miesiąc temu

[Historie od gry, aby zarobić] KOGS: SLAM

Hans Doringo

42-letni agent nieruchomości, który stał się entuzjastą gier, zarabia teraz fortunę, zarabiając ogromną ilość tokenów RedFox Labs (RFOX) grając w KOGS: SLAM!, wschodzącą grę NFT.

Rene De Guzman, czołowy gracz w zamkniętych testach beta gry, postanowił utrzymać swoje drogie życie (HODL), wierząc, że w krótkim czasie KOGS: SLAM będzie kolejną wielką rzeczą w niewymiennym tokenie ( NFT), ujawnił komunikat prasowy otrzymany przez BitPinas.

HODL to termin ukuty dla trzymania określonych monet w celu uzyskania długoterminowych zysków. Jest to żargon kryptograficzny, który wywodzi się z błędnej pisowni słowa „zatrzymaj” w wątku na forum bitcointalk w 2013 roku.

„KOG-i: trzask! będzie hitem. Gra jest darmowa, nie musisz mieć dodatkowej kwoty pieniędzy, aby grać. Wystarczy mieć stałe połączenie z Internetem lub sygnałem danych i telefon komórkowy, możesz już iść” – powiedział De Guzman, opisując zalety gry, które odróżniają ją od innych gier NFT.

Opracowany przez RFOX Games, KOGS: SLAM! to darmowa gra, w której można zarobić, inspirowana szaleństwem lat 90. – POGs. W październiku zeszłego roku w końcu ruszyła zamknięta faza beta gry, która trwała do momentu jej międzynarodowej premiery na iOS i Androida.

(Czytaj więcej: Darmowe gry KOG: SLAM! Teraz w zamkniętej becie, wypłata przez GCash )

Poza pieniędzmi, które zarabia na grze, De Guzman, również pasjonat fotografii, potrafi robić to, co pasjonuje go grając w KOGS: SLAM!. Według jego konta, cieszy się zarobkami, które otrzymuje z gry, podczas gdy ma całkowitą kontrolę nad swoim czasem.

Obecnie De Guzman zajmuje się rolnictwem i cieszy się życiem na wsi w Nueva Ecija, teraz, gdy ma tę wolność finansową. Był również w stanie organizować prace charytatywne dla zmarginalizowanego sektora, dzięki dochodom z KOGS: SLAM i pomocy innych graczy w jego społeczności.

„To jedyna inwestycja, która w tej chwili ma dla mnie sens, jeśli chodzi o przestrzeń NFT Play-To-Earn, ponieważ mają nie tylko samą grę, mamy także RFOX VALT, mamy cały ekosystem działający i wspierający KOG: SLAM! i gry” – podkreślił.

De Guzman odkrył KOG: SLAM! przez swojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa, z którym bawił się w pogs.

Ten artykuł został opublikowany na BitPinas: KOGS: SLAM! Najlepszy gracz w Nueva Ecija zarobił dużo czasu w zamkniętej becie

Źródło: bitpinas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy