23 dni temu

Gra piłkarska, w której można zarobić, MonkeyBall wprowadza handel $MBS i ogłasza nadchodzący spadek NFT

Tel Awiw, Izrael, 4 stycznia 2022 roku,

Przedsięwzięcie typu „play-to-profit” MonkeyBall zakończyło wielomiesięczny proces, uruchamiając token $MBS. Zespół skupi się na nadchodzących Monkey NFT Drops, aby uczcić ten ważny kamień milowy, zwracając większą uwagę na projekt i to, co zespół zamierza osiągnąć.

MonkeyBall z przyjemnością ogłasza wprowadzenie tokena $MBS, którym można handlować na wielu giełdach i platformach handlowych. Token będzie służył wielu celom w szerszym metaświecie MonkeyBall, w tym uzyskiwaniu dostępu do sklepu w grze, kupowaniu kapsułek hodowlanych, aby tworzyć nowe małpy MonkeyBall i wielu innych.

Nadchodzący Monkey NFT Drop to kolejny ważny kamień milowy dla projektu. Uzyskanie dostępu do NFT gwarantuje, że możesz zagrać w nadchodzącą grę MonkeyBall i oferuje intrygujące korzyści z funkcji, które zostaną uruchomione przed uruchomieniem gry. Wczesny dostęp obejmuje narażenie na:

  • Pioneers Gear-Up Camp: sposób na darmowe zbieranie jednorazowych przedmiotów i materiałów do gry.
  • Sklep w grze: kupowanie różnych przedmiotów użytkowych po bardzo niskich cenach i kapsuł hodowlanych, aby szkolić graczy Małp.
  • Sezon lęgowy: możliwość zakupu nowych zdobyczy hodowlanych, aby stworzyć nowe generacje MonkeyBall Monkeys. Wyhodowane małpy mogą być używane jako gracze lub sprzedawane innym graczom.
  • Tryb gry PvE: granie w gry przeciwko środowisku, aby lepiej zrozumieć mechanikę gry i jak awansować postacie.

Nadchodzący drop NFT dla MonkeyBall będzie zawierał małpy Gen-0. Rozmnażanie tych stworzeń spowoduje powstanie małp Gen-1 i tak dalej. Ostatecznym celem jest zapewnienie wystarczającej liczby drużyn i lig, aby ułatwić dobieranie graczy. Małpy będą miały różne wyglądy, podstawowe umiejętności gry, atuty, poziom rzadkości i umiejętności gry.

Zainteresowanie przedsięwzięciami MonkeyBall znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Założyciele Draftkings, wraz z Solana Capital, Republic, NFX, iAngels i Longhash, wsparli projekt przez 3 miliony dolarów w październiku 2021 roku. Co więcej, zespół zebrał nieujawnioną kwotę finansowania od Alameda Research, YGG i innych inwestorów w Grudzień 2021. Obie rundy uzupełniają początkową ofertę DEX MonkeyBall (IDO) na Starlaunch w listopadzie.

MonkeyBall jest rozwijany na blockchainie Solana z silnikiem Unity jako gra piłkarska, w której można zarobić. Twórcy starają się zapewnić wysoką wartość produkcji i gry AAA dostępne dla każdego. Gracze będą zarządzać drużyną czterech małp grających mecze z innymi użytkownikami. Dodatkowo gracze będą zarabiać tokeny $MSB za każdą wygraną grę, co pozwoli im na zakup stadionów i udział w meczach innych graczy. Eksploracja tych dwóch ostatnich opcji uprawnia użytkowników do dodatkowych nagród.

O MonkeyBall:

MonkeyBall to gra e-sportowa nowej generacji w metaverse, która umożliwia graczom tworzenie, grę, rywalizację i zarabianie.

MonkeyBall łączy wysoką wartość produkcyjną gry wieloosobowej z blockchainem Solana, NFT i zdecentralizowanymi finansami, aby zapewnić ekscytującą, turową grę piłkarską, w której można zarobić, która jest łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania.

Dołącz do społeczności: Niezgoda | Telegram | Twitter | Youtube | Twitch | Facebook | Instagram | Reddit

Łączność
  • Oren Langberg
  • oren@monkeyball.com
  • +972545865867
Źródło: coinfunda.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy