19 dni temu

Phemex świętuje swoją drugą rocznicę wydarzeniem Energy Crate


Phemex nadal świętuje swoją drugą rocznicę po nowym roku, aby pokazać klientom uznanie. Poprzez promocję otwierania „ skrzyni energetycznej ” każdy użytkownik ma możliwość otwarcia wirtualnej skrzynki trzy razy dziennie, aby mieć szansę na wygranie fantastycznych prezentów.

Wśród dostępnych nagród znajdują się zachęty handlowe, obniżki kontraktów i bezpłatne członkostwo premium .

Udział w tym wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy otworzyć skrzynie i skorzystać z darmowych codziennych smakołyków. Możesz także zwiększyć swoje szanse na wygraną, udostępniając wydarzenie w mediach społecznościowych.

Energia Phemex za kratownice wydarzenie będzie tylko ostatnie trzy tygodnie - od 24 grudnia 2021 do 13 stycznia 2022 - więc działać szybko, zanim będzie za późno.

Jak działają codzienne darmowe nagrody?

Zadania są proste i jasne. Uczestnicy mogą otworzyć do trzech skrzynek energetycznych dziennie podczas wydarzenia. Od początku wydarzenia 24 grudnia 2021 r. do końca 13 stycznia 2022 r. dla każdego konta można otworzyć w sumie 63 bezpłatne skrzynki.

Pamiętaj, że nie wszystkie pudełka zawierają nagrody. Wiele z nich ma w sobie niespodzianki ale niektóre z nich są puste. Swoje zgromadzone nagrody można zawsze wyświetlić bezpośrednio na stronie docelowej wydarzenia.

Po zakończeniu weryfikacji KYC można odebrać i wykorzystać nagrody. Jeśli nie jesteś pewien, jak to działa, zapoznaj się z przewodnikiem użytkownika KYC firmy Phemex na ten temat.

Po zakończeniu wydarzenia nagrody z otwartych skrzynek będą wyświetlane na stronie docelowej do 13 stycznia 2022 r. Nagrody nie wygasną nawet po zakończeniu wydarzenia. W sumie 200 000 $ zostanie rozdanych w nagrodach, w skrzynkach zawierających kilka rodzajów prezentów.

Jakie są zasady?

Podobnie jak we wcześniejszych kampaniach, użytkownicy będą przestrzegać określonych zasad, aby uczestniczyć w wydarzeniach. Tym razem zasad jest mniej, ale muszą być spełnione.

W wydarzeniu z okazji drugiej rocznicy skrzyń energetycznych jest ograniczona liczba zarejestrowanych użytkowników Phemex, a konto uczestniczące musi być w normalnym stanie. Konta, które zostały zablokowane lub zamrożone, nie będą mogły uczestniczyć.

Uczestnicy wydarzenia muszą być zarejestrowani i ukończyć KYC, aby odebrać i wykorzystać nagrody wydarzenia.

Nagrody będą gromadzone i można je wymienić po zakończeniu przez użytkowników procesu KYC.

Po wydarzeniu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do nagród bezpośrednio ze swoich kont.

Uznaje się, że każdy, kto bierze udział w tym wydarzeniu, zaakceptował cały regulamin imprezy, a Phemex zastrzega sobie prawo do dokonywania uzasadnionych zmian tych zasad w zakresie dozwolonym przez prawo.

Jeśli Phemex odkryje wykorzystanie niewłaściwych kanałów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, Phemex ma prawo zakończyć uczestnictwo użytkownika i anulować kwalifikowalność do nagród.

W tym konkursie użytkownicy mogą rejestrować się wyłącznie poprzez swoje główne konta subkonta nie będą liczone.

Uczestnicy nie mogą rejestrować się za pomocą wielu adresów e-mail w celu zbierania dodatkowych bonusów. W takim przypadku konto zostanie zbanowane, gdy system wykryje jakąkolwiek formę oszustwa.

Ponieważ Phemex współpracuje z renomowanymi partnerami w celu zachowania poufności, wszystkie informacje KYC będą bezpieczne i chronione. Bardzo ważne jest, aby podkreślić znaczenie know-your-klienta procesu zapobiegania oszustwom i nielegalnego zachowania. Jeśli użytkownicy nie są pewni zasad, mogą je znaleźć również na stronie wydarzenia.

Wniosek

Phemex jako firma koncentruje się na zapewnieniu swoim użytkownikom praktycznego i prostego podejścia do handlu i zarządzania ryzykiem. Od momentu uruchomienia platformy koncentruje się ona na wzmacnianiu pozycji indywidualnych traderów.

Phemex zapewnia wszystkim równe szanse, zapewniając dostęp do odpowiedniego zestawu narzędzi do prostego handlu i zarządzania ryzykiem. Dzięki tym i innym wydarzeniom, które nadejdą, Phemex stale sprawia, że ​​handel staje się przyjemniejszy dla wszystkich.

Miej oczy otwarte na wszystkie wydarzenia organizowane przez Phemex, śledząc je w mediach społecznościowych.

Facebook | Twitter | Telegram | LinkedIn | YouTube | Instagram

Ta treść jest sponsorowana i powinna być traktowana jako materiał promocyjny. Opinie i wypowiedzi wyrażone w niniejszym dokumencie są opiniami autora i nie odzwierciedlają opinii The Daily Hodl. Daily Hodl nie jest spółką zależną ani nie jest własnością żadnych ICO, startupów blockchain ani firm, które reklamują się na naszej platformie. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek inwestycji wysokiego ryzyka w jakiekolwiek ICO, startupy blockchain lub kryptowaluty. Należy pamiętać, że Twoje inwestycje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoją odpowiedzialnością.

Śledź nas na Twitterze Facebook Telegram

Sprawdź najnowsze ogłoszenia branżowe

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy