miesiąc temu

Nowy na kryptowalutach? Bonus za rejestrację w wysokości 30 000 $ od Delta Exchange to impuls, którego potrzebujesz

W ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na platformy instrumentów pochodnych kryptowalut. Według niedawnego badania , w pracowity dzień przedmiotem obrotu instrumentami pochodnymi jest około 100 miliardów dolarów. A teraz, gdy Delta Exchange oferuje premię rejestracyjną w wysokości 30 000 USD, możesz bardzo dobrze przyczynić się do tego popytu.

Ale najpierw – co dokładnie rozumiemy przez instrumenty pochodne?

Czym są kryptowaluty?

Instrumenty pochodne to zbywalne papiery wartościowe lub kontrakty, których wartość jest określona przez aktywa bazowe. Aktywa pochodne obejmują między innymi waluty, kursy wymiany, towary, akcje i stopy procentowe. Kupujący i sprzedawca takich kontraktów dokonują różnych prognoz dotyczących ceny handlowej w przyszłości. Obie strony stawiają na przyszłą wartość aktywów bazowych, aby odnieść korzyść.

Kryptowaluty pochodne to aktywa, których wartość jest nabywana z bazowych aktywów kryptograficznych. Dowolny token kryptowaluty (taki jak Bitcoin lub altcoiny) może być używany jako aktywa bazowe w handlu kryptowalutowymi instrumentami pochodnymi . Dwóch traderów zawiera kontrakt spekulujący na cenie kryptowaluty w najbliższej przyszłości. Uzgadniają cenę sprzedaży/kupna kryptowaluty na przyszłość, niezależnie od faktycznej ceny. W rezultacie inwestorzy mogą czerpać korzyści ze zmian ceny aktywów bazowych, kupując walutę po niższych cenach i sprzedając ją po wyższej cenie.

W zależności od warunków kontraktu, kryptowaluty mogą należeć do jednego z następujących typów:

 • Futures : kontrakt futures prawnie wiąże umowę między dwiema stronami na zakup lub sprzedaż aktywów bazowych po przyszłej cenie i terminie. Kontrakt jest realizowany bezpośrednio na giełdzie regulowanej.
 • Opcje : Inwestor ma wybór, ale nie obowiązek, aby kupić lub sprzedać aktywa bazowe w ustalonej przyszłej dacie i cenie w ramach kontraktu na opcje.
 • W przeciwieństwie do kontraktów futures i opcji, kontrakty wieczyste nie mają daty wygaśnięcia ani rozliczenia. Handlowcy mogą pozostawić swoje pozycje otwarte na zawsze w określonych warunkach (na przykład, jeśli na koncie znajduje się określona ilość kryptowaluty).
 • Swapy : Swapy to umowa między dwiema różnymi stronami dotycząca wymiany przepływów pieniężnych w późniejszym terminie na podstawie formuły.

Zalety handlu kryptowalutami pochodnymi

 • Niskie koszty transakcyjne: Kontrakty pochodne pomagają zminimalizować koszty transakcji rynkowych, ponieważ są instrumentami zarządzania ryzykiem. Koszt transakcji w obrocie instrumentami pochodnymi jest często niższy niż w przypadku innych papierów wartościowych, takich jak transakcje spot.

 • Narzędzie do zarządzania ryzykiem: Wartość kontraktu pochodnego jest wprost proporcjonalna do bazowej ceny kryptowaluty/tokena. W rezultacie instrumenty pochodne są wykorzystywane do zabezpieczania się przed ryzykiem zmiany cen aktywów bazowych. Na przykład pan A kupuje kontrakt pochodny, którego wartość przesuwa się w przeciwnym kierunku niż jego moneta/token kryptograficzny. Będzie mógł wykorzystać dochody z instrumentów pochodnych, aby zrekompensować straty związane z bazową monetą/tokenem kryptograficznym.

 • Wydajność rynku: Handel instrumentami pochodnymi ma często duży wolumen i często wiąże się z arbitrażem, który ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​rynek osiągnie równowagę i że ceny aktywów bazowych są dokładne.

 • Określa cenę aktywów bazowych: Kontrakty na instrumenty pochodne są szeroko stosowane w celu ustalenia ceny aktywów bazowych.

 • Ryzyko może być przenoszone przez instrumenty pochodne: instrumenty pochodne umożliwiają inwestorom, organizacjom i innym stronom przenoszenie ryzyka na inne osoby.

Kryptowalutowymi instrumentami pochodnymi można handlować na platformie wymiany kryptowalut, takiej jak Delta Exchange .

Delta Exchange posiada unikalny i nowoczesny interfejs, który sprawia, że ​​handel instrumentami pochodnymi jest prosty. Jest to nieuregulowana platforma handlowa, która pozwala użytkownikom handlować anonimowo na całym świecie.

Handel kryptowalutami na Delta Exchange

Możesz teraz łatwo handlować instrumentami pochodnymi, tj. kontraktami terminowymi i opcjami na Bitcoin i inne topowe kryptowaluty na Delta Exchange. Platforma daje Ci 30 000 $ bonusu handlowego po zarejestrowaniu się!

Bonus jest przyznawany jako kredyty handlowe. Kredyty handlowe można uznać za darmową pożyczkę od kwoty, którą zdeponujesz na platformie. Chociaż możesz swobodnie handlować pieniędzmi, 20% zysków jest zwracane na platformę w celu uzyskania pożyczki. Bonus handlowy nie może zostać wypłacony; możesz wypłacić swoje depozyty, tracąc kredyty handlowe.

Bonus handlowy można wykorzystać na:

 • Aby handlować kontraktami futures, perpetuals i opcjami.
 • Aby wziąć udział w konkursie Delta Trade Farming. 25 000 DETO w nagrodach jest rozdawanych codziennie.
 • Możesz subskrybować strategie Robo Trading, aby zarabiać.
 • Kup Bitcoin, Ethereum, DETO na miejscu.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o warunkach korzystania z kredytów handlowych.

Więc na co czekasz? Zarejestruj się w Delta Exchange w niecałą minutę i zacznij handlować już dziś!

Źródło: nulltx.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy