20 dni temu

Prawie osiąga najwyższy poziom w historii, ponieważ konkurencja Blockchain w warstwie 1 zwiększa się

Near osiąga rekordowo wysoki poziom powyżej 17 USD w obliczu zwyżkowej konkurencji między sieciami warstwy 1. W naszych najnowszych wiadomościach o blockchain czytamy więcej o nowym kamieniu milowym Near.

Cena NEAR jako natywnego tokena protokołu Near wzrosła dzisiaj, osiągając nowy szczyt w wysokości 17,28 USD i nieznacznie spadła od tego czasu, ale nadal wzrosła o 15,3% w ciągu ostatnich 24 godzin, notując cenę 16,84 USD. NEAR ponownie osiąga rekordowy poziom we wtorek. Jest to smart-contract blockchain, który wykorzystuje mechanizm konsensusu opartego na dowodach na stawkę i technologię znaną jako sharding, aby zwiększyć skalowalność sieci i obniżyć opłaty transakcyjne.

Akcja cenowa aktywów pojawiła się pośród gwałtownej aktywności wokół projektu w ciągu ostatnich kilku tygodni. Najnowsza godna uwagi integracja została ogłoszona przez Synapse Protocol jako giełda kryptograficzna Defi i most międzyłańcuchowy, który stał się dostępny na maszynie wirtualnej Aurora, która pozwala programistom Ethereum budować na Near Protocol. W zeszłym miesiącu zespół odpowiedzialny za ten protokół ogłosił integrację UST, stabilnego stablecoina Terra w połączeniu z kilkoma kilkoma kampaniami motywacyjnymi mającymi na celu poprawę płynności stablecoina. Inne integracje obejmują projekty DeFi, takie jak DePocketfinance, EndlessFM i CraftingFinance, dzięki którym cena tokena protokołu wzrosła o 95,2% w ciągu ostatnich dwóch tygodni i 110% w ciągu ostatniego miesiąca.

Z kapitalizacją rynkową w wysokości 10 miliardów dolarów, NEAR jest obecnie 23. największą kryptowalutą na rynku. Fantom, natywny token zgodnego z Ethereum blockchainu warstwy 1, to kolejny najlepszy zysk dnia. FTM wzrósł o 15,3% i kosztuje 2,88 USD, ale patrząc wstecz, zyski trwały, ponieważ token wzrósł o 109,6% w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Według danych Santiment, liczba aktywnych adresów Fantom wzrosła do poziomów odnotowanych ostatnio w listopadzie, co zwiększyło całkowitą wartość zamrożoną w ekosystemie Fantom i nowy rekordowy poziom 5,86 miliarda dolarów. Wzrastają inne tokeny warstwy 1, podobnie jak Harmony i Tezos, które odnotowały wzrost o około 8%. wszystkie tokeny prowadziły na dzisiejszym rynku bocznym, co sugeruje, że spekulanci obstawiają również wielołańcuchową przyszłość w 2022 roku.

Jak niedawno informowaliśmy, Near Protocol odnotowała gwałtowny wzrost, ponieważ jego token osiągnął nowe maksimum kilka godzin po zwyżkowym tygodniu w 2021 r. w przypadku sieci blockchain obsługującej inteligentne kontrakty. Natywny token Near Protocol NEAR zmienia właściciela na 15,38 USD, a liczba ta wzrosła o 4,6% w przeszłości, ale wciąż jest o 6% poniżej najwyższego w historii poziomu kryptowalut, który wynosił 16,33 USD. jednak cena sieci cieszyła się ogromnym tygodniem.

Źródło: www.dcforecasts.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy