18 dni temu

Burmistrz Nowego Jorku mówi, że lepiej kupować Bitcoiny w zanurzeniu

Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams potwierdził, że teraz weźmie swoje pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin.

Kilka miesięcy temu ponad trzech polityków w USA zobowiązało się akceptować wypłaty w Bitcoin. W tym czasie społeczność amerykańskich polityków była zajęta wyborami na burmistrza i szukała lepszego wsparcia ze strony programu Bitcoin, co było wyjątkową decyzją polityków.

Eric Adams objął stanowisko w Miami na początku tego roku. Ostatnio pojawił się w wywiadzie dla CNBC Squawk Box. W rozmowie z CNBC Eric potwierdził, że zaakceptuje swoje pierwsze trzy wypłaty w Bitcoin.

Swoim oświadczeniem Eric potwierdził, że zrobi to samo, co powiedział przed wyborami.

Eric został zapytany przez gospodarza, czy otrzymał jakąkolwiek wypłatę w Bitcoin, a także w przeszłości miał do czynienia z jakimkolwiek rodzajem straty z powodu korekty ceny Bitcoina.

Eric powiedział, że lepiej kupować coś, gdy spada, ponieważ łatwo daje zysk.

„Najlepszy czas na kupowanie to sytuacja, w której sytuacja się pogarsza, więc kiedy się cofa, osiągasz dobry zysk”.

Poprzez to oświadczenie Eric zasugerował, że nie obchodzi go spadek cen, ale zależy mu na kupowaniu w idealnym momencie, to znaczy zanurzeniu.

W wypowiedziach Erica zauważono również, że Eric jest pod wpływem branży kryptograficznej i blockchain i chce, aby „Nowy Jork był centrum tej technologii”.

W zeszłym roku burmistrzowie Miami i Tampy na Florydzie zobowiązali się do przyjmowania wypłat w Bitcoin. Jednak ta inicjatywa wsparcia Bitcoina przez amerykańskich polityków została zapoczątkowana przez popularnego YouTubera i krypto influencera Anthony'ego Pompliano.

Przeczytaj też: MoneyGram przejmuje udziały w Coinme

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy