17 dni temu

Moi Crypto Heroes łączą siły z Polygon w celu stworzenia nowego ekosystemu gier

My Crypto Heroes (MCH) nawiązała współpracę z firmą Polygon, aby pomóc w wydaniu nowej aktualizacji treści i ekosystemu gier „My Crypto-Rays Mining”, która ma zostać uruchomiona w styczniu 2022 roku.

Partnerstwo umożliwi ekspansję MCH „My Crypto-Rays Mining”, a także wszelkie inne przyszłe przedsięwzięcia związane z grą, na wykorzystanie doświadczenia Polygon Studios, firmy, która wykorzystuje inwestycje, marketing i wsparcie programistów do rozwoju NFT przemysł i gry oparte na technologii blockchain, a także wypełnić lukę między grami w sieci Web 2 i Web 3. MCH przekaże również swoim użytkownikom niewielką kwotę $MATIC , którą można następnie wydać na proces zgłaszania roszczeń w grze.

Z misją stania się największą na świecie grą blockchain w sieci Polygon, rozszerzenie „My Crypto-Rays Mining” ma na celu zerwanie kajdan, które są obecnie prezentowane nowym użytkownikom ze względu na konieczność dokonywania dużych inwestycji wstępnych w celu konkurować w grze.

Aby to zrobić, przeprojektowany, wprowadzający ekosystem gier do głównej gry MCH będzie w dużej mierze skoncentrowany wokół nieograniczonej liczby podstawowych NFT Soul , które mogą być używane w specjalnym trybie gry o nazwie „Node: Soul”, a także $ Żetony RAYS, które można zdobywać i zużywać, aby wykuwać Soul NFT. Zgodnie z planem gry, po optymalnym dopracowaniu, takie zmiany będą stopniowo integrowane z głównym ekosystemem MCH.

Współpraca z Polygon Studies to nie pierwsze partnerstwo utworzone przez MCH w oczekiwaniu na „My Crypto-Rays Mining”, ponieważ granawiązała równieżwspółpracę z firmą ForN zajmującą się mediami związanymi z blockchain, aby zwiększyć skuteczność marketingową jej wydania.

Śledź Moich Crypto Heroes >> Twitter

Chcieć więcej? Połącz się z NFT Plazas

Dołącz do cotygodniowego biuletynu Dołącz do naszego Discorda Śledź nas na Twitterze Polub nas na Facebooku Obserwuj nas na Instagramie

*Wszystkie opinie inwestycyjne/finansowe wyrażone przez NFT Plazas pochodzą z osobistych badań i doświadczenia moderatorów naszej witryny i są przeznaczone wyłącznie jako materiał edukacyjny. Osoby fizyczne są zobowiązane do pełnego zbadania dowolnego produktu przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji.

Źródło: nftplazas.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy