20 dni temu

MonstaVerse wprowadza 25 rzadkich NFT w ramach świątecznego spadku NFT

Projekt narzędziowy Metaverse MonstaVerse z radością ogłasza wprowadzenie 25 super rzadkich NFT w ramach świątecznej kolekcji MonstaVerse NFT, MonstaSanta. Według członka zespołu te NFT „będą mieć maksymalną użyteczność, gdy metaverse będzie w pełni aktywny”.

Wprowadzony na rynek 19 grudnia 2021 r. MonstaVerse jest na rynku od niedawna, ale zdołał osiągnąć ATH w wysokości 31,2 miliona dolarów. Projekt jest reklamowany jako kryptoświat w swojej sferze kryptograficznej i oferuje zróżnicowany zestaw samowystarczalnych narzędzi. Wśród nich jest NFT Marketplace, regularna funkcja wypalania tokenów natywnego tokena Metaverse ERC-20 $MONSTR oraz MonstaSwap – zdecentralizowana platforma wymiany, która stanowi część metaverse.

Dodatkowe oferty to wielołańcuchowy moduł do śledzenia portfela MonstaHodl oraz szeroka gama zasobów cyfrowych obejmujących cyfrowy ekosystem MonstaVerse. Platforma międzysieciowej przedsprzedaży MonstaSale będzie oferować miejsca VIP posiadaczom MonstaSanta NFT, oprócz białych list loterii dla 6.666 posiadaczy kolekcji NFT, między innymi.

MonstaVerse jest zainteresowana swoją strategią deflacyjną, ponieważ spaliła już 14,6 biliona tokenów MONSTR. Co więcej, trzy portfele zawierające łącznie 75% wszystkich 666 bilionów tokenów MONSTR zostały zablokowane przez właścicieli kontraktu. 6% całkowitej podaży tokenów zostanie przeznaczone na marketing, a 4% na podatek od płynności. 2% zostanie przeznaczone na nagrody ekosystemowe.

Niedawno zespół MonstaVerse ogłosił notowanie tokena $MONSTR na scentralizowanej giełdzie (CEX) BKEX 5 stycznia 2022 r. Zespół projektu postrzega to jako sposób na utrwalenie swojego długoterminowego zaangażowania w społeczność MonstaVerse. Na razie zainteresowane osoby mogą zakupić token $MONSTR na Uniswap V2. Dodatkowe informacje na temat projektu i jego tokena można znaleźć na CoinMarketCap i CoinGecko, gdzie MonstaVerse znalazło się na liście w czwartym kwartale 2021 roku.

MonstaVerse otrzymało ogromne wsparcie od wybitnych postaci, w tym Zacha Humphriesa i Evana Luthry. Ten fakt, między innymi, dał sygnały zwyżkowe, ponieważ wkrótce stanie się rzeczywistością.

W najbliższej przyszłości MonstaVerse planuje wprowadzić na swój rynek dodatkowe 6666 NFT. Wypalanie mega tokenów będzie przeprowadzane dwa razy w miesiącu począwszy od tego kwartału. Narzędzia MonstaSwap i MonstaHodl również zostaną uruchomione w tym kwartale.

Źródło: zycrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy