13 dni temu

NFT mogą stać się większe niż Bitcoin

Znana osobowość telewizyjna – Kevin O'Leary – uważa, że ​​niewymienne tokeny mogą stać się „znacznie większym, bardziej płynnym rynkiem” niż bitcoin. Jego przewidywania są zaskoczeniem, ponieważ zeszłego lata kanadyjski biznesmen stwierdził, że nic nie ma szansy zastąpić podstawowej kryptowaluty.

Najnowsza prognoza O'Leary'ego

Kevin O'Leary, znany również jako Mr. Wonerful, to kolejna wybitna postać, która przez lata wykazywała mieszane uczucia wobec branży kryptowalut. Jego pierwsza opinia o świecie kryptowalut pojawiła się w 2019 roku, kiedy opisał bitcoin jako „bezwartościowy”. Nazwał to również „śmieciami, ponieważ nie można do nich wchodzić i wychodzić w dużych ilościach”.

Jednak na początku 2021 roku zrobił zwrot o 180 stopni, mówiąc, że szanuje bitcoina. Kilka miesięcy później zapowiedział wejście do ekosystemu BTC, przeznaczając na niego 3% swojego portfela.

Podczas wywiadu z 5 stycznia dla CNBC, O'Leary – znany jako jeden z gospodarzy reality show Shark Tank – mówił o niewymiennych tokenach i ich potencjalnym wzroście w kolejnych latach. Podobnie jak w 2021 r., NFT nadal będą bardzo popularne i mogą nawet stać się większym rynkiem niż bitcoin, orzekł Kanadyjczyk.

Jego wiara w cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie wywodzi się z idei, że mogą one udowodnić, że posiadają one przedmioty z prawdziwego świata, takie jak samochody czy zegarki:

„W ciągu najbliższych kilku lat zaobserwujemy duży ruch w zakresie tworzenia polis uwierzytelniania i ubezpieczenia oraz podatków od przeniesienia własności nieruchomości w Internecie, co sprawi, że NFT stanie się znacznie większym, potencjalnie bardziej płynnym rynkiem niż tylko sam bitcoin”.

Podsumowując, pan Wonderful powiedział, że „inwestuje po obu stronach tego równania”.

Kilka miesięcy temu gospodarz Shark Tank miał nieco inne stanowisko w tej sprawie, stwierdzając, że podstawowa kryptowaluta jest właściwym narzędziem do długoterminowej inwestycji. Porównując go do innych zasobów cyfrowych, takich jak Ether, powiedział:

„To złoty standard cyfrowej waluty. Nic innego tego nie zastąpi”.

Kevin O'Leary, źródło: time.com

Co nie lubi Mr.Wonderful?

Oprócz bitcoinów i tokenów niezamiennych, O'Leary jest gorącym zwolennikiem innych aktywów cyfrowych, w tym stablecoina Ether, Solana i Circle powiązanego z dolarem amerykańskim – USDC.

Jest jednak jeden znak, za którym nie jest zwolennikiem – Dogecoin. Według pana Wonderfula inwestowanie w memecoin nie różni się niczym od hazardu. Poszedł dalej, mówiąc, że DOGE nie ma wrodzonej wartości i powinien być klasyfikowany jako czysta spekulacja:

„Kiedy spekulujesz na czymś takim jak Dogecoin – nie różni się to niczym od wyjazdu do Las Vegas i postawienia pieniędzy na czerwony lub czarny – to czysta spekulacja”.

OFERTA SPECJALNA (Sponsorowane) Binance Free 100 $ (Exclusive): Użyj tego linku, aby zarejestrować się i otrzymać 100 $ za darmo i 10% zniżki na opłaty za pierwszy miesiąc Binance Futures (warunki).

Oferta specjalna PrimeXBT: Użyj tego linku, aby się zarejestrować i wprowadzić kod POTATO50, aby uzyskać 25% zniżki na opłaty transakcyjne.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy