16 dni temu

[Kwentong Play-to-Earn] KOGS: SLAM

Tłumaczenie z: KOGS: SLAM! Najlepszy gracz w Nueva Ecija zarobił dużo czasu w zamkniętej becie

42-letni agent nieruchomości, który jest entuzjastą gier, który zdołał wykorzystać potężne tokeny RedFox Labs (RFOX), który został zdobyty z gry KOGS: SLAM! .

Si Rene De Guzman, wiodący gracz w grze Closed Beta Test, trzymał swoje tokeny HODL lub „Hold On for Dear Life” w KOGS:SLAM, który jest kolejnym największym tokenem niepodlegającym wymianie (NFT) gra, w tym w komunikacie prasowym dotyczącym BitPinas.

HODL jest zakończeniem związanym z wydawaniem lub refinansowaniem poszczególnych monet/żetonów/krypto dla dużych rozmiarów. Jest to ten żargon kryptograficzny, który zaczerpnął poprawną pisownię słowa „przytrzymaj” z wątku na forum bitcointalk w 2013 roku.

„KOG-i: trzask! będzie hitem. Gra jest darmowa, nie musisz mieć dodatkowej kwoty pieniędzy, aby grać. Wystarczy mieć stałe połączenie z Internetem lub sygnałem danych i telefon komórkowy, jesteś gotowy do pracy ”(Skorzystaj z KOGs: SLAM! Za darmo, jeśli chcesz mieć stały dostęp do Internetu połączenie lub sygnał danych i telefon komórkowy, nie możesz się doczekać) Sabi de Guzman, przy okazji ogłaszając zalety gry, które zostały wykorzystane w innych grach NFT.

KOGS: SLAM! Rozwinięta przez RFOX Games, to darmowa gra, w której można grać, aby zarobić, inspiracją jest właśnie gra, która odbyła się w połowie lat 90., POG. Jeszcze niedawno, po zamkniętej fazie beta gry, która trafiła na żywo w międzynarodowym wydaniu tej gry na iOS i Androida.

(Dodatkowe informacje: Darmowe gry KOGs:SLAM! Trwają w zamkniętej wersji beta, można wypłacić pieniądze za pomocą GCash )

Z całego serca jego przyjaciół, De Guzman, który był entuzjastą fotografii pierścieniowej, jego aktualności przestrzegają KOGS: SLAM! Bądź na swoim koncie, ciesz się z tych osób, które spotkały się z rozgrywką, podczas gdy ktoś miał pełną kontrolę nad swoim osobistym czasem.

Obecnie, de Guzman jest obecny na całym świecie i cieszy się swoim życiowym doświadczeniem w Nueva Ecija, również w zakresie wolności finansowej, która jest jej udziałem. Zorganizował działalność charytatywną na rzecz rynków zbytu w ich kraju, pozdrawiam jego członków z KOGS: SLAM i pomagać innym graczom w swojej społeczności.

„To jest niesamowita inwestycja, która ma być teraz podobna do tej, która teraz jest stosowana w NFT, aby zarobić na grę, ponieważ w tej grze ma również RFOX VALT, masz cały ekosystem działający i wspierany przez KOGs: SLAM ! i w innych grach” – mówi.

Uznał De Guzmana za nowe KOGs: SLAM! z jego najbliższej daty życia pogs.

Artykuł ten został napisany w BitPinas: KOGS: SLAM! Najlepszy gracz w Nueva Ecija Zagraj w Malaki w zamkniętej wersji beta

Źródło: bitpinas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy