23 dni temu

Moje podstawowe zasoby na styczeń 2022

Istnieją pewne narracje w tej przestrzeni, które utrzymują zyski traderów, podczas gdy rynek jest albo neutralny, albo ma trend spadkowy (w tej chwili). Ponieważ zwykle handluję co 2 tygodnie+, zmusza mnie to do przyjrzenia się podstawom aktywów długoterminowych przed zainwestowaniem, zanim docenię jakiekolwiek krótkoterminowe zyski.

Moim zdaniem najlepsze aktywa do inwestowania to nie tylko to, jak silne są fundamenty, ale także to, jak duży wpływ społeczny ma dany składnik aktywów. Widzieliśmy, jak kryptowaluty, takie jak Dogecoin, pompują 1000% procent za pomocą jednego tweeta Elona Muska, widzieliśmy duże kryptowaluty YouTuberów, które zwiększają kapitalizację rynkową o ponad 30% w ciągu jednego dnia, i widzieliśmy Cardano notorycznie wspina się do wyceny ponad 60 miliardów dolarów bez działającego produktu.

Oczywiste jest, że podczas gdy fundamenty odgrywają dużą rolę w sukcesie zasobu, wpływ społeczny również odgrywa dużą rolę w tym, jak dobrze będzie on działał.

Zauważyłem również, że chociaż zasób może mieć przełomowe cechy w stosunku do problemu, który próbuje rozwiązać, jeśli ludzie nie mogą go zrozumieć – ludzie go nie kupią. Większość ludzi w kryptowalutach chce szybko zarobić i nie obwiniam ich – szczególnie na tym rynku – a ktokolwiek może przetłumaczyć to, co jest dostarczane w najprostszy, najbardziej urzekający sposób (najlepiej użyteczny), zdobędzie znacznie więcej pieniędzy na rynku niż skupianie się na rozwoju stojącym za tym dla wszystkich nie-technicznych.

W każdym razie, na podstawie moich badań doszedłem do wniosku, jakie pozycje chcę otworzyć lub zatrzymać na styczeń 2022, ponieważ widzę, że kwitnie w ciągu najbliższych 1-3 miesięcy. Te aktywa obejmują:

Wszystkie produkty Daniele Siesty

Obejmuje to Wonderland Finance, Abracadabra Money i Popsicle Finance. Daniele Siesta szalał z powodu stopnia rozwoju, jaki udało mu się zrealizować w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, i nie ma nikogo innego, kto byłby w stanie wprowadzać innowacje tak szybko, jak on może pchać swoje produkty do przodu.

Abrakadabra Money's Analytics

Całkowita wartość zablokowana w protokole Abracadabra Money wzrosła dopiero od lata 2021. Nie tylko to, ale ponieważ handlowcy i inwestorzy pożyczają pod swoje zabezpieczenie, generowane są przychody z tego protokołu. Co więcej, gdyby doszło do błyskawicznej katastrofy lub kaskady likwidacji, pokazuje to, że większość opłat i generowanych w momencie likwidacji użytkowników (użytkownicy płacący 10% swojej pozycji zabezpieczenia długu).

SushiZamień

Wraz z wypadkiem między Trader Joe (wiodący Avalanche DEX) i Daniele, Daniele planuje przenieść płynność, którą wniósł do Tradera Joe (Wonderland Finance jest jednym z największych obrotów na zdecentralizowanej giełdzie) do SushiSwap, co daje ponad 750 mln USD płynności .

Najlepsze pary płynnościowe tradera Joe

Największym problemem związanym z poleganiem na Trader Joe w celu zapewnienia płynności, para płynności MIM/TIME generowała wyjątkowo niską kwotę opłat, mimo że była najbardziej zaangażowana. Teraz, gdy Daniele nadal buduje na Avalanche, a SushiSwap zapewnia płynność, wszystko jest nieco bardziej sprawiedliwe. Nie stanie się to jednak z dnia na dzień.

Szczerze mówiąc, nie jest to mój największy udział, ponieważ nie zaproponowano żadnych przyszłych produktów dla SushiSwap, a przywództwo wciąż się rozwija, więc trudno uwierzyć, że innowacje pojawiają się tak szybko, jak powinny.

Ponieważ SushiSwap ma wiele produktów, a handlowcy są w stanie handlować interoperacyjnie między różnymi sieciami, w propozycji SushiSwap, aby zmienić przywództwo posuwając się naprzód, Daniele (przyszły wizjoner, jeśli propozycja przejdzie) uważa, że ​​produkty zostały wprowadzone na rynek „pod radarem”, więc tak się stało nie uzyskać płynności, na którą zasłużył.

TokeMak

Ponieważ posiadam TokeMak od drugiego kwartału 2021 roku, nadal uważam, że jest on bardzo niedowartościowany nie tylko ze względu na obecny rynek, ale także ze względu na to, jak należy go rozumieć.

Aby lepiej zrozumieć, co TokeMak rozwiązuje w przestrzeni Defi, najpierw zastanówmy się, na czym polega problem z bieżącym wydobywaniem płynności.

Obecnie zapewnianie płynności jest motywowane przez emisje tokenów zarządzania i opłaty transakcyjne.
Może to być świetną zachętą do uczestnictwa, ale tylko na odpowiednich warunkach. Gdy te warunki nie są spełnione, użytkownicy (i ich płynność) odchodzą.

Jakie jest rozwiązanie? Cóż, dużo łatwiej byłoby zadzwonić do kogoś i zawrzeć umowę o jego płynność. Jeszcze lepiej – wyobraź sobie usługę, w której płacisz zryczałtowaną kwotę i otrzymujesz gwarantowaną płynność i to dużo. To właśnie robi Tokemak.

To zdecentralizowana płynność na żądanie. Token TOKE , poprzez aktywne zarządzanie, jest używany do „kierowania” tą płynnością. Skarbce w ramach protokołu zapewniają elastyczną strukturę zachęt, która przenosi płynność zewnętrzną tam, gdzie chcą posiadacze TOKE .

Poza tym, kto nie lubi 150%+ RRSO za zapewnienie płynności TOKE/ETH?!

Pojedyncza stawka/Para puli płynności w TokeMak

Kolejny powód, dla którego trzymam TokeMak:

  • Ekspozycja zrzutu
  • Przyszły wykup w celu zwiększenia ceny TokeMaka
  • Poprawić rezerwy reaktora

O obecnej przyszłości TokeMak możesz przeczytać tutaj .

Zredagowany kartel

Patrząc na Redacted Cartel, zdecydowanie wygląda to jak kolejny widelec Olympus DAO, który został stworzony, aby wsysać płynność do czarnej dziury.

Redacted znalazł sposób na zintegrowanie się z wojnami Curve, takimi jak Yearn, Convex, Frax, Dopex, Olympus, a teraz Spell.

Na podstawie ostatnich kilku tygodni Redacted Cartel zyskał na popularności, ponieważ chce odegrać znaczącą rolę w wojnach o Curve. Obecnie Convex jest właścicielem 51% wszystkich krążących CRV, więc dlaczego ktoś w ogóle próbuje z nimi grać? Cóż, właśnie dlatego Reacted jest uważany za L4. Jak to nazywają, „agregatorzy zysku… agregator zysku”.

Jeśli nie możemy bezpośrednio kontrolować wskaźnika krzywej, możemy strzelać do największej ilości CVX, mając większość do powiedzenia w tym, co robią, i będzie to miało efekt spływania. Wierzę, że jest tutaj, aby pozostać, ponieważ opiera się w dużej mierze na wydajności kapitału, a zredagowane strategie rolnicze będą wdrażane z biegiem czasu.

Również kolejny kluczowy wskaźnik jego wzrostu – to skarbiec:

Skarb Państwa redagowanego kartelu wzrósł z początkowych 70 do 127 mln w ciągu kilku tygodni. Oszałamiający!

Fantom

Fantom był w rozdarciu w ciągu ostatniego miesiąca i to wszystko nie bez powodu. Wiele osób dołączających do Defi zazwyczaj zaczyna korzystać ze zdecentralizowanych aplikacji w sieci Etherum, co kosztuje 100 USD w kosztach transakcji, co sprawia, że ​​proces wdrażania osób z tradycyjnych finansów staje się absolutnym koszmarem.

Po pierwsze, w sieci Fantom znajdują się niezwykle duże figurki Definitorów, do których należą Andre Cronje i Daniele Siesta.

Następnie 24-godzinny wolumen SpookySwap na Defi zajmuje teraz 4. miejsce (jest więc całkiem jasne, że wolumen Spookyswap rośnie szybciej w porównaniu z innymi zdecentralizowanymi giełdami ORAZ jest najczęściej używanym łańcuchem za Etherum).

Top 6 DEX według objętości

Możemy również zaobserwować wykładniczy wzrost społeczności Fantom:

Tom społecznościowy Fantom

W momencie pisania tego tekstu widzimy, że Fantom przewyższał cały rynek w zeszłym tygodniu:

Fantom jest niezwykle szybki, tani, kompatybilny z EVM i ma jednego z najlepszych producentów w łańcuchu. Myślę, że byłbyś głupcem, obstawiając w tym miesiącu przeciwko Fantomowi.

Ponadto Fantom ma kilka świetnych farm, jeśli szukasz wspaniałych plonów, z których możesz czerpać zyski, *mrugnięcie* :

Strona główna Tomb.Finance

lawina

Podobnie jak Fantom, Avalanche jest niezwykle szybki i ma teraz opłaty transakcyjne. Utrzymanie pozycji w AVAX będzie ważne nie tylko ze względu na jego podstawy, ale także na wypadek, gdyby w przyszłości pieniądze z Fantomu (i vice versa) popłynęły na pewne zdecentralizowane aplikacje.

Aktualne aktywne adresy na Avalanche

Chociaż Avalanche wciąż ma dużo miejsca do rozwoju, uważam, że Fantom ma większy prąd Avalanche wyceniany na 24 miliardy dolarów, podczas gdy Fantom ma 1/3 tego). Trader Joe nadal ma najwięcej użytkowników na swojej zdecentralizowanej giełdzie i ma niesamowite możliwości rolnicze w łańcuchu. Wierzę, że przewyższy również wiele obecnych bluechipów w kryptowalutach.

Strona tyczenia Wonderland.Finance

Token Curve Dao i wypukłe finanse

Curve jest numerem 1 stablecoin DEX, z ogromną ilością wolumenu, więc protokoły używają go, aby upewnić się, że ich stablecoiny mają płynność. Niektóre protokoły korzystają ze standardowego modelu, zachęcając do płynności za pomocą ich natywnego tokena. Ale Curve różni się od innych DEX-ów.

Curve rozdziela CRV na niektóre pule płynności i pozwala właścicielom tokenów głosować na to, ile tokenów CRV otrzyma każda pula (za pomocą wskaźników). Więc jeśli twoja pula otrzyma wystarczającą liczbę głosów, nie musisz zachęcać do płynności za pomocą własnego tokena. Możesz motywować za pomocą tokena Curve.
Co oznacza, że ​​głosy posiadaczy CRV pozwalają protokołom zaoszczędzić pieniądze. Co sprawia, że ​​same głosy są WARTE pieniędzy.
Wejdź do Convex, twórcy króla.
Convex doszedł do wniosku, że Curve jest wart swojej ceny nie tylko jako token zarządzania/gospodarstwa dla Curve, ale jako token, który może faktycznie pomóc innym protokołom zaoszczędzić pieniądze. Więc zaczęli gromadzić Curve.
Posiadacze głosowanie na płynność gdzie idzie z Votium dla CVX i dao.curve.fi dla CRV) głosów są cenne, więc protokoły szuka taniego płynności zaczął oferują znaczne łapówki posiadaczom CVX i CRV, desantowe znaki każdemu, kto głosował w ich interesie.
W ostatnich miesiącach protokoły zdały sobie sprawę, jak ważna będzie kontrola nad tymi głosami dla każdego, kto chce płynności stablecoin. Wielkie nazwiska, takie jak:
  • Olympus Dao
  • Finanse Frax
  • Abrakadabra Pieniądze
A to dopiero początek: ponieważ coraz więcej protokołów wycofuje CRV i CVX z rynku, zablokują je, a głosy będą stawały się coraz bardziej wartościowe. Toczą się wojny o Curve i jest to bitwa między miliardowymi protokołami o deficytowy zasób: płynność.

To będzie wspaniały widok za 3 miesiące.

Inne znaczące udziały: Frax Share (FXS)

Ponieważ większość aktywów zazwyczaj koreluje ze sposobem, w jaki radzą sobie Bitcoin i Etherum, uważam, że przy tak mocnych podstawach wiele z tych aktywów albo osiągnie lepsze wyniki, albo straci najmniej (lub wcale), jeśli rynek będzie nadal spadać. Wierzę, że gdy rynek się odbije, te aktywa są zbudowane, aby wystrzelić w górę.

Źródło: www.thedigitalpioneer.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy