22 dni temu

Play It Forward DAO z powodzeniem zbiera 6 milionów dolarów na gry typu „odtwórz, aby zarobić”

Na początku roku Play it Forward z powodzeniem pozyskał 6 mln USD, a fundusz został zebrany przez Signum Capital, UOB Venture i Kyber Ventures. W tym zbieraniu funduszy jest wielu partnerów, w tym Great South Gate, Octava, AU21 i inni.

Dzięki różnorodnym inwestorom wsparcie MTP DAO pomoże w realizacji misji „Make Play More Rewarding”. Runda finansowania pomoże wesprzeć PIF DAO w realizacji celu, jakim jest zbudowanie ekosystemu, który umożliwi rozwój Play-to-Earn i stworzenie Metaverse.

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy Play It Forward odniosło sukces w budowaniu społeczności, z uczestnikami liczącymi 40 000 i 3000 naukowców w wielu scenariuszach gier, w tym Axie Infinity i Pegaxy. Firma nie może się doczekać zaangażowania w różne platformy DAO-Building, pomagając przekształcić doświadczenie Play-to-Earn dla globalnych graczy.

Strona internetowa zarządzania gildią P2E Board pomoże w efektywnym zarządzaniu i pozwoli menedżerom poprawić ich ogólne operacje. Celem PIF DAO nie jest pokrycie większego obszaru, ale zwiększenie ogólnego obszaru i nagród dla wszystkich graczy. PIF DAO ma na celu uwzględnienie możliwości, wraz z Metaverse, poprzez stworzenie ekosystemu, który będzie skierowany do wszystkich graczy.

Rzeczy, które czynią je wyjątkowymi

Głównym celem Play It Forward jest praca nad zarabianiem i nagradzaniem tego samego. Egzekucja odbywa się w oparciu o rozwiązania do zarządzania gildiami i gildie na dużą skalę.

P2E Board- Jest to rozwiązanie do zarządzania gildią, które umożliwia graczom i gildiom łatwą formułę Plug-and-Play przy użyciu Metaverse i niezmiennych profili.

PIF Guild- Jest to największa gildia na globalnej platformie, mająca około 3000 naukowców i 40 000 członków w społeczności.

Kompletny ekosystem PIF pomoże zmobilizować cały kapitał, pomagając użytkownikom w uzyskaniu pełnego dostępu do Metaverse. Korzystanie z PIF pomoże w łatwych kredytach pomagających gildii poprzez partnerstwa i graczy FinTech.

O Play-It-Forward

Play-It-Forward DAO to połączenie zarządzania gildią i gildii na dużą skalę z 3000 uczonych. Działa jako ekosystem, który pozwala uczestnikom śledzić wydajność w grach i budować profile.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy