21 dni temu

Phemex Anniversary Extended – $200.000 w codziennych darmowych nagrodach nadal dostępne

Chociaż okres świąteczny już minął, Phemex przedłuża obchody swojej drugiej rocznicy. Wprowadzili nowe wydarzenie w ramach kampanii otwierającej Energy Crate . Każdego dnia każdy użytkownik może wielokrotnie otwierać skrzynie, aby mieć szansę na otrzymanie niesamowitych nagród.  

Niektóre z dostępnych nagród obejmują zachęty handlowe, rabaty na umowy i bezpłatne członkostwo premium .  

Udział w tym wydarzeniu nic nie kosztuje; wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć wirtualne skrzynie i zbierać codzienne darmowe gadżety. Udostępnij wydarzenie w mediach społecznościowych, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.  

Wydarzenie będzie na żywo do stycznia 13-ego, więc pospiesz się, zanim będzie za późno.  

Jak działa codzienne 200 000 $ w darmowych nagrodach?  

Zadania są proste i jasne; uczestnicy mogą otworzyć do trzech pakietów energetycznych dziennie w okresie trwania kampanii Energy Cates . Oznacza to, że każdy ma w sumie 63 darmowych skrzynek, które można otworzyć od rozpoczęcia wydarzenia 24 grudnia do 13 stycznia.  

Pamiętaj, że nie wszystkie pudełka dadzą ci nagrody. Wiele z nich ma w sobie niespodzianki, ale niektóre z nich są puste. Jednak zgromadzone nagrody można zawsze wyświetlić bezpośrednio na stronie docelowej wydarzenia.  

Po zakończeniu weryfikacji KYC można odebrać i wykorzystać nagrody. Jeśli nie jesteś pewien, jak działa KYC, sprawdź przewodnik KYC firmy Phemex na ten temat.  

Po zakończeniu wydarzenia nagrody z otwartych skrzynek będą wyświetlane na stronie docelowej do 13 stycznia 2022 r. Nagrody nie wygasną nawet po zakończeniu wydarzenia. W sumie 200 000 $ zostanie rozdanych w nagrodach, ze skrzynkami zawierającymi różne rodzaje prezentów.  

Jakie są zasady?  

Podobnie jak we wcześniejszych kampaniach, aby wziąć udział, użytkownicy będą przestrzegać określonych zasad. Tym razem zasad jest mniej, ale nadal muszą być spełnione.  

W przypadku skrzynki energetycznej z okazji drugiej rocznicy konta uczestniczące muszą być w normalnym stanie.  

Konta, które zostały zablokowane lub zamrożone, nie będą mogły uczestniczyć.  

Uczestnicy wydarzenia muszą być zarejestrowani i muszą przejść weryfikację tożsamości KYC, aby odebrać i wykorzystać nagrody wydarzenia.  

Wszelkie zgromadzone nagrody będą gromadzone i wymieniane, gdy użytkownicy ukończą KYC.  

Po wydarzeniu użytkownicy mogą uzyskać dostęp do nagród bezpośrednio ze swoich kont.  

Uznaje się, że każdy, kto bierze udział w tym wydarzeniu, zaakceptował wszystkie regulaminy, a Phemex zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian tych zasad w zakresie dozwolonym przez prawo.  

Jeśli Phemex odkryje użycie niewłaściwych kanałów w celu wzięcia udziału w tym wydarzeniu, ma prawo zakończyć uczestnictwo tego użytkownika i anulować kwalifikowalność do nagród.  

W tym konkursie użytkownicy mogą rejestrować się tylko za pośrednictwem swoich głównych kont; subkonta nie będą liczone.  

Uczestnicy nie mogą rejestrować się za pomocą wielu adresów e-mail w celu zbierania dodatkowych bonusów. W takim przypadku konto zostanie zbanowane, gdy system wykryje jakąkolwiek formę oszustwa.  

Wszystkie informacje KYC będą bezpieczne i prywatne, ponieważ Phemex współpracuje z godnymi zaufania partnerami, aby zapewnić poufność. Na koniec należy zauważyć, że proces „ znaj swojego klienta” jest niezwykle ważny dla zapobiegania oszustwom i działalności przestępczej. W przypadku, gdy użytkownicy nie są pewni zasad, mogą je znaleźć również na stronie wydarzenia.   

Wniosek  

Phemex jako firma koncentruje się na zapewnieniu swoim użytkownikom praktycznego i prostego podejścia do handlu i zarządzania ryzykiem. Od początku istnienia platformy jej celem było wzmocnienie pozycji poszczególnych traderów.  

Zapewniają dostęp do odpowiedniego zestawu narzędzi, które pozwolą im zarządzać ryzykiem i handlować prościej i wydajniej. Dzięki tym i innym wydarzeniom, które nadejdą, platforma sprawiła, że ​​handel stał się przyjemniejszy dla wszystkich.    

Miej oczy otwarte na wszystkie wydarzenia organizowane przez Phemex, śledząc je w mediach społecznościowych: Facebook , Twitter , Telegram , LinkedIn , Youtube , Instagram .  

Źródło: usethebitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy