17 dni temu

20 celebrytów i bogatych inwestorów rozmawiających o tokenach NFT

Wydaje się, że wszyscy mówią o NFT (niezamiennych tokenach), od znanych celebrytów po bogatych inwestorów i hollywoodzkich aktorów.

W tym artykule omówimy, co różne znane osobistości myślą o NFT, jak wygląda przyszłość NFT, jak NFT ukształtują przemysł sztuki cyfrowej, jakie konkretne tokeny NFT lubią i w które chcą inwestować i nie tylko.

Marka Kubańczyka

Za pomocą NFT możesz sprzedawać wszystko, co cyfrowe. Możemy sprzedawać wirtualny sprzęt Mavs, trampki, sztukę, zdjęcia, filmy, doświadczenia, wszystko, co wymyśli nasza wyobraźnia, możemy sprzedać. Poszukujemy dodawania wirtualnej biżuterii, akcesoriów i ubrań, które tworzymy do prawdziwych zdjęć w mediach społecznościowych. Możesz więc dodać do swoich postów fajne wirtualne trampki Mavs, które wyglądają tak realistycznie, jak te, które masz na nogach”. (CoinDesk, styczeń 2021)

„To, co naprawdę wszystko zmieniło, to inteligentne kontrakty. Pojawili się, a to stworzyło DeFi i NFT. To zmieniło grę. To mnie podekscytowało. Dlatego jest bardzo podobny do internetu”.

znak kubański NFT

Konto Marka Cubana na Twitterze i link do NFT

„Chciałem w prosty sposób pokazać moje NFT i umieścić je w moim biosie społecznościowym, podpisie e-maila i dowolnym miejscu, w którym mogę wkleić adres URL”. (kwie 2021)

„Myślę, że kolekcjonerska strona całkowicie wywróci przemysł muzyczny i filmowy do góry nogami” (The Quest Podcast, luty 2021)

Mark Cuban jest multimiliarderem, amerykańskim przedsiębiorcą, osobowością telewizyjną i właścicielem mediów, którego majątek wynosi około 4,3 miliarda dolarów. Ma on internetową galerię, w której prezentuje NFT we wszystkich ich formach.

Korzystając z tej platformy, użytkownicy mogą prezentować swoją cyfrową sztukę i przedmioty kolekcjonerskie w jednym miejscu oraz udostępniać swoje kolekcje w kanałach sieci społecznościowych. Jak na Kubańczyków, strona internetowa, która wciąż jest w formie beta, działa i już w pierwszych dniach odwiedziła tysiące odwiedzających.

Aby skorzystać z funkcji tej strony, należy zarejestrować się za pomocą swojego portfela kryptograficznego i adresu e-mail. Po utworzeniu przez użytkowników unikalnego adresu URL kolekcja NFT byłaby udostępniana przez nich na różnych platformach społecznościowych za pośrednictwem poczty e-mail lub wiadomości.

Kup Ethereum dla NFT

Twój kapitał jest zagrożony.

Paryż Hilton

„Postrzegam NFT jako sposób na innowacje, wzmacnianie innych i przesuwanie granic interakcji artystów z fanami”.

„Postrzegam NFT, czyli tokeny niewymienne, jako przyszłość ekonomii twórców. Wykorzystują technologię blockchain, aby pomóc twórcom zwiększyć wartość ich pracy i dzielić się nią z fanami w czasie rzeczywistym…”.

„Oprócz nowych możliwości finansowania, NFT pomagają mniej znanym artystom rozpowszechniać ich prace w szerszym zakresie i na lepszych warunkach finansowych, dzięki czemu mogą zatrzymać większość przychodów……. Zasadniczo NFT oddają większą władzę w ręce twórców , i to jest coś, z czego jestem dumny”.

Paryż Hilton NFT

Paris Hilton NFT

„Uruchomiłem swój pierwszy spadek NFT w marcu 2020 r. i od tego czasu mam obsesję na punkcie NFT i niekończących się możliwości tej technologii”. (Bloomberg, listopad 2021)

„NFT to przyszłość dla twórców, twórców i kolekcjonerów, a to dopiero początek”. (Bloomberg, listopad 2021)

„Potencjał NFT dla artystów oszałamia mnie, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wartość, jaką odblokuje ona na takich rzeczach, jak sprzedaż wtórna… Będę nadal inwestować i wykorzystywać moją platformę, aby rozpowszechniać informacje o potencjale tego niesamowitego nowego sposobu myślenia o kreatywności i sztuce”. (Bloomberg, listopad 2021)

Paris Hilton, amerykańska postać medialna, to kolejna celebrytka, która publicznie wyraziła swoje szaleństwo na rzecz NFT. Wypuściła również własną linię kolekcji NFT we współpracy z projektantem Blakiem Kathrynem.

Lindsay Lohan

„Tokenizacja za pośrednictwem NFT może pomóc twórcom treści i muzykom faktycznie posiadać prawa własności do tego, co tworzą, i umożliwić im odpowiednie zyski…” (Forbes, marzec 2021)

„Gracze, na przykład, wydają setki dolarów na gry takie jak Fortnite: tokenizacja pozwala im sprzedawać lub wymieniać inwestycję czasu i pieniędzy, i moim zdaniem jest to coś, czym należy się ekscytować”. (Forbes, marzec 2021)

Lindsay Lohan jest aktorką, piosenkarką, autorką tekstów, producentką i bizneswoman, która odegrała ważną rolę w zwróceniu uwagi na ten tętniący życiem przemysł, argumentując za NFT, aby pomóc artystom i muzykom zachować prawa do ich dzieł i strumienie przychodów, które chodź z nimi.

We wrześniu 2021 roku ogłosiła na Twitterze, że wypuści swoją limitowaną kolekcję NFT, nawiązując płatną współpracę z Canine Cartel. W tej ekskluzywnej kolekcji NFT każdy token podwaja się jako członkostwo w kartelu. Spersonalizowana „fursona” Lohan była wystawiona na aukcję do 2 października.

Snoop Dogg

„Jestem @CozomoMedici” (Twitter, wrzesień 2021)

Powyższy tweet wywołał ogromne poruszenie w świecie kryptowalut, gdy słynny raper, Snoop Dogg, ujawnił, że stoi za kontem twitterowym, które działa pod pseudonimem Cozomo de' Medici.

Co ciekawe, to konto na Twitterze okazało się być zapalonym kolekcjonerem NFT i dostarcza szczegółowych wskazówek na temat bicia pieniędzy w przestrzeni kryptograficznej. Raporty mówią, że portfel rapera jest wypchany przedmiotami NFT o wartości ponad 17 milionów dolarów.

Snoop Dogg NFT

Właśnie wydał swoją kolekcję NFT o nazwie „Decentralized Dogg”, współpracując z artystą kryptograficznym Coldie. Od 29 listopada do 3 grudnia kolekcja NFT była licytowana na słynnym rynku NFT, SuperRare, dla wszystkich entuzjastów NFT, którzy byli „chętni zapłacić za ekskluzywne elementy”.

Według raportu, „Decentralized Dogg” NFT zawiera dziesięć zdjęć twarzy Snoop Dogga narysowanych z różnych okresów jego życia, zmiksowanych jako kolaż 3D z utworem skomponowanym przez samego Snoop Dogga. „Zdecentralizowany Dogg” NFT został sprzedany za ogromną kwotę 188 ETH pod koniec aukcji 3 grudnia.

DJ Steve Aoki

„Musisz wierzyć, że następny świat będzie cyfrowy…” (CNBC, kwiecień 2021)

„Każdy będzie posiadał portfel cyfrowy, a wszyscy będą się wyginać i pokazać w swoim portfelu to, co uważa za wartościowe”. (CNBC, kwiecień 2021)

„Wydałem miliony na kupowanie NFT, stworzyłem kilka różnych kolekcji, pracowałem z mnóstwem różnych artystów, pracowałem z Sotheby's i tak dalej”. (Forbes, listopad 2021)

„Nie przeszkadzało mi nawet nie granie w programy, a nową pasję znalazłem w kolekcjonowaniu kart, kart baseballowych, Pokemonów i NFT. W tym samym czasie, w którym znalazłem karty, lato 2020 roku, znalazłem NFT. I jest bardzo podobny, ponieważ są to przedmioty kolekcjonerskie. Ale różnica polega na tym, że w przypadku NFT mogę być zarówno twórcą, jak i kolekcjonerem”. (Forbes, listopad 2021)

Producent muzyczny, Aoki, również był w przestrzeni NFT, wprowadzając swoją najnowszą kolekcję NFT, „Neon Future”.

Tom Bilyeu

„Nadejdzie dzień, w którym będziesz miał swój samochód, ale będziesz miał również wersję NFT swojego samochodu”. (CNBC, kwiecień 2021)

„Pomyśl o tym mniej jako o flexie, a bardziej o sposobie reprezentowania siebie i znajdowania innych, którzy lubią te same rzeczy”. (CNBC, kwiecień 2021)

„Będzie w prawdziwym momencie zakłóceń, że będziesz mógł naprawdę wykonywać ruchy, a ten moment zakończył się NFT… Dowiedziałem się o NFT w poniedziałek, a we wtorek przydzieliliśmy miliony dolarów w budżecie na budowę platform i projektów.” (Podcast NFT Now, wrzesień 2021)

Dyrektor generalny Impact Theory Studios, Tom Bilyeu, podziela wyjątkową opinię o NFT i wierzy, że NFT wkrótce zrewolucjonizuje branżę mediów i rozrywki dzięki swoim niesamowitym technologiom i funkcjom.

Shawn Mendes

Wiele celebrytów korzysta z NFT, aby przyczynić się do spraw społecznych i dobrobytu. Odnosząc się do jednego z takich przypadków, kanadyjski piosenkarz Shawn Mendes wyszedł ze swoją kolekcją NFT, współpracując z firmą Genies.

Wokalista ogłosił, że wszystkie dochody ze sprzedaży jego NFT trafią do Fundacji Shawna Mendesa, która pomaga początkującym artystom cyfrowym.

„Zainspirowany moim albumem Wonder, zrzucam kolekcjonerskie momenty Genie, aby zebrać fundusze w celu wzmocnienia, podniesienia i wzmocnienia młodych artystów cyfrowych, którzy wykorzystują swój talent do tworzenia pozytywnych zmian społecznych”.

Leo Messi

„Sztuka jest jak piłka nożna. Wieczny." (Twitter, sierpień 2021)

Legendarny futbol, ​​Leo Messi, niedawno rozpoczął swoją nową podróż w przestrzeni cyfrowej, kiedy wypuścił swoją kolekcję NFT o nazwie „Messiverse”.

Lionel Messi

Kolekcja NFT została stworzona przez znanego artystę BossLogic, a grafika zawiera przedmioty kolekcjonerskie przechylone „Worth the Weight”, „Man from the Future”, „The King Piece” i wiele innych. NFT sprzedały 3,4 miliona dolarów pierwszego dnia ich premiery, demonstrując jego moc gwiazdy.

Eminem

„Zbierałem od dziecka, od komiksów, przez karty baseballowe, po zabawki, a także każdy rapowy album na kasecie, który wpadł mi w ręce… Niewiele się zmieniło dla mnie jako dorosłego… Ja”. Próbowałem odtworzyć niektóre z tych kolekcji z tamtego okresu mojego życia i wiem, że nie jestem sam. Chciałem nadać tej kropli taką samą atmosferę, jak: „O rany, muszę dostać tylko ten, a może nawet cały zestaw!”. Wymyślanie pomysłów z mojej pasji kolekcjonerskiej było świetną zabawą”. (Informacja prasowa, kwiecień 2021)

Światowej sławy amerykański raper, Eminem, jest ostatnim artystą, który zagłębił się w świat NFT, wprowadzając swoją kolekcję NFT. Ta kolekcja jest inspirowana zabawkami i figurkami, które Eminem zebrał jako dziecko.

Nagradzany nagrodami Grammy raper jest również właścicielem jednej z małp opartych na Ethereum za ogromną kwotę 123,45 ETH. Szacuje się, że Eminem kupił co najmniej 15 NFT pod nazwą Shady Holdings od słynnego rynku NFT, OpenSea.

Kate Moss

„Sztuka zawsze była dla mnie chwilą. Czas to rzecz, której nigdy nie ma dość i która na nikogo nie czeka; Intryguje mnie, kto zechce posiąść moją chwilę”. (Mech przez e-mail)

„Przyciągnęła mnie również myśl, że tę własność można wykorzystać, aby pomóc innym potrzebującym, miejmy nadzieję, że uzyskają jej więcej. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ten eksperyment.” (Mech przez e-mail)

Dodając kolejne nazwisko do listy celebrytów, którzy rozpoczęli swoją nową przygodę na rynku NFT, mamy brytyjską supermodelkę Kate Moss, która zadebiutowała serią kolekcji NFT opartą na jej grafikach.

Dinesh Karthik

„NFT wiele zyskało na Zachodzie w ciągu ostatniego roku, dzięki kultowym momentom z koszykówki kupowanej przez fanów cyfrowo, co dało nam pomysł”. (Reuters, październik 2021)

„Im więcej czytałem, tym bardziej byłem przekonany, że (NFT) to wyjątkowy i nieszablonowy pomysł” (październik 2021)

„To jeden z najlepszych momentów w moim życiu. Ukazanie tego w formie graficznej i skłonienie ludzi do spojrzenia na to, nie wspominając o tym, że byłem integralną częścią całego procesu, było czymś, co bardzo mi się podobało”. (CNBC, październik 2021)

Ostatnia szóstka słynnego indyjskiego krykieta Dinesha Karthika podczas finału Nidahas Trophy przeciwko Bangladeszowi staje się pierwszym sportowym NFT w Indiach.

Wiśakha Singha

„Uczestnictwo celebrytów jest świetne dla ekosystemu. Pomoże nam to w zdobyciu większej świadomości na temat tego nowego, zmieniającego grę świata zasobów cyfrowych ”(Reuters, październik 2021 r.)

Vishakha Singh jest wiceprezesem ds. NFT na indyjskiej giełdzie kryptograficznej WazirX. Biorąc pod uwagę szaleństwo związane z NFT w kraju, jest zdania, że ​​obecność celebryty w NFT z pewnością wzbudzi zainteresowanie publiczności.

Nicole Buffett

„To było dzikie, bardzo ekscytujące. Pomyślałem: „O nie, muszę robić te wszystkie technologiczne rzeczy”. To było niewygodne. To było jak nauka nowego języka”. (Inwestor instytucjonalny, wrzesień 2021)

„NFT to tak naprawdę sztuka jako pieniądz, sztuka jako waluta, co oznacza, że ​​artyści i ludzie, którzy chcą kupić sztukę, są bardziej dostępni. Wspaniale jest po prostu mieć więcej gałek ocznych na pracy.” (Inwestor instytucjonalny, wrzesień 2021)

Wnuczka słynnego amerykańskiego inwestora Warrena Buffetta, Nicole Buffett, twierdzi, że NFT umożliwiły artystom takim jak ona dotarcie do mnóstwa kupujących w czasie, gdy osobiste pokazy sztuki i otwarcia galerii były prawie niemożliwe z powodu pandemii.

Elona Muska

„Sprzedam tę piosenkę o NFT jako NFT”. (Twitter, marzec 2021)

Elon piżmo NFT

Założyciel, dyrektor generalny i główny inżynier SpaceX, Elon Musk, również zapuścił się w przestrzeń NFT, kiedy ogłosił, że będzie sprzedawał piosenkę w NFT jako NFT. Musk udostępnił piosenkę na NFTs na swoim koncie na Twitterze z tekstem „NFT for your vanity. Komputery nigdy nie śpią. To zweryfikowane. To jest gwarantowane.

Ramon Vicente de Vera

„Interesują nas transakcje NFT. Jako innowacyjne banki zawsze jesteśmy zainteresowani postępem wraz z transformacyjnymi zmianami w przestrzeni cyfrowej, NFT i Metaverse szybko zdominują przestrzeń cyfrową, a większość czołowych firm zaczęła wskakiwać do pociągu NFT.” (grudzień 2020)

Ramon Vicente de Vera jest prezesem Mercobanku, jednego z wiodących banków cyfrowych na świecie. Zgodnie z ostatnimi wypowiedziami Ramona Vicente de Vera, firma planuje wejście na rynek NFT.

Devin Finzer

„NFT stanowią elementy składowe zupełnie nowych gospodarek peer-to-peer, w których użytkownicy mają większą swobodę i własność nad swoimi danymi, a programiści mogą tworzyć potężne, interoperacyjne aplikacje, aby zapewnić użytkownikom rzeczywistą wartość ekonomiczną”.

„W 2021 roku przestrzeń NFT przekroczyła wszelkie oczekiwania… liczba i różnorodność projektów NFT wzrosła wykładniczo. Od światów wirtualnych po sztukę generatywną, nastąpiła kambryjska eksplozja innowacji. A przestrzeń projektowa jest wciąż tak niedostatecznie zbadana”. (Twitter, grudzień 2021)

„Widzieliśmy wielu twórców, artystów, twórców i sportowców, którzy rozwijają przestrzeń NFT, wnosząc ze sobą swój talent, kreatywność i energię. Beeple, 3Law, Shawn Mendes, Christie's, Adobe, Golden State Warriors i wiele innych”. (Twitter, grudzień 2021)

„Myślę, że głównym tematem jest to, że coraz więcej naszych żyć już przechodzi cyfrowo, a tak naprawdę nie mieliśmy świetnego sposobu na posiadanie rzeczy i pokazywanie ich w tym kontekście”. (Insider, październik 2021)

Devin Finzer jest prezesem i współzałożycielem OpenSea. Założona w 2017 roku, wielkość obrotu firmy przekroczyła 200 milionów dolarów w sierpniu 2021 roku. Co więcej, ma ponad 60 milionów NFT.

Finzer uważa, że ​​NFT zyskują na popularności jako jedna z pierwszych zorientowanych na konsumenta aplikacji typu blockchain killer.

Parker McCollum

„Jest to produkt cyfrowy, który może cechować niedobór, bezpieczeństwo i wszechstronność”. (Yahoo, grudzień 2021)

„Wszechstronność, ponieważ prawie wszystko może być tokenizowane jako dostarczone użytkownikowi końcowemu za pośrednictwem NFT i nie musi to być tylko piosenka, grafika lub wideo”. (Yahoo, grudzień 2021)

„Myślę, że na początku używało ich wielu niezależnych artystów, ale widziałem, jak Rolling Stones, Shawn Mendes i Mike Shinoda wydali NFT”. (Yahoo, grudzień 2021)

Parker McCollum jest znanym piosenkarzem i autorem tekstów. Znany jako Gold Chain Cowboy, niedawno ogłosił uruchomienie Fan Club NFT na MusicFX.

Justin Kan

„Trwałe zasoby cyfrowe dzięki NFT to przyszłość gier. Nawiązaliśmy współpracę z niektórymi z najbardziej innowacyjnych firm zajmujących się grami w blockchainie Solana, aby przybliżyć tę przyszłość.”

Justin Kan NFT

Justin Kan jest współzałożycielem firmy Fractal, która jest uznawana za pierwszy rynek cyfrowy poświęcony hazardowi tokenami niefinansowymi (NFT). Rynek gier NFT lub aktywów długoterminowych, Fractal pozwala robić niesamowite rzeczy w wirtualnym świecie.

Dileep Seinberg

„Są gwiazdy, które zbudowały wokół siebie wspaniałe życie. Chcą zarabiać na swoim dziedzictwie, uruchamiając własne NFT. Pozostali są dość nowi w branży i wcześniej byli zależni od jakiegoś ojca chrzestnego lub komercyjnych studiów i sieci dystrybucji, gdzie ci artyści ledwo otrzymywali wartość ich wysiłków. Wraz z pojawieniem się blockchain, możliwe jest pominięcie wszystkich środkowych warstw, aby dotrzeć do odbiorców, którzy potrafią docenić pracę i nagrodzić kupowanie ich NFT”

Dileep Seinberg jest założycielem i dyrektorem generalnym Thinkchain, firmy konsultingowej Crypto, NFT i Blockchain. Uważa, że ​​celebryci wypuszczają NFT, aby zarobić na swoim dziedzictwie lub przez nowicjuszy, aby szybko zarobić bez obawy odrzucenia przez publiczność. (Czas gospodarczy, grudzień 2021).

Andrzeja Wilsona

„NFT i gry typu „graj, aby zarobić” to przyszłość naszej branży”. (PC Gamer, listopad 2021)

„Myślę, że w kontekście gier, które tworzymy i oferowanych przez nas usług na żywo, kolekcjonerskie treści cyfrowe będą odgrywać znaczącą rolę w naszej przyszłości… więc jest jeszcze za wcześnie, aby to powiedzieć, ale myślę, że jesteśmy w naprawdę dobrą pozycję i powinniśmy oczekiwać, że będziemy myśleć o tym bardziej innowacyjnie i kreatywnie w przyszłości”. (PC Gamer, listopad 2021)

Andrew Wilson jest dyrektorem wykonawczym firmy Electronic Arts (EA). EA jest najbardziej znanym wydawcą gier na konsole, komputery PC i urządzenia mobilne.

Tokeny NFT – jak inwestować

Z powyższych cytatów i obserwacji znanych osobistości jasno wynika, że ​​tokeny NFT to przyszłość branży medialnej i rozrywkowej. Zdolność NFT do przyznawania własności i wartości aktywów lub dzieł artystów wzbudza duże zainteresowanie w dziedzinie sztuki cyfrowej.

Ponieważ oczekuje się, że rynek NFT wzrośnie w przyszłości, uważamy, że teraz jest najlepszy moment, aby zainwestować w te cyfrowe kolekcje. Jak NFT zostały zakupione przy użyciu Ethereum, można uzyskać swój pierwszy NFT kupując Ethereum z eToro platformy handlowej, wymiany kryptowaluta regulowany przez FCA, CySEC i ASIC.

Następnie odwiedź rynek NFT, taki jak Opensea, aby kupić NFT.

eToro — nasza polecana platforma Ethereum

Nasza ocena

Giełda eToro
  • Miesięczne nagrody za stawianie Ethereum (ETH)
  • Bezpłatny bezpieczny portfel ETH — klucz prywatny, którego nie można zgubić
  • Regulowane przez FCA, ASIC i CySEC - miliony użytkowników
  • Copytrade dochodowi inwestorzy Ethereum
  • Kup za pomocą karty kredytowej, przelewu bankowego, Paypal, Skrill, Neteller, Sofort
Giełda eToro
68% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Źródło: insidebitcoins.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy