16 dni temu

Moneygram inwestuje w operatora bankomatów kryptograficznych — CEO Bullish on Opportunities Crypto Offers — Finanse Bitcoin News

Moneygram zakończył inwestycję w operatora bankomatów kryptowalut Coinme. „W Moneygram nadal jesteśmy uparty na ogromnych możliwościach, które istnieją w stale rozwijającym się świecie kryptowalut” – powiedział dyrektor generalny.

Moneygram inwestuje w firmę kryptograficzną Coinme

Moneygram International Inc. (NASDAQ: MGI) ogłosił w środę, że firma „zakończyła strategiczną inwestycję mniejszościową w Coinme, wiodącą giełdę kryptowalut w USA”. To przedsięwzięcie daje Moneygramowi około 4% udziałów w Coinme.

Alex Holmes, prezes i dyrektor generalny Moneygram, skomentował:

W Moneygram nadal jesteśmy optymistycznie nastawieni do ogromnych możliwości, jakie istnieją w stale rozwijającym się świecie kryptowalut i naszej zdolności do działania jako zgodny most łączący aktywa cyfrowe z lokalną walutą fiducjarną.

Inwestycja Moneygram wesprze plany międzynarodowej ekspansji Coinme i inne inicjatywy rozwojowe.

Założona w 2014 roku firma Coinme działa obecnie w 48 stanach z planami ekspansji międzynarodowej w najbliższej przyszłości. Coinme nawiązał współpracę z Coinstar, popularną zautomatyzowaną usługą dla tych, którzy chcą zamienić swoje fiducjarne monety na papierową gotówkę, aby umożliwić zakup bitcoinów w ponad 21 000 kioskach Coinstar. Moneygram obsługuje prawie 150 milionów ludzi na całym świecie w ciągu ostatnich pięciu lat.

Moneygram i Coinme podzielają „wizję rozszerzenia dostępu do aktywów cyfrowych i kryptowalut”, szczegóły ogłoszenia.

Prezes Moneygram dodał:

W miarę jak przyspieszamy nasze wysiłki na rzecz innowacji, partnerstwa ze start-upami, takimi jak Coinme, wzmocnią naszą pozycję lidera branży w zakresie wykorzystania blockchain i podobnych technologii.

„Nasza wyjątkowa oferta cash-to-bitcoin z Coinme, ogłoszona w maju 2021 roku, otworzyła naszą działalność na zupełnie nowy segment klientów i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z naszych postępów” – kontynuował.

Moneygram ogłosił w maju, że obie firmy planują „stworzyć model kryptowaluty na gotówkę poprzez zbudowanie mostu łączącego bitcoin z lokalną walutą fiducjarną”. Partnerstwo pozwala Moneygramowi pozwolić klientom kupować i sprzedawać bitcoiny w 12 000 lokalizacjach.

Tagi w tej historii
kup Bitcoin w MoneyGram, kup krypto, kup kryptowalutę, coinme, Coinme Bitcoin, kryptowaluta Coinme, MoneyGram, moneygram bitcoin, MoneyGram Coinme, kryptowaluta moneygram, kryptowaluta moneygram, partnerstwo moneygram

Co sądzisz o przejęciu przez Moneygram 4% udziałów w Coinme? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kevin Helms

Kevin, student ekonomii austriackiej, znalazł Bitcoina w 2011 roku i od tego czasu jest ewangelistą. Interesuje się bezpieczeństwem Bitcoina, systemami open source, efektami sieciowymi oraz skrzyżowaniem ekonomii i kryptografii.

Kredyty obrazkowe: Shutterstock, Pixabay, Wiki Commons

Zastrzeżenie : ten artykuł służy wyłącznie do celów informacyjnych. Nie jest to bezpośrednia oferta ani zachęta do złożenia oferty kupna lub sprzedaży, ani rekomendacja lub poparcie jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio lub pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez lub w związku z wykorzystaniem lub poleganiem na jakichkolwiek treściach, towarach lub usługach wymienionych w tym artykule.

Link źródłowy

Źródło: www.bitcointe.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy