20 dni temu

Play-To-Earn Venture MonkeyBall wprowadza token $MBS w ramach przygotowań do nadchodzącego spadku NFT

MonkeyBall, przedsięwzięcie typu „graj, aby zarobić”, ogłosiło dziś wprowadzenie na rynek swojego tokena ($MBS) i nadchodzący spadek NFT.

Zgodnie z ogłoszeniem tokenem $ MBS można teraz handlować na wielu giełdach i platformach handlowych. Token został zaprojektowany do wielu celów w metaświecie MonkeyBall, w tym do kupowania kapsuł hodowlanych w celu tworzenia nowych małp MonkeyBall, zapewniania posiadaczom dostępu do sklepu w grze i nie tylko.

Oprócz uruchomienia swojego natywnego tokena, MonkeyBall pracuje nad swoim Monkey NFT Drop, wielkim kamieniem milowym dla platformy. Warto zauważyć, że po spadku NFT umożliwią graczom grę w nadchodzącej grze MonkeyBall. Małpie NFT będą czymś więcej niż tylko przedmiotami kolekcjonerskimi. Każdy NFT będzie miał unikalne DNA, które składa się z możliwych do trenowania umiejętności, takich jak podawanie, dokładność, siła i kontrola. Będzie również miał fajny wygląd i specjalne elementy w zależności od roli małpy w grze. DNA małpy i rzadkie efekty mają pomóc właścicielom NFT wygrać grę.

NFT będą służyć jako generatory dochodów, które pozwolą graczom zarabiać MBS poprzez wygrywanie meczów. Podobno trzymanie oryginalnej małpy daje właścicielom specjalne korzyści, takie jak zrzut żetonów do gry, wczesny dostęp do sezonu lęgowego, obóz treningowy przed grą, pionierski sprzęt na obóz, tryb gry PvE i wczesny dostęp do sprzedaży stadionu (ziemi).

Uwaga: nadchodzący spadek NFT będzie zawierał małpy Gen-0, które można hodować w celu stworzenia małp Gen-1 i tak dalej. Wyhodowane małpy mogą być używane w grze lub sprzedawane innym graczom.

MonkeyBall to kolejna generacja e-sportów, która wykorzystuje metaverse, aby umożliwić użytkownikom tworzenie, grę, rywalizację i zarabianie. Platforma do gier łączy różne elementy, w tym NFT, gry wieloosobowe i zdecentralizowane finanse, aby zapewnić użytkownikom najlepszą grę w piłkę nożną. Gracze mogą grać przeciwko środowisku, innym graczom lub drużynie przeciwko drużynie.

Od momentu premiery MonkeyBall zyskał dużą popularność wśród inwestorów, w tym założycieli Draftking, Republic, Solana Capital, iAngel i Longhash. W październiku 2021 r. platformie udało się zebrać 3 miliony dolarów. Następnie w grudniu odbyła się kolejna runda finansowania, w której wzięły udział Alameda Research, YGG i wiele innych. Te rundy finansowania uzupełniły początkową ofertę DEX MonkeyBall (IDO), która odbyła się na Starlaunch w zeszłym roku w listopadzie.

Dołącz do społeczności: Niezgoda | Telegram | Twitter | Youtube | Twitch | Facebook | Instagram | Reddit

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy