21 dni temu

NFTb i Polygon Studios nawiązały współpracę strategiczną

NFTb, System for Digital Owning, nawiązał współpracę z Polygon Studios, aby przyspieszyć postęp inicjatyw GameFi w Polygon, oferując rozwiązania dla inicjatyw, które mają zostać wydane w ekosystemie Polygon.

NFTb i Polygon Studios będą ściśle współpracować, aby upewnić się, że inicjatywy, które mają zostać uruchomione w Polygon, mają dostęp do całego zestawu usług, w tym rozwoju, konsultacji i pozyskiwania funduszy.

Od momentu powstania w maju 2021 r. NFTb poczyniło również postępy w tworzeniu szeregu nowych towarów, aby pomóc twórcom w zaakceptowaniu perspektyw DeFi. NFTb zapewnia wysokiej jakości globalny rynek NFT z nabywcami z całego świata i multi-sieci, platformę DeFi z możliwościami uprawy plonów oraz platformę startową zaprojektowaną, aby pomóc twórcom i inicjatywom.

Dlatego NFTb dostarczyłoby całą linię produktów do Polygon, a także NFTb Gaming, gier NFT skoncentrowanych na NFT Market, zaprojektowanych tak, aby umożliwić graczom wymianę ich NFT na globalnym rynku, na którym ceniony jest ich katalog. NFTb Gaming planuje wprowadzić ponad czterdzieści projektów na początku 2022 roku.

NFTb z radością wspiera inicjatywy GameFi w wykorzystywaniu technologii Polygon, mimo że są zachwyceni wprowadzeniem NFTb do Polygon, aby całkowicie zrewolucjonizować sposób obsługi zasobów cyfrowych dla graczy i założycieli gier. NTFb planuje również wykorzystać Polygon, aby nadal dostarczać innowacyjne pomysły, które są możliwe do zrealizowania tylko przy minimalnych opłatach i mają kluczowe znaczenie dla projektów Metaverse i GameFi.

Polygon przewiduje ogromną liczbę inicjatyw w najbliższej przyszłości. Ta współpraca z NFTb ułatwi rozwój projektów w Polygon.

O wieloboku

Polygon to pierwsza dobrze wykonana, przyjazna dla konsumenta platforma skalowalności Ethereum i budowania infrastruktury. Jego centralnym elementem jest modułowy Polygon SDK, wszechstronna struktura, która wspiera tworzenie i łączenie zabezpieczonych łańcuchów, takich jak Validium, Optimistic Rollups, zkRollups i inne, a także Standalone Chains, takie jak Polygon POS, które są skonstruowane z myślą o adaptacji i autonomii. Alternatywy skalowalności firmy Polygon już spotkały się z powszechną akceptacją, z ponad 500 zdecentralizowanymi aplikacjami, ponad 567 milionami transakcji i ponad 6 milionami codziennych transakcji.

O NFTb

NFTb to platforma wirtualnej własności. Ich celem jest pomóc twórcom poczuć się komfortowo i cieszyć się korzystaniem ze zdecentralizowanych aplikacji DeFi.

NFTb zapewnia najwyższej jakości globalny rynek NFT z konsumentami z całego świata i wieloma sieciami, strukturę DeFi z możliwościami uprawy plonów oraz platformę startową zaprojektowaną, aby pomóc twórcom i inicjatywom w uzyskaniu początkowego wsparcia.

Rarestone Capital, The Binance Accelerator Fund i Spark Digital Capital zainwestowały w NFTb.

Źródło: www.cryptonewsz.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy