16 dni temu

Mintable's 2021: rok w przeglądzie

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!

Dotarliśmy do 2022 roku, kolejnego roku z nieograniczonymi możliwościami i osiągnięciami!

Patrząc wstecz, 2021 był rzeczywiście rokiem NFT.

Popularność NFT naprawdę wzrosła w ciągu roku. Obecnie powszechne jest używanie terminu „NFT” podczas przypadkowych spotkań ze znajomymi, spotkań z klientami i rozmów z nieznajomymi na imprezach. Odnalazł się nawet w domu dzięki kulturze memów na TikTok , Instagramie , Twitterze i tak dalej. Przestrzeń NFT zapewniła kanał przychodów nieznanym wcześniej twórcom i artystom, podczas gdy wielkie marki zagłębiły się w różne przypadki użycia NFT, aby wesprzeć ich działalność w przyszłości. Rebranding Facebooka na Meta z pewnością katapultował Metaverse do głównego nurtu świadomości ludzi (koncepcja, która przejmie 2022), ku podekscytowaniu twórców NFT , kolekcjonerów i rynków na całym świecie. Podczas gdy PFP stały się poniekąd normą w cyfrowym świecie flexu, a także w służbie osobistej i self-brandingu online .

Spojrzenie wstecz na rok 2021

Dzięki naszemu zespołowi, naszym sympatykom i inwestorom, a także naszej społeczności twórców i kolekcjonerów, rok 2021 był również jednym z najlepszych dla Mintable. Nasza platforma poczyniła znaczne postępy w branży, od największych spadków NFT, przez największą dotychczas aktualizację platformy, po najnowsze zintegrowane rozwiązanie Immutable X Layer 2 .

Tak więc w naszym pierwszym poście redakcyjnym z 2022 r. dobrze jest, abyśmy zastanowili się nad szalonym rokiem, który mieliśmy, i jak daleko zaszliśmy, odkąd zaczęliśmy w 2018 roku.

Mintable uruchomiła publicznie dopiero we wrześniu i grudniu 2020, zarówno na Ethereum i Zilliqa platformach. Od tego czasu ogromnie się rozwinęliśmy dzięki wsparciu naszych inwestorów i spółek.

Do końca 2021 r. przewyższyliśmy wszystko, co zrobiliśmy – a wszystko zaczęło się od uruchomienia naszej opcji bicia bezgazowego .

Styczeń

21/1 - Mintable uruchamia swój Bezgazowa usługę bicia na ich rynku, jednym z pierwszych rynków zaoferować gazowej wolne bicia dla twórców NFT w celu zwalczania rosnących cen gazu.

Marsz

4/3 – Mintable staje się jedną z firm Mark Cuban .

26.03. – Matthew Tkachuk tworzy NFT na Mintable i zostaje pierwszym graczem NHL, który wypuścił i sprzedał NFT.

kwiecień

29/4 – Wciąż jeden z najbardziej udanych spadków NFT w 2021 roku, Trevor Lawrence sprzedaje swój NFT za 230 000 USD.

Móc

24.05. – Mintable organizuje pierwszy charytatywny zrzut NFT dla CNBC w 10. rocznicę śmierci Marka Hainesa, zdobywając 61 tys. USD z wydarzenia.

lipiec

1/7 – Mintable zbiera 13 milionów dolarów podczas rundy finansowania serii A.

28.07. – Mintable dołącza do programu Mastercard .

sierpień

15.08. – Mintable uruchamia własny blog redakcyjny ze specjalnie dobranymi treściami, w tym wiadomościami, prezentacjami twórców i projektów, materiałami edukacyjnymi i nie tylko.

18.08. – Sellers' University uruchamia na platformie rynkowej Mintable serię edukacyjnych filmów z samym Zachem Burksem , aby umożliwić twórcom dowiedzieć się więcej o NFT.

20.08. – Mintable dla sportowców z college'u , uruchomiono inicjatywę stworzoną specjalnie dla sportowców z college'u, którzy chcą korzystać z NFT podczas swojej podróży.

wrzesień

3/9 – Mintable dołącza do pokolenia TikTok z naszym własnym #Mintablechallenge na TikTok .

@mintable.app

Gratulacje dla naszych 3 zwycięzców niesamowitej pracy #mintablechallenge @salvewake @3dpromax.apps @artisticaxel!

♬ oryginalny dźwięk – Mintable.app – Mintable.app

listopad

3/11 – Niektóre z najważniejszych ulepszeń Mintable zostały wprowadzone podczas aktualizacji naszej platformy , która obejmowała rozszerzony spis wszystkich tokenów ERC-721 w Ethereum na naszym rynku, a także niektóre funkcje premium dla twórców i kolekcjonerów, takie jak analiza sprzedaży, rzadkość licznik, bezpośrednie wiadomości i wiele więcej.

grudzień

12.02. – Mintable przeznacza 10% wszystkich zasobów firmy na inwestowanie i wspieranie wszystkich projektów związanych z NFT za pomocą naszego funduszu Mintable Go .

13.12 – Rynek Mintable oferuje niedrogie NFT z zerowym gazem , integrując protokół warstwy 2 z Immutable X.

22.12. – Mintable uruchamia swoją pierwszą cyfrową galerię na oncyber , zawierającą jedne z najbardziej ekscytujących NFT należących do zespołu.

Co czeka Mintable w 2022 roku?

Mintable ma tak wiele do zaoferowania na rok 2022, w tym plany dotyczące platformy wielołańcuchowej, partnerstwa z wieloma wybitnymi podmiotami w branży oraz długo oczekiwane uruchomienie skoncentrowanego na biznesie ramienia Mintable. Kto wie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, może nawet uruchomimy nasz własny token Mintable 😉 Biorąc to wszystko pod uwagę, naprawdę nie możemy się doczekać, kiedy rozwiniemy Mintable i podzielimy się z wami wszystkimi naszymi osiągnięciami! Zarejestruj się w Mintable już teraz – znajdź, kup i handluj najlepszymi NFT w blockchainie Ethereum!

Źródło: editorial.mintable.app
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy