19 dni temu

Założyciel ParaSwap uwikłany w kontrowersyjną wymianę

Kontrowersyjna wymiana zdań między założycielem ParaSwap, Mounirem Benchemledem, a użytkownikiem Twittera, korzystającym z węgla opartego na uchwytach, odbywała się w ciągu ostatniego dnia.

Gryząca rozmowa

Pośród ponad 80% spadku ceny po kontrowersyjnym zrzucie tokena PSP, w społeczności ParaSwap pojawiło się więcej problemów.

4 stycznia użytkownik Twittera oparty na Carbon udostępnił zrzuty ekranu rozmów między sobą a założycielem ParaSwap Mounirem Benhemledem. Wygląda na to, że są to zrzuty ekranu prywatnych wiadomości telegramowych między nimi.

W grudniu Benchemled sięgnął do basedkarbon odpowiedzieć na rzekomych zarzutów basedkarbon miał nakładanych na ParaSwap dotyczące jego zrzutu . Benchemled zapytał, dlaczego „prowadzą kampanię przeciwko” ParaSwap i „czynią duże oskarżenia i FUD”. Basedkarbon odpowiedział, twierdząc, że nie prowadził ani nie prowadził kampanii, ani nie rozpowszechniał FUD, po czym powiedział Benchemledowi, że „Spaliłeś całą swoją społeczność i całą swoją dobrą wolę po spędzeniu tygodni na podekscytowaniu zrzutem”. Dodał jednak, że był kiedyś wielkim fanem projektu ParaSwap.

Dwa dni później, basedkarbon opublikował tweeta nazywając ParaSwap „śmieciami” i pisząc, że „zespół jest całkowicie autystyczny”.

4 stycznia, basedkarbon napisał na Twitterze odpowiedź na ParaSwap, rzucając okiem na zasadniczo negatywną akcję cenową PSP od czasu jej zrzutu i opisując wykres cen PSP „Wykres 3-miesięczny, którego nie chcą, abyś widział”. Na to zarówno konto ParaSwap na Twitterze, jak i Benchemled odpowiedziały, pisząc, że basedkarbon zachowywał się „w skrajnej złej wierze i bardzo ograniczonym IQ”.

Basedkarbon opublikował więcej prywatnych wiadomości między sobą a Benchemledem, w których obaj odwoływali się do wcześniejszych ciosów lub komentarzy drugiego. Benchemled powiedział: „Uważasz, że jesteś zabawny, prawda…”, na co basedkarbon odpowiedział: „Nie. Nie spędzam dużo czasu na myśleniu, ponieważ mam niskie IQ”. Wtedy Benchemled powiedział mu, że „chciałbym do autyzmu”.

Odpowiedź założyciela ParaSwap

Benchemled odpowiedział na prośbę Crypto Briefing o komentarz w sprawie wydania prywatnych wiadomości między nim a basedkarbonem.

Zwłaszcza w odniesieniu do użycia terminu „autystyczny” i wyraził ubolewanie, choć wskazał, że to karbon jako pierwszy użył tego terminu jako zniewagi. „Obrażanie ludzi nie jest w moim typie” – powiedział. „Użyłem jego języka i nie powinienem, ponieważ nasza społeczność nie była zadowolona z tego widoku”.

Założyciel ParaSwap powiedział, że najpierw skontaktował się z karbonem bazowym, aby uzyskać wyjaśnienie, dlaczego byli zafiksowani na ParaSwap i jego problemach:

Naiwnie sięgnąłem w grudniu, aby spróbować zrozumieć jego motywacje i wyjaśnić, co się stało, moim zamiarem było po prostu wyjaśnienie i poprawienie wielu błędów i dezinformacji. Okazuje się, że w ogóle nie słuchał, ciągle mnie obrażał, a nawet tweetował, że dotarłem i nasz projekt umiera…

Benchemled zastanowił się nad skutkami zrzutu tokena PSP:

Popełniliśmy błędy i wielokrotnie przepraszaliśmy, zasady były zbyt surowe. Toczy się dyskusja społeczności na temat potencjalnie bardzo podobnych akcji cenowych. Niestety nie mamy nad tym kontroli.”

Ujawnienie: W momencie pisania tego tekstu autor tego artykułu był właścicielem ETH i kilku innych kryptowalut.

Źródło: cryptobriefing.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy