20 dni temu

Nie ma potrzeby stosowania kryptowalut: powody, dla których warto kupować NFT za pomocą karty kredytowej

Użyj swojej karty debetowej lub kredytowej, aby kupić NFT w Mintable już dziś!

W niedalekiej przyszłości kupowanie NFT online będzie takie samo, jak na każdej platformie eCommerce, takiej jak Etsy czy Amazon – posiadanie NFT przez wszystkich i ich babci będzie powszechne.

Jednym ze sposobów, w jaki Mintable to urzeczywistnia, jest zrobienie pierwszego kroku do świata NFT tak prostego, jak to tylko możliwe – poprzez umożliwienie użytkownikom naszej platformy kupowania NFT bez konieczności posiadania jakiejkolwiek kryptowaluty.

Możesz robić zakupy z milionów NFT w Ethereum i płacić za nie za pomocą karty debetowej lub kredytowej za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć.

Jak to działa?

Dzięki Wert , dostawcy rozwiązań płatniczych specjalizującym się w NFT i DeFi, Twoje pieniądze są automatycznie konwertowane na ETH w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​twórca otrzymuje zapłatę w ETH po aktualnym kursie, niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć „kup za pomocą karty kredytowej” na wybranej liście, wykonać niezbędne kroki i voila! Jesteś właścicielem NFT!

Dzięki naszej współpracy z Stripe , licencjonowaną i zaufaną usługą przetwarzania płatności online, możesz również używać swojej karty debetowej i kredytowej do kupowania usług reklamowych na platformie .

Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak kupić NFT za pomocą karty kredytowej.

Jakie są korzyści z używania karty kredytowej do kupowania NFT?

Zakup pierwszego NFT może być trudną krzywą uczenia się. Od zrozumienia NFT po nawigację na rynku kryptowalut i pozyskiwanie kryptowalut do zakupu – nie ma wielu rozwiązań, które amortyzują punkt wejścia dla nowych nabywców.

Zakupy kartą kredytową mają na celu nie tylko ułatwienie i dostępność dla kupujących po raz pierwszy. Użytkownicy, którzy używają swojej karty kredytowej do zakupów NFT, będą musieli usunąć szereg innych przeszkód na drodze do zostania właścicielem NFT.

1. Bezproblemowe, bezpośrednie i natychmiastowe

Kupowanie z krypto lub bez niego nie różni się, jeśli chodzi o własność NFT. Śledź swój portfel zasobów cyfrowych, nawet jeśli kupujesz za pomocą karty debetowej lub kredytowej. NFT będziesz mógł zobaczyć w swoim portfelu natychmiast po bezpośrednim zakupie, co oznacza, że ​​transakcja będzie widoczna i dostępna w sieci blockchain i jeśli wyszukasz ją w eksploratorze blockchain . Będziesz także mógł cieszyć się wszystkimi korzyściami związanymi z posiadaniem NFT, takimi jak weryfikowalność i uwierzytelnianie. Będziesz mógł handlować i sprzedawać NFT według własnego uznania również na naszym rynku.

2. Rób bez nawigowania po giełdach kryptowalut

Kupując za pomocą karty kredytowej, wszystkie kroki związane z koniecznością poznania kryptowalut, wymiany kryptowalut i pozyskiwania kryptowalut do zakupów zostaną wyeliminowane. Niezależnie od tego, czy jest to ETH, SOL, DOT itp., Kupowanie NFT na wielu innych platformach będzie wymagało posiadania kryptowaluty nawet jako kupujący NFT na poziomie podstawowym. Pozyskiwanie kryptowaluty oznaczałoby dostęp do giełd w celu zakupu lub wymiany waluty na portfel cyfrowy w celu dokonywania zakupów. W Mintable możliwość zakupów kartą kredytową znacznie obniży barierę wejścia. Jest mniej kroków, aby uzyskać ten NFT, który kochasz, dzięki zmniejszeniu opłat za wypłaty, opłat transakcyjnych, opłat administracyjnych itp. Jest to tak proste, jak podłączenie cyfrowego portfela, aby rozpocząć zakupy.

3. Unikaj zmienności kryptowalut

Innym zmartwieniem kupujących podczas zakupów za pomocą kryptowalut jest to, że rynek może spadać i rosnąć w nieprzewidywalnych cenach, co może mieć wpływ na wartość NFT na rynku. Kupując NFT za pomocą karty kredytowej, nie musisz się martwić zmiennością rynku kryptowalut ani wahaniami cen w momencie zakupu. Możesz po prostu cieszyć się zakupami swoich ulubionych NFT, tak jak w przypadku wszystkich innych zakupów online.

Mintable chce NFT dla wszystkich

Mintable chce stać się najbardziej przyjaznym dla użytkownika i dostępnym rynkiem NFT dla twórców i kolekcjonerów NFT na wszystkich poziomach. Udostępnienie płatności kartą debetową i kredytową jest kluczowym krokiem, aby nowi użytkownicy czuli się swobodnie w odkrywaniu świata NFT. Bez konieczności uczenia się o kupowaniu i przechowywaniu kryptowalut, twoja babcia lub siostrzeniec będą mogli powiedzieć, że są właścicielami NFT w taki sam sposób, w jaki robili zakupy online na wszystko inne. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć jesteśmy bliżej świata, w którym NFT mogą być w pełni wykorzystane przez każdego, niezależnie od tego, czy jest to kryptowaluta rodzima, czy nie.

Użyj swojej karty debetowej lub kredytowej, aby kupić NFT w Mintable już dziś!

Źródło: editorial.mintable.app
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy