia 2022 odbyła się w James L. Knight Center, najbardziej znanym i renomowanym miejscu w Miami. Wydarzenie to obejmuje znane osoby, firmy, inwestorów i organizacje, które stworzą globalny wpływ, przekształcając Miami w epicentrum społeczności blockchain i kryptowalut.

Polka City nawiązała współpracę z Moonwalker USA, Inc. w celu wsparcia CryptoWorldCon (CWC) 2022, jednej z największych na świecie konferencji/targów kryptowalut, które odbyły się w kwietniu w Miami na Florydzie.

CryptoWorldCon skoncentruje się na najnowocześniejszych schematach i trendach na rynku blockchain oraz tworzeniu relacji B2B w blockchain. Z dużym naciskiem na blockchain w finansach, stając się doświadczeniem zmieniającym gry, całe wydarzenie będzie zabawne, wypełnione działaniami, które dodatkowo poprawią wiedzę i doświadczenie sieciowe uczestników. Ponadto CryptoWorldCon przedstawia staranny dobór prelegentów, których celem jest urozmaicenie paneli dyskusyjnych CWC, dzięki czemu całe wydarzenie będzie angażujące dzięki różnorodnym strategiom wartości dodanej, możliwościom i mentoringowi dla uczestników.

„Cieszymy się, że możemy dołączyć i wspierać CWC 2022” – powiedział główny programista Polka City Carmelo Milian. „To wydarzenie wzmacnia misję Polka City polegającą na łączeniu różnych projektów blockchain w przyjaznym dla użytkownika miejscu. Wkrótce wszyscy spotkamy się w Meta-wersie Polka City. Ale do tego czasu Miami będzie musiało wystarczyć. Carmelo Milian będzie obecny na wydarzeniu jako keynote speaker dzielący się swoim projektem i przemyśleniami na temat kryptowaluty i blockchain.

CryptoWorldCon (CWC) Miami 2022 przedstawia Jordana Belforta, byłego maklera giełdowego i autora „Wilk z Wall Street”, który będzie gościem VIP na wydarzeniu, wraz z kolejnymi 30 mówcami z całego świata.

Łączenie projektów Blockchain w łatwym w użyciu Metaverse

Polka City to napędzany przez NFT, niezależny od łańcucha Metaverse. Platforma Polka City rozwiązuje problem silosu w blockchain, oferując użytkownikom zabawną, przyjazną dla użytkownika meta dostęp do ich ulubionych projektów blockchain, od grania przez zarabianie gier po pożyczanie.

„Największym problemem w dzisiejszym blockchainie jest duża liczba silosów. Przed Polka City nie było wygodnego sposobu, aby użytkownicy mogli uzyskać dostęp do swoich ulubionych projektów blockchain w jednym zintegrowanym metaverse” – wyjaśnił Gregory Frank z Blockchain Research Partners. „Metawers, który łączy różne światy, ma sens”.

Polka City ma prężną gospodarkę, tylko zgrywalizowaną. Użytkownicy mogą zarabiać, grając w swoje ulubione gry lub pożyczając od swoich ulubionych pożyczkodawców blockchain, aby rozpocząć działalność. Firmy z metaświata, takie jak wirtualne kluby nocne, będą przesyłać strumieniowo ekskluzywne treści audio i wideo do użytkowników Metaverse na całym świecie. Mogą ubiegać się o powierzchnię reklamową lub zbudować portal do innego metaverse.

Miami lub Metaverse

CWC 2022 odbędzie się 1-2 kwietnia 2022 r. w James L. Knight Center w Miami na Florydzie, a dla użytkowników na całym świecie w Polka City Metaverse.

Dla początkujących poszukujących inwestorów i partnerów strategicznych jest to miejsce, w którym warto być. Nie przegap okazji do wzięcia udziału w najważniejszym wydarzeniu roku dotyczącym blockchain i kryptowalut. Bądź częścią społeczności zmieniającej zasady gry, która wywiera społeczny i ekonomiczny wpływ na świat.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie www.cryptoworldcon.com .

Firma medialna: Moonwalker USA Inc. / Źródło CryptoWorldcon Nazwa mediów: Pedro Pascal / Hexmentor Telefon multimedialny: 305.506.0800 E-mail dla mediów: mail@cryptoworldcon.com Adres URL mediów: www.cryptoworldcon.com

Powiązane pliki

Polka City dołącza do CryptoWorldCon w Miami w kwietniu 2022 r. (1) (1).pd

Źródło: e-cryptonews.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy