miesiąc temu

Rozgrywający NFL Mac Jones podarowuje Bitcoin swoim kolegom z drużyny Patriotów na Boże Narodzenie

W duchu Bożego Narodzenia, debiutant futbolu amerykańskiego Michael McCorkle „Mac” Jones podarował swoim kolegom z drużyny Bitcoin (BTC), grając rolę Świętego Mikołaja w Wigilię.

Bitcoin jako prezent świąteczny

Chociaż kwota, którą podzielił, nie została ujawniona, Jones podarował bitcoiny 12 swoim kolegom z drużyny, czyniąc z nich Bitcoinerów po raz pierwszy. Lista obejmuje Ted Karras, David Andrews, Trent Brown, Yodny Cajuste, Yasir Durant, James Ferentz, Justin Herron, Shaq Mason, Mike Onwenu, Alex Redmond, Will Sherman i Isaiah Wynn.

23-latek, który gra dla New England Patriots w National Football League (NFL), powiedział, że od jakiegoś czasu bada Bitcoina, więc postanowił rozdać trochę swoim kolegom z drużyny jako prezenty świąteczne.

Browns Patriots Piłka nożna
New England Patriots rozgrywający Mac Jones Zdjęcie autorstwa AP Photo, Greg M. Cooper

Jones powiedział, że korzystał z usług dostawcy usług Bitcoin Swan Private do dystrybucji monet, z pomocą Bitcoin Magazine.

„Od jakiegoś czasu studiuję Bitcoina. W tym roku po prostu wiedziałem, że muszę dać trochę Bitcoin moim kolegom z drużyny… Sięgnąłem więc do magazynu Bitcoin i poprosiłem o pomoc w podarowaniu Bitcoina w prezencie” – powiedział debiutant Patriots.

Komentując rozwój, Cory Klippsten, dyrektor generalny Swan Bitcoin, powiedział:

„Naszą misją w Swan jest stworzenie 10 milionów nowych Bitcoinerów, nie tylko ludzi, którzy są właścicielami Bitcoina, ale ludzi, którzy rozumieją, jak ważny jest. Dlatego tak bardzo skupiamy się na edukacji i usługach na światowym poziomie. Nasz zespół konsjerża Swan Private jest bardzo podekscytowany współpracą z Macem i jego oddziałem w ich podróży z Bitcoinem”.

Crypto poślubia sport

Tymczasem, gdy Bitcoin nadal wchodzi do głównego nurtu, coraz bardziej zyskuje akceptację gwiazd sportu i profesjonalistów.

Mac Jones nie jest pierwszym graczem lub sportowcem NFL, który zainteresował się Bitcoinem. Na początku listopada rozgrywający Green Bay Packers, Aaron Rodgers, ogłosił , że chciałby otrzymywać część swojej pensji w bitcoinach, współpracując z Cash App.

W tym samym miesiącu szerokopasmowy odbiorca Los Angeles Rams, Odell Beckham Jr., zrobił podobny krok i podpisał umowę partnerską z Cash App, która pozwala mu otrzymywać całą wypłatę w BTC .

Źródło: cryptopotato.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy