14 dni temu

Wyświetlacz Meural firmy Netgear do integracji połączeń MetaMask

Netgear , międzynarodowy gigant sieciowy, miał wiele do pokazania na tegorocznych targach Consumer Electronics Show (CES). Przede wszystkim dodanie integracji MetaMask do oferty inteligentnych ramek Meural.

Aktualizacja zostanie zastosowana za pośrednictwem aplikacji partnerskiej Meural i umożliwi właścicielom wyświetlanie ich opartych na obrazach NFT bezpośrednio na urządzeniu, zapewniając również opcję dodatkowego włączenia informacji o metadanych NFT. Obecnie, w fazie rozwoju beta testów, Netgear obiecuje pełne wdrożenie w najbliższej przyszłości.

Ta bezproblemowa integracja umożliwi kolekcjonerom wyświetlanie ich ukochanych NFT w całej okazałości HD, podczas gdy funkcja MetaMask zapewni, że pozostanie przed grą. Właściciele Meurala wcześniej korzystali z NFT na urządzeniu opartym na modelu subskrypcji. Jednak po raz pierwszy wejdzie w interakcję z posiadanymi przez nich tokenami.

Cyfrowe płótno Meural firmy Netgear jest dostępne w trzech rozmiarach i szerokiej gamie wzorów. Najmniejszy z nich ma rozmiar 13,5 x 7,5 cala, który jest przyjazny dla biurka i subtelnie pozwoli właścicielowi zastąpić swoje nudne stare rodzinne zdjęcia zdjęciami z ich cenionych NFT. Największy ma rozmiar 19 x 29 cali do nadawania do pobliskiego świata. Jednak każdy wyświetlacz osiąga maksymalną rozdzielczość 1080p, co może być trochę za niskie dla koneserów najlepszych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich.

Chcieć więcej? Połącz się z NFT Plazas

Dołącz do cotygodniowego biuletynu Dołącz do naszego Discorda Śledź nas na Twitterze Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Instagramie

*Wszystkie opinie inwestycyjne/finansowe wyrażone przez NFT Plazas pochodzą z osobistych badań i doświadczenia moderatorów naszej witryny i są przeznaczone wyłącznie jako materiał edukacyjny. Osoby fizyczne są zobowiązane do pełnego zbadania dowolnego produktu przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Źródło: nftplazas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy