18 dni temu

OpenSea pozyskuje 300 milionów dolarów w ramach finansowania serii C przy wycenie 13,3 miliarda dolarów

Dziś OpenSea ogłosiło nieuniknioną rundę crossoverów. Po niesamowitym 2021 roku, w którym OpenSea zainwestowała 100 milionów dolarów dosłownie na kilka dni przed masywnym bullrunem NFT wiosną i latem, wiodąca platforma NFT podniosła dodatkową rundę, wyceniając firmę w miliardach.

Aby przyspieszyć tę wizję, pozyskaliśmy 300 milionów dolarów w ramach finansowania serii C przy wycenie post money 13,3 miliarda dolarów. Paradigm i Coatue prowadzili rundę z udziałem nowych i istniejących inwestorów. Cieszymy się, że możemy współpracować z tymi niesamowitymi partnerami, myślicielami i konstruktorami, którzy wspólnie wnoszą dogłębne doświadczenie w Web3, NFT i najlepszych w swojej klasie doświadczeniach konsumenckich.

OpenSea twierdzi, że wykorzysta te pieniądze na 4 cele:

  • przyspieszyć rozwój produktu
  • znacząco poprawić obsługę klienta i bezpieczeństwo klienta
  • sensownie inwestować w szerszą społeczność NFT i Web3
  • inwestować w zespół

Pierwszy na świecie i największy na świecie cyfrowy rynek kolekcjonerskich kryptowalut i tokenów niezamiennych (NFT). Kupuj, sprzedawaj i odkrywaj ekskluzywne przedmioty cyfrowe.

Zafascynowani powstającym ruchem Devin Finzer i Alex Atallah dołączyli do społeczności wczesnych użytkowników na Discordzie i zaczęli rozmawiać z użytkownikami. Wraz z uruchomieniem wersji beta OpenSea w grudniu 2017 r. narodził się pierwszy otwarty rynek dla dowolnego niezamiennego tokena w łańcuchu blokowym Ethereum.

Dziś jesteśmy dumni z tego, że pozostajemy największym ogólnym rynkiem produktów cyfrowych należących do użytkowników, obsługującym wiele łańcuchów bloków, z najszerszym zestawem kategorii i najlepszymi cenami dla nowych, powstających klas cyfrowych przedmiotów.

Jako firma cieszymy się, że znajdujemy się w centrum tej rozwijającej się branży, i będziemy nadal inwestować w naszą podstawową infrastrukturę, budując najbardziej dostępny rynek dla kupujących, sprzedających i twórców.

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy