16 dni temu

Niedługo rusza ekskluzywna wyprzedaż egzotycznych samochodów NiftyVille — kiedy Lambo?

Oparta na blockchain gra internetowa NiftyVille ma rozpocząć swoją egzotyczną wyprzedaż samochodów już za kilka dni. Członkowie społeczności NiftyVille będą mogli kupować tokenizowane samochody sportowe, które będą dostępne w sześciu różnych wzorach.

Tylko 999 będzie dostępnych do wybicia, a 100 z nich zostanie przekazanych za darmo niektórym szczęśliwym posiadaczom przepustek na białej liście. Cena za pozostałe 899 została ustalona na 400 dolarów za każdy Ethereum. W chwili pisania tego tekstu jest to około 0,125 ETH.

O północy 10 stycznia zbadają portfele, aby ustalić, kto posiada przepustki NiftyVille Exotic Whitelist. Radzą posiadaczom, aby na ten czas upewnili się, że ich przepustka znajduje się w ich portfelu.

Sprzedaż prywatna rozpocznie się 28 stycznia, a pozostałe samochody będą dostępne w sprzedaży publicznej 24 godziny później.

Samochody będą dostępne w sześciu różnych kolorach: białym, czerwonym, czarnym, niebieskim, pomarańczowym i szarym.

Informacje dla posiadaczy białej listy

Zespół udzielił posiadaczom przepustek konkretnych informacji, aby mogli wziąć udział w prywatnej sprzedaży.

Onessus będzie robić zdjęcia portfeli, aby określić, które z nich mają przepustki do białej listy o północy czasu wschodnioamerykańskiego 10 stycznia. Stawiasz to na WhenStaking .

Następnie następnego dnia wyśle ​​NFT ze wszystkimi instrukcjami. Ten NFT należy odesłać z adresem Ethereum i e-mailem w notatce do 18 stycznia.

Wszelkie samochody niesprzedane w sprzedaży prywatnej będą dostępne w sprzedaży publicznej 24 godziny później.

Kiedy Lambo?

„Kiedy Lambo?” było często słyszanym zwrotem w społeczności kryptograficznej, a jeszcze bardziej w społeczności NiftyVille, odkąd ogłosili stokenizowane Lamborghini w październiku 2021 r. W końcu mamy odpowiedź!

Każdy zakup dokonany na OpenSea będzie również służył jako oferta na prawdziwe Lamborghini. Siedem dni po sprzedaży wszystkich 999 najwyższy posiadacz otrzyma NFT, który można wymienić na Lamborghini Huracan Spyder 2017 (lub 200 000 $ w gotówce lub krypto, jeśli posiadanie Lambo nie jest twoją rzeczą).

Co to jest NiftyVille?

NiftyVille to gra MMO z otwartym światem, w której można zarobić. Gra zaoferuje graczom wszelkiego rodzaju możliwości pełnej akcji rozgrywki, od derbów po rozbiórkę po wyścigi uliczne i imprezy zombie. Będą wydarzenia inicjowane przez twórców, ale gracze mogą również organizować własne wydarzenia.

Gracze będą mogli prowadzić własny biznes w NiftyVille i pełnić dowolną rolę. Gracze mogą posiadać sklepy, co oznacza, że ​​mogą zdobywać NiftyCoins i możliwość sprzedawania ekskluzywnych NFT. Na przykład kup salon samochodowy, a otrzymasz egzotyczne samochodowe NFT dostępne tylko dla Ciebie.

Źródło: www.playtoearn.online
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy