16 dni temu

NSUR Coin ogłasza notowanie na giełdzie BitMart

KOMUNIKAT PRASOWY. NSUR Coin (NSUR), pierwszy na świecie wysoce użyteczny, nagradzający i chroniony token kryptograficzny, ogłosił dzisiaj, że będzie notowany na BitMarcie od 6 stycznia 2022 r.

NSUR Coin został zbudowany na Binance Smart Chain i wybity z 200 miliardami tokenów. Jest to token, który zasila NSUR Inc., rynek zdrowia i dobrego samopoczucia oraz chronioną platformę.

NSUR Coin został stworzony, aby od samego początku mieć użyteczność w świecie rzeczywistym. Wiele tokenów zostało uruchomionych bez użyteczności, ale NSUR Coin idzie wbrew temu trendowi” – ​​powiedział Mark Peters, założyciel i dyrektor generalny NSUR Inc.

Mark kontynuował: „ W dniu premiery ponad 180 000 posiadaczy kont NSUR mogło użyć NSUR Coin do zakupu produktów i usług zdrowotnych i wellness z NSUR Marketplace . Na rynku jest już wielu sprzedawców akceptujących monety NSUR, a więcej zostanie ogłoszonych w nadchodzących tygodniach. „Aplikacje o zostanie sprzedawcą można wypełnić na stronie www.nsurcoin.com/BecomeMerchant .

NSUR Coin jest również podstawą solidnego programu nagród NSUR, który daje darmowe tokeny użytkownikom zarejestrowanym na platformie NSUR ( www.nsurcoin.com/register ) za najprostsze czynności.

Rosemary Peters, COO i współzałożycielka NSUR Inc, wyjaśniła: „Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z NSUR Coin do zakupu produktów i usług za pośrednictwem Marketplace jest to, że nasi członkowie nie tylko odnoszą korzyści z otrzymywania rabatów, ale także cieszą się i otrzymują nagrody za darmo NSUR Coin ”.

Członkowie społeczności otrzymują nagrody za wiele działań, w tym rozwijanie społeczności, dokonywanie zakupów, wypełnianie ankiet i inne transakcje na rynku.

O NSUR, INC.

NSUR, Inc. to satysfakcjonujący rynek kryptograficzny, który chroni posiadaczy tokenów NSUR Coin przed utratą wartości poprzez własny program ochrony wartości . NSUR Coin został wdrożony na Binance Smart Chain Blockchain. Token użytkowy działa jak pomost między kupcami, którzy dostarczają towary i usługi w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia (pomyśl o telemedycynie, ubezpieczeniach, suplementach, receptach itp.) a użytkownikami, którzy potrzebują tych przedmiotów. Jest to pierwszy token chroniony w ramach Proprietary Protected LaunchPad firmy NSUR , który zostanie zaprezentowany w 2022 roku.

Po więcej informacji:

Blog: https://blog.nsurcoin.com/

Twitter: https://twitter.com/nsurcoin

Facebook: https://www.facebook.com/NSURcoin

Instagram: https://www.instagram.com/nsurcoin/

Telegram: https://t.me/NSURco

O BITMART

BitMart Exchange to wiodąca globalna platforma handlu aktywami cyfrowymi z ponad 9 milionami użytkowników na całym świecie i zaliczana do najlepszych giełd kryptowalut na CoinGecko . BitMart oferuje obecnie ponad 800 par handlowych z jedną z najniższych opłat transakcyjnych na rynku. Aby dowiedzieć się więcej o BitMarcie, odwiedź ich stronę internetową , obserwuj ich Twitter lub dołącz do ich Telegramu, aby uzyskać bardziej aktualne wiadomości i promocje. Pobierz aplikację BitMart, aby handlować w dowolnym miejscu i czasie.


To jest informacja prasowa. Czytelnicy powinni dołożyć należytej staranności przed podjęciem jakichkolwiek działań związanych z promowaną firmą lub jej podmiotami stowarzyszonymi lub usługami. Bitcoin.com nie ponosi odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w komunikacie prasowym.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy