14 dni temu

Fajna bramka x wyświetlacze Samsung NFT

Poprawka: To nie NG zajmuje się portfelami, ale Atomic, nadal możesz zobaczyć różne typy NFT, w tym Nifty Gateway.

W miarę jak CES nabiera gorączki, zaczynamy widzieć więcej informacji na temat przyszłości tokenów niewymiennych. Kilka dni temu Samsung ogłosił udostępnienie kolekcjonerom funkcji kupowania, sprzedawania i wymiany NFT na wyświetlaczach nowej generacji. Wygląda na to, że NFT będą nadzorowane (przynajmniej częściowo) przez sprytną bramę. Nifty Gateway to fantastyczne źródło informacji dla kolekcjonerów, którzy chcą kupić swoje pierwsze NFT. W tweecie na początku tego miesiąca omówiliśmy zalety Nifty Gateway, w tym:

Nifty Gateway jest niedoskonały, ale wszystkie platformy są. Uważam, że Nifty jest w 100% najlepszą obecną platformą do wprowadzania nowych kolekcjonerów. Fiat pozwala kolekcjonerom, którzy czują się niekomfortowo z portfelami kryptograficznymi, eth itp., na doświadczenie własności cyfrowej bez zastraszania krypto 1st.

Chociaż można argumentować za i przeciw tej metody, łatwość, z jaką kolekcjonerzy mogą przenosić #NFT między portfelami oprogramowania, Nifty Omnibus, a nawet portfelami sprzętowymi, jest niesamowita.

Dlaczego Nifty Gateway x Samsung Partnership ma sens

Nifty Gateway ma doświadczenie we wprowadzaniu nowych kolekcjonerów, relacje z najbardziej uznanymi artystami na świecie oraz łatwość kupowania rzeczywistych kryptowalut NFT za pomocą Fiata, które można przesłać do portfela.

Nifty Gateway współpracuje z najlepszymi artystami i markami, aby tworzyć kolekcje limitowanych edycji wysokiej jakości NFT, dostępnych wyłącznie na naszej platformie. Połączyliśmy siły z takimi ludźmi jak światowej sławy artysta Michael Kagan. Aplikuj, aby tworzyć z nami tutaj.

Każda kolekcja zostanie otwarta o określonej godzinie (zrzut) i będzie dostępna tylko przez ograniczony czas.

Będziemy starać się robić nowe krople mniej więcej raz na 3 tygodnie. Po zamknięciu lub wyprzedaży początkowego zrzutu kolekcji, NFT będzie można otrzymać tylko z tej kolekcji na rynku.

Nifty Gateway jest również scentralizowanym, opartym na USD, rynkiem kupowania i sprzedawania NFT.

Nifty Gateway pozwala wyświetlać swoje NFT, a także wypłacać je do zewnętrznych portfeli lub wpłacać NFT z zewnętrznych portfeli do swojej kolekcji.

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy