miesiąc temu

Nowy altcoin oparty na Ethereum osiąga oszałamiające 2,191% w ciągu zaledwie jednego dnia

Altcoin oparty na Ethereum, który niedawno wszedł na rynki kryptowalut, notuje ogromne zyski prawie 22-krotne w ciągu zaledwie 24 godzin.

OpenDAO (SOS) odnotował oszałamiający wzrost ceny po zrzucie 24 grudnia.

Dane z CoinMarketCap pokazują, że SOS wzrósł z najniższego poziomu 0,00000048 USD w dniu zrzutu do rekordowego poziomu 0,00001154 25 grudnia, co oznacza wzrost o 2191% w ciągu zaledwie jednego dnia.

Projekt OpenDAO uruchomił token SOS, aby nagrodzić uczestników branży non-fungible token (NFT). Podczas zrzutu 24 grudnia OpenDAO rozpoczęło dystrybucję tokenów SOS użytkownikom OpenSea, największego rynku NFT.

„SOS jest wdzięczny wszystkim twórcom, kolekcjonerom i rynkom NFT za pielęgnowanie całego ekosystemu NFT. Specjalne podziękowania kierujemy do OpenSea za wiodącą pozycję w promowaniu handlu NFT. Aby oddać hołd, wybraliśmy kolekcjonerów OpenSea do przeprowadzenia naszego zrzutu.”

Witryna OpenDao twierdzi, że 50% ze 100 bilionów wszystkich tokenów SOS zostanie przydzielonych tym, którzy handlują na OpenSea od pierwszego dnia. Dystrybucja monet zależy od całkowitej liczby transakcji użytkownika na OpenSea, a także ilości Ethereum (ETH), Dai i USD Coin (USDC), które użytkownik wydał na platformie.

Użytkownicy OpenSea mogą odebrać swoje tokeny do 30 czerwca 2022 roku.

Pozostałe tokeny zostaną rozdzielone w następujący sposób: 10% na zachęty dla dostawców płynności, 20% na zachęty do obstawiania i 20% na OpenDAO Treasury.

SOS przydzielone dla OpenDAO zostaną wykorzystane do zrekompensowania ofiarom oszustwa OpenSea, zapewnienia dotacji dla programistów dla uczestników ekosystemu SOS oraz wsparcia wschodzących artystów, społeczności NFT i ochrony dzieł sztuki.

SOS cofnął się od czasu odnotowania swojego rekordu wszechczasów , a teraz wymienia ręce za 0,000006 USD.

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości
Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem inwestycji wysokiego ryzyka w Bitcoin, kryptowalutę lub aktywa cyfrowe. Należy pamiętać, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedaży żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, ani The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl uczestniczy w marketingu afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock/Tithi Luadthong

Źródło: dailyhodl.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy