19 dni temu

Liczba wyszukiwań hasła „Sprzedaj Ethereum” spada o 1000% w ciągu 24 godzin, gdy płynność supernowa staje się ujemna

Rynek kryptowalut przeżywa obecnie hit, a Ethereum jest jednym z najbardziej dotkniętych. Cena aktywów kryptograficznych spadła o 5% w ciągu 24 godzin, przy 7-dniowej stracie blisko 15%. W chwili pisania tego tekstu. Ten spadek skutecznie sprowadził cenę do najniższych poziomów około 3100 USD.

Wykres ETHUSD od TradingView

Jednak jeszcze ciekawszy jest widoczny wzrost zainteresowania ludzi wyszukiwaniem informacji o Ethereum w wyszukiwarkach. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Payback Ltd, liczba wyszukiwań hasła „sprzedaj Ethereum” wzrosła prawie 10-krotnie w ciągu ostatnich 24 godzin.

Ludzie chcą sprzedawać ETH

Wzrost tych wyszukiwań ma miejsce w czasie, gdy branża kryptowalut obawia się nadchodzących nowych przepisów dotyczących kryptowalut w Chinach i Indiach. Niedawne stanowisko Tesli i Mozilli w walce z kryptowalutami również przyczyniło się do fali, która była odczuwalna na całym rynku .

Dzieje się tak również, gdy społeczność Ethereum przewiduje nadchodzące wdrożenie propozycji EIP-1559, a także planowaną aktualizację do Ethereum 2.0 zaplanowaną na 2022 rok.

Wzrost liczby wyszukiwań „sprzedaj Ethereum” sugeruje, że wiele osób chce zlikwidować swoje zasoby ETH, prawdopodobnie z obawy przed dalszym spadkiem cen na rynku, który coraz bardziej wskazuje na nadchodzącą bessę .

„Dlaczego Ethereum zniknęło?”

Podczas gdy niektórzy chcą wypłacić pieniądze, istnieje część tych, których interesuje sprawdzenie, co do cholery dzieje się z rynkami. Wyszukiwania Google wskazują na ponad 2000% wzrost w przypadku pytania „dlaczego Ethereum spadło?”. To wyraźnie wskazuje na to, że wciąż jest spora liczba hodlerów ETH, którzy nie chcą jeszcze wypuścić swojej skrytki.

Co ciekawe, tego samego dnia liczba wyszukiwań hasła „sprzedaj Bitcoin” wzrosła o 400%, co wskazuje na rosnący sentyment do wypłaty. W tej chwili cena BTC wynosi około 41 911 USD z 7-dniowym spadkiem ceny o 11%.

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy