15 dni temu

NVIDIA oficjalnie obejmuje Metaverse dzięki oprogramowaniu Omniverse

Nvidia planuje dystrybuować bezpłatne kopie swojego oprogramowania Omniverse

Nvidia ogłosiła za pośrednictwem agencji Reuters , że zamierza rozdać swoje oprogramowanie Omniverse artystom i twórcom w celu tworzenia wirtualnych światów za darmo. To ogłoszenie następuje po firmach takich jak Facebook, Unity i Unreal Engine, gdy świat zaczyna koncentrować się na metawszechświecie.

Wygląda na to, że CES będzie w tym roku ogromnym punktem centralnym dla NFT. Samsung już drażnił się z rynkiem NFT poprzez partnerstwo z fajną bramą.

Nvidia poinformowała we wtorek, że osiągnęła porozumienie z czterema takimi platformami – TurboSquid by Shutterstock (SSTK.N) , CGTrader, Sketchfab i Twinbru – aby umożliwić wyświetlanie ich zawartości rynkowej w pakiecie oprogramowania Omniverse firmy Nvidia. Nvidia poinformowała również, że platformy handlowe Reallusion ActorCore, Daz3D i PlantCatalog oprogramowania e-on wkrótce udostępnią własne zasoby gotowe do obsługi Omniverse.

W zeszłym roku firma NVIDIA poinformowała, że ​​ich oprogramowanie do omniverse będzie kosztować korporacje ~9000 USD rocznie.

NVIDIA Omniverse to łatwo rozszerzalna, otwarta platforma stworzona do wirtualnej współpracy i fizycznie dokładnej symulacji w czasie rzeczywistym. Twórcy, projektanci, badacze i inżynierowie mogą łączyć główne narzędzia projektowe, zasoby i projekty w celu współpracy i iteracji we wspólnej przestrzeni wirtualnej. Deweloperzy i dostawcy oprogramowania mogą również łatwo tworzyć i sprzedawać rozszerzenia, aplikacje, łączniki i mikrousługi na modułowej platformie Omniverse w celu rozszerzenia jej funkcjonalności.

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy udostępnimy więcej informacji.

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy