21 dni temu

MoneyGram przejmuje udziały w Coinme

Tradycyjna firma przekazująca pieniądze MoneyGram kupiła udziały na giełdzie kryptowalut Coinme.

Obecnie większość firm technologicznych i tradycyjnych zapewnia lepszą dywersyfikację swoich funduszy, a także daje lepsze wejście do inwestycji w branży kryptowalut i blockchain. MoneyGram, podobnie jak międzynarodowe firmy, ma ręce w krypto i blockchain na lepszym poziomie.

5 stycznia MoneyGram ogłosił w komunikacie prasowym, że Spółka nabyła 5% udziałów w giełdzie kryptowalut Coinme.

Wcześniej MoneyGram ogłosił, że nawiązał współpracę z Coinme , aby umożliwić swoim użytkownikom kupowanie bitcoinów za gotówkę i wypłacanie gotówki w ponad 20 000 lokalizacji w USA za pośrednictwem usług bankomatów. Jednak ta usługa jest nadal ograniczona w USA i prawdopodobnie będzie dostępna w innych krajach w przyszłym roku.

Ripple ma również inwestycję w tę giełdę Crypto-cash. W 2019 roku Coinme nawiązała współpracę z

kiosk firmy Coinstar, aby mógł doskonale usprawnić usługi z usługami Cash.

Obecnie Coinme jest pierwszą licencjonowaną firmą Bitcoin ATM w USA. A jego bezpośrednie usługi krypto-gotówka są dostępne w ponad 48 stanach USA. Ta firma jest również znana z tego, że świadczy usługi handlu kryptograficznego zamożnymi ludźmi.

Alex Holmes, CEO MoneyGram, stwierdził, że taka Inwestycja firmy jest inicjatywą firmy mającą na celu ułatwienie obiegu i adopcji kryptowalut.

*W MoneyGram nadal jesteśmy optymistycznie nastawieni do ogromnych możliwości, jakie istnieją w stale rozwijającym się świecie kryptowalut i naszej zdolności do działania jako zgodny most łączący aktywa cyfrowe z lokalną walutą fiducjarną”.

W marcu 2021 roku firma MoneyGram zerwała współpracę z firmą Ripple z siedzibą w Francisco z powodu teoretyzowania amerykańskiej komisji papierów wartościowych i giełdy (SEC).

Przeczytaj także: Algorand współpracuje z izraelskim uniwersytetem badawczym, aby wspierać edukację blockchain

Źródło: bitcoinik.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy