12 dni temu

OlympusDAO wypuścił program Bug Bounty o wartości 3,3 miliona dolarów z Immunefi

OlympusDAO wdrożyło swój program bug bounty o wartości 3,3 miliona dolarów z pomocą Immunefi, ponieważ dzisiaj możemy zobaczyć więcej w naszych najnowszych wiadomościach o blockchain.

Projekt defi OlympusDAO wdrożył program bug bounty o wartości 3,3 miliona dolarów, który będzie stanowić podstawę kryptowaluty zwanej OHM. OHM jest sprzedawany jako swobodnie płynąca waluta rezerwowa, co oznacza, że ​​jest wspierany przez koszyk różnych aktywów, a nie walutę fiducjarną. Ta funkcja „free-floating” oznacza, że ​​token OHM jest narażony na ekstremalne ataki zmienności, które można zaobserwować w tradycyjnych kryptowalutach, takich jak BTC czy ETH, pomimo pewnych wątpliwości, ponieważ projekt zyskał na popularności od momentu powstania w 2021 roku. Wspierany przez kulturę memów, OlympusDAO stoi pośród innych projektów DEFI dzięki tokenomice, której celem jest kontrolowanie rozwoju dostaw w różnych rozwiązaniach.

Ethereum Blockchain Split, geth, klient

Obejmują one skarbiec aktywów zarządzany przez protokół, płynność posiadaną przez protokół i strukturę nagród za stawianie z ponad 4640% RRSO i mechanizmem obligacji. Ta ostatnia ma na celu oferowanie OHM z dyskontem w stosunku do bieżącej wartości rynkowej w zamian za tokeny puli płynności wydawane uczestnikom zapewniającym płynność na giełdach DEX, takich jak Uniswap i SushiSwap. Menedżer nagród za błędy zauważył:

„Olympus ma na celu stanie się aktywem rezerwowym dla całego DeFi. Aby to osiągnąć, musimy zapewnić jego bezpieczeństwo i właśnie dlatego społeczność autoryzowała ten program bug bounty za pomocą Immunefi”.

Immunefi zebrał w zeszłym roku 5,5 miliona dolarów finansowania i stał się dość popularnym programem bug bounty dla inteligentnych kontraktów i DEFI. Projekty, które wybrały Immunefi do hostowania swoich programów bug bounty, obejmują między innymi Chainlink , SushiSwap, Synthetix, Bancor, PancakeSwap, Cream Finance, Alchemix i Compound. Do tej pory firma wypłaciła ponad 8 milionów dolarów w nagrodach hakerom zajmującym się białym kapeluszem, którzy pracują nad odkrywaniem luk w protokołach, a największą wypłatą platformy było 2 miliony przyznane badaczowi bezpieczeństwa, który znalazł lukę w moście Polygon Plasma Bridge w 2021 roku.

Wraz z uruchomieniem programu bug bounty, OlympusDAO zapobiegnie utracie funduszy skarbowych i obligacyjnych, a także chce wypłacić 3,3 miliona dolarów w nagrodach dla tych, którzy pomagają. Mitchell Amador jako założyciel Immnefi powiedział:

„Dobrze zarządzane programy bug bounty nadal są najbardziej sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniem do ochrony protokołów kryptograficznych i funduszy użytkowników zablokowanych w ich umowach”.

Platforma Bug Bounty, odporność, biały kapelusz, hakerzy

Dodał, że OlympusDAO podziela misję Immunefi polegającą na kształtowaniu branży DEFI w kierunku większej przejrzystości i bezpieczeństwa. Podobnie jak inne projekty, nagroda za błąd OlympusDAO została stworzona, aby oceniać zagrożenia związane z lukami w zabezpieczeniach na podstawie różnych kryteriów ważności, takich jak identyfikowanie konsekwencji wykorzystania innego udanego exploita.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy