13 dni temu

Nowy DEX dotyczący prywatności, FairySwap ogłasza uruchomienie Mainnet z Massive AirDrop

FairySwap, nowy rodzaj zdecentralizowanej wymiany z czołowym oporem i programowalną prywatnością, debiutuje jako produkt mainnet. Aby to uczcić, organizują ogromne rozdanie w postaci 300 000 $ FAIRY tokenów, 3% całkowitej podaży, w wydarzeniu „Pixie Drop”. Konkurs będzie trwał 12 dni, począwszy od godziny 12:00 czasu PST (8:00 UTC) 8 stycznia i skończy się 20 stycznia.

FairySwap to pierwsza zdecentralizowana giełda (DEX) w łańcuchu bloków Findora, nowym typie łańcucha bloków, który umożliwia publiczną weryfikację danych w łańcuchu bez ujawniania jakichkolwiek z tych danych.

Korzystając z Findory i jej potężnej wirtualnej maszyny Ethereum (EVM), FairySwap to DEX zorientowany na prywatność, który zapewnia szybkie wymiany między łańcuchami przy niskich opłatach za gaz. Zachowując prywatność danych użytkownika, FairySwap pomoże zapobiegać typowym hackom i exploitom, takim jak Miner Extractable Data (MEV) i front-running.

 „FairySwap jest pionierem w zakresie możliwości łańcucha prywatności, takiego jak Findora”,

powiedział członek zespołu pomagającego budować FairySwap.

 „Opierając się na Findorze, przywracamy Ci kontrolę i własność nad Twoimi danymi – co było pierwotną wizją wielu wczesnych użytkowników Bitcoina i Ethereum. Skupiamy się na indywidualnej kontroli i chcemy mieć pewność, że protokół jest kontrolowany przez społeczność. Ponad 97% tokenów zostanie rozdanych społeczności za pośrednictwem nagród za wydobycie i nie ma niesprawiedliwej alokacji dla wczesnych inwestorów, doradców, osób mających dostęp do informacji poufnych lub zespołu.

Dystrybucja żetonów prezentów

Pixie Airdrop jest przeznaczony przede wszystkim do nagradzania wczesnych górników, a także zwolenników w mediach społecznościowych. Z 300 000 $ FAIRY, które zostaną rozdane, 20 000 $ FAIRY dziennie zostanie rozdanych tym, którzy postawili tokeny FRA (token gazowy dla blockchain Findora).

Reszta z 60 000 $ FAIRY zostanie zrzucona pod koniec 12-dniowego okresu wśród społeczności FairySwap za pośrednictwem tego konkursu .

Źródło: dailycoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy