15 dni temu

Gra piłkarska Play-To-Earn MonkeyBall uruchamia handel MBS i ogłasza nadchodzący spadek NFT

4 stycznia 2022 – Tel Awiw, Izrael


Przedsięwzięcie typu „graj, by zarobić” MonkeyBall zakończyło wielomiesięczny proces, uruchamiając token MBS. Zespół skupi się na nadchodzących spadkach Monkey NFT, aby uczcić ten kluczowy kamień milowy, zwracając większą uwagę na projekt i cele zespołu.

MonkeyBall ma przyjemność ogłosić wprowadzenie swojego tokena MBS, którym można handlować na wielu giełdach i platformach handlowych. Token będzie służył wielu celom w szerszym metaświecie MonkeyBall, w tym uzyskiwaniu dostępu do sklepu w grze, kupowaniu kapsułek hodowlanych w celu stworzenia nowych MonkeyBall Monkeys i wielu innych.

Nadchodzący spadek Monkey NFT to kolejny ważny kamień milowy dla projektu. Uzyskanie dostępu do NFT gwarantuje, że możesz zagrać w nadchodzącą grę MonkeyBall i oferuje intrygujące korzyści z funkcji, które zostaną uruchomione przed uruchomieniem gry.

Wczesny dostęp obejmuje ekspozycję na

  • Obóz przygotowawczy dla pionierów sposób na darmowe zbieranie jednorazowych przedmiotów do gry i materiałów eksploatacyjnych.
  • Sklep w grze kupowanie różnych przedmiotów eksploatacyjnych i kapsuł hodowlanych w bardzo niskich cenach, aby szkolić graczy Małp.
  • Sezon lęgowy Możliwość zakupu nowych kapsułek hodowlanych w celu stworzenia nowych generacji MonkeyBall Monkeys. Wyhodowane małpy mogą być używane jako gracze lub sprzedawane innym graczom.
  • Tryb gry PvE granie w gry przeciwko środowisku, aby lepiej zrozumieć mechanikę gry i jak awansować postacie.

Nadchodzący drop NFT dla MonkeyBall będzie zawierał małpy gen zero. Hodowla tych stworzeń zaowocuje małpami pierwszego pokolenia i tak dalej. Ostatecznym celem jest zapewnienie wystarczającej liczby drużyn i lig, aby ułatwić dobieranie graczy. Małpy będą miały różne wyglądy, podstawowe umiejętności gry, atuty, poziom rzadkości i umiejętności gry.

Zainteresowanie przedsięwzięciami MonkeyBall znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Założyciele Draftkings, wraz z Solana Capital, Republic, NFX, iAngels i Longhash, wsparli projekt przez 3 miliony dolarów w październiku 2021 r. Ponadto zespół zebrał nieujawnioną kwotę finansowania od Alameda Research, YGG i innych inwestorów w grudniu 2021 r. Obie rundy uzupełniają początkową ofertę DEX MonkeyBall (IDO) na Starlaunch w listopadzie.

MonkeyBall jest rozwijany na blockchainie Solana z silnikiem Unity jako gra piłkarska, w której można zarobić. Twórcy starają się zapewnić wysoką wartość produkcji i gry AAA dostępne dla każdego. Gracze będą zarządzać drużyną czterech małp grających mecze z innymi użytkownikami. Dodatkowo gracze będą zdobywać tokeny MSB za każdą wygraną grę, dzięki czemu będą mogli kupować stadiony i uczestniczyć w meczach innych graczy. Eksploracja tych dwóch ostatnich opcji uprawnia użytkowników do dodatkowych nagród.

O Monkey Ball

MonkeyBall to gra e-sportowa nowej generacji w metawszechświecie, która umożliwia graczom tworzenie, grę, rywalizację i zarabianie.

MonkeyBall łączy wysoką wartość produkcyjną gry wieloosobowej z blockchainem Solana, NFT i zdecentralizowanymi finansami, aby zapewnić ekscytującą, turową grę piłkarską, w której można zarobić, która jest łatwa do nauczenia, ale trudna do opanowania.

Dołącz do społeczności.

Niezgoda | Telegram | Twitter | YouTube | Twitch | Facebook | Instagram | Reddit

Kontakt

Oren Langberg

Ta treść jest sponsorowana i powinna być traktowana jako materiał promocyjny. Opinie i wypowiedzi wyrażone w niniejszym dokumencie są opiniami autora i nie odzwierciedlają opinii The Daily Hodl. Daily Hodl nie jest spółką zależną ani nie jest własnością żadnych ICO, startupów blockchain ani firm, które reklamują się na naszej platformie. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w jakiekolwiek ICO, startupy blockchain lub kryptowaluty. Należy pamiętać, że Twoje inwestycje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoją odpowiedzialnością.

Śledź nas na Twitterze Facebook Telegram

Sprawdź najnowsze ogłoszenia branżowe

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy