miesiąc temu

„Piratera”, gra NFT typu „odtwórz, aby zarobić” z powodzeniem zebrała milion dolarów

Świat gier kwitł w poprzednich miesiącach, ponieważ niewymienne tokeny i inne powiązane działania wzbudziły zainteresowanie inwestorów kryptowalut i wciąż znajduje się we wczesnych latach rozwoju. Wydaje się, że dość trudno jest zignorować niezwykle interesujący trend w grach typu „graj, aby zarobić”.

Te nowe produkty do gier pozwalają graczom świetnie zarabiać dzięki swoim umiejętnościom gry, jednocześnie ciesząc się grą. Było kilka rodzajów gier z różnymi narracjami. Piratera to gra o wojnie podwodnej, w której gracze wcielają się w kapitanów piratów eksplorujących morze, poszerzając nowe granice i zdobywając ogromne skarby. Gracze mogą również komunikować się, brać udział w bitwach, wymieniać transakcje i być razem podczas każdej przygody.

Piratera z powodzeniem zebrała 1 milion dolarów, a jej IDO zostało uruchomione 22 grudnia 2021 roku. Wiele oczekiwań ze strony graczy wobec wersji gier z unikalnymi funkcjami zostanie opracowanych i wydanych kwartalnie w 2022 roku.

O Piratera

Piratera to gra przygodowa w otwartym świecie i bezczynna bitwa, której akcja toczy się w czasach, gdy światem rządzili piraci, zainspirowana wspaniałym ideałem „ery piratów”.

W przypadku bitwy z wrogiem wybiera się do pięciu członków załogi, aby utworzyć drużynę bojową. Przełomowe bitwy i wyniki zależą przede wszystkim od siły twojej drużyny, siły marynarzy i ogólnej strategii. Gracze mogą korzystać z szerokiej gamy postaci, wyposażenia i klas, aby konstruować tyle różnych rodzajów walk drużynowych, ile tylko zechcą. W Piratera gracze mogą wybierać między dwoma trybami gry: PVE i PVP.

Aby wziąć udział w grze, musisz mieć co najmniej jednego marynarza. Są dwa sposoby na ich zdobycie: Najpierw otwórz Listę gończą. Listy gończe są podzielone na 3 rodzaje: zwykłe, premium i legendarne. W zależności od rodzaju listu gończego, który posiadasz, do każdego z nich otrzymasz losowego marynarza. Drugim sposobem jest zakup marynarskich NFT na Rynku. Następnie każdy Żeglarz posiada odrębną specjalną zdolność znaną jako Umiejętność. Co więcej, każdy z nich ma odrębne statystyki oparte na ich rolach i jakości.

Unikalna rozgrywka Piratery pozwoli graczom konstruować własne strategie. Piratera gwarantuje długoterminową atrakcyjność i zaangażowanie graczy z ponad 12 klasami i 200 sposobami na zorganizowanie drużyny, a także wieloma NFT, które zostaną opublikowane z biegiem czasu w następnym roku. Co więcej, wysokiej jakości grafika gry, która została starannie wykonana, nikogo nie zawiedzie.

W Piratera gracze mogą zarabiać pieniądze, wykonując takie rzeczy, jak codzienne zadania, wydarzenia w grze, posiadanie wyspy, obstawianie i rolnictwo oraz sprzedawanie NFT na Rynku. Łatwo jest otrzymać nagrodę w postaci tokena $PIRA, który następnie możesz przelać na pieniądze fiducjarne.

Oszałamiająca wizualnie przygoda RPG zmierzająca do Metaverse w 2022

Funkcja przygodowa zostanie uruchomiona w drugim kwartale 2022 roku. Gracze, podobnie jak wszyscy pozostali załoganci piratów, rozpoczną przygodę na swoich wyspach na Morzu Centralnym.

Gracze w Island-adventure zaczynają od odkrywania tajemnic wyspy, walki z wrogami, pokonania bossa, a następnie udania się na podbój kolejnej wyspy. Z drugiej strony Morska przygoda naraża załogę na tajemnicze morskie potwory, inne floty i niszczycielskie sztormy. Oprócz rywalizacji pod względem sił, twoja załoga może również zaatakować przeciwnika, aby ukraść jego zasoby. Cóż za intrygująca funkcja, która pozwala graczom posiadać wyspy w świecie Piratera. Inne załogi lądujące na twojej wyspie są zobowiązane do płacenia podatków.

Odległość geograficzna nie stanowi już problemu, ponieważ gracze mogą w pełni odkrywać świat, odkrywać charakterystyczne cechy i nawiązywać kontakty z innymi graczami. Taki jest pomysł, dlatego Piratera zamierza w przyszłości włączyć technologię Metaverse do swojej przestrzeni, pozwalając graczom cieszyć się bardziej realistycznymi wrażeniami.

Zwolennicy i partnerzy Piratery

Patrząc wstecz na obecny stan wielu projektów gier NFT, które były stale uruchamiane i rozwijane w tym czasie, wielu inwestorów nie może nie martwić się problemami z inflacją. Podczas uruchamiania gry gracze otrzymują dużą liczbę tokenów jako nagrody w grze, społeczność otrzymuje tokeny z wydarzeń wyprzedażowych, zrzutów, obstawiania itp. Działania te powodują długoterminową tendencję spadkową. Po prostu im więcej tokenów zostanie wydanych, tym niższa jest cena tokena.

Piratera stworzyła kilka rozwiązań problemu antyinflacyjnego, utrzymując w ten sposób cenę tokena PIRA, Piratera gwarantuje korzyści inwestorom, obecnym i przyszłym graczom dzięki dobrze zbadanym, spójnym strategiom.

Ma to udowodnić, że zespół, grupa młodych talentów pełnych pasji do tego, co robią, jest pełen entuzjazmu dla prawdziwego pragnienia w branży gier. To wyjaśnia, że ​​ułatwienie procesu zbierania funduszy o wartości 1 miliona dolarów przebiega dość wdzięcznie. Kilku znanych sponsorów i partnerów z branży zwróciło uwagę i zaangażowało się w projekt. Wśród nich są BSC Station, FIM Ventures, AU21 Capital, Onebit Ventures, KDG, BD Ventures, Token Suite i inne.

Linki społecznościowe Piratery

Strona internetowa | Tele Gaming Group | Kanał gier Tele | Twitter | Facebook | Niezgoda | Średni

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy