15 dni temu

NFT to dobrodziejstwo dla powstających łańcuchów bloków

Świat cyfrowy jest domem dla zasobów cyfrowych, sztuki cyfrowej i innych różnorodnych sektorów w ofercie. Kryptowaluta, która znana jest z kryptowalut, eksploruje teraz spektrum ofert. Podobnie interesy ludzi z branży skłaniają się teraz ku NFT i metaverse.

Ogromne tempo wzrostu NFT i metaverse utorowało drogę dla niezliczonych łańcuchów bloków eksplorujących i uwalniających NFT. Podczas gdy protokoły najwyższego poziomu, takie jak Ethereum i Solana, dominują w przestrzeni kosmicznej, w branży rośnie jak grzyby po deszczu. Obejmują one między innymi protokoły takie jak Tezos, Cosmos. Na przykład Tezos robi obchód na platformach publicznych.

Tezos i NFT Zaprogramowana para?

Bractwo kryptograficzne natknęło się na Ubisoft NFT, który w niedawnej przeszłości był świadkiem ogromnego popytu. Firma potwierdziła, że ​​jej cyfry są bardziej energooszczędne, ponieważ są oparte na blockchainie Tezos. Ponieważ wykorzystuje mechanizm konsensusu PoS, który wymaga stosunkowo mniej energii. Co więcej, protokół jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, ma ulepszenia bez wideł, a opłaty sieciowe są mniejsze niż grosz.

Tezos ma gotowe portfele NFT, w tym Galleon, Kukai, Temple i AirGap. Twórcy potwierdzili, że Tezos India we współpracy z Tz Apac będzie niespodzianką. Z podpowiedzi może to dotyczyć podręcznika dewelopera i NFT. Ponadto Tezos wcześniej wprowadził swoje ósme uaktualnienie protokołu, „Hangzhou”.

Uaktualnienie zwiększa opłacalność transakcji, lepszą łączność między inteligentnymi kontraktami, a także możliwość ponownego wykorzystania kodu inteligentnej umowy. Optymalizacja pamięci masowej i usprawniona wydajność. Zbiorowy wysiłek byłby powitalnym znakiem dla adoptujących. Mogliśmy też być świadkami budowy większej liczby NFT z Tezos. Inne inicjatywy obejmują również Tezos Ukraine, który jest gospodarzem hackathonu DeFi w Europie Wschodniej. Zawiera ponad 200 000 $ w nagrodach.

Podsumowując, NFT przebyły długą drogę od momentu powstania do akceptacji przez celebrytów i znane osobistości. Inicjatywa weryfikacji NFT Twittera, obok sektora metaverse i gier, była niezbędna do napędzania NFT. Z drugiej strony Tezos podnosi swoje stanowisko. Protokół został również pochwalony przez Vitalika Buterina w niedawnym podcaście.

Źródło: coinpedia.org
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy