22 dni temu

Podsumowanie MINT Crypto i StealthEX AMA – wszystko, co musisz wiedzieć

28 grudnia 2021 r. na naszym czacie społecznościowym Telegram odbyła się sesja StealthEX & Mint crypto AMA, a oto podsumowanie. Poświęć trochę czasu na przeczytanie i dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz o kryptowalucie MINT Club. Zaczynajmy!

MIĘTOWA Crypto Moneta AMA Podsumowanie

Pozdrowienia i Wesołych Świąt i nadchodzącego Nowego Roku dla wszystkich zebranych dzisiaj!

Dziś cieszymy się, że dołączył do nas YoungHwi Cho (@theproject7), współzałożyciel/projektant Mint.club.

Jak zwykle rozpoczniemy serię pytań na Twitterze z wyłączonym czatem. Po zakończeniu przejdziemy do rundy pytań na żywo, gdzie czat zostanie ponownie włączony, a Ty będziesz mieć możliwość zadawania pytań.

Pytania z Twittera

YoungHwi Cho: Cześć wszystkim! Nazywam się YoungHwi, współzałożyciel i projektant Mint Club.

Bardzo dziękuję za zaproszenie na AMA.

To dla mnie wielki zaszczyt przedstawić platformę Mint Club niesamowitej społeczności StealthEX 😻

StealthEX: Cudownie, wskoczmy od razu!

P1: Dzięki Mintowi użytkownik może utworzyć token bez użycia kodu i ustawić nazwę tokena, symbol, maksymalny zapas bicia i opisy. Co się stanie, jeśli użytkownik zechce zdefiniować inne cechy oprócz tych? czy w Mint jest tryb zaawansowany?

YoungHwi Cho : Świetne pytanie. Nazwa tokena, symbol i maksymalna podaż są danymi opartymi na łańcuchu. Po ich ustawieniu nie będzie można ich zmienić.

Możesz także ustawić opis tokena, oficjalną stronę internetową, grupę czatu i obraz logo tokena. Dane te będą przechowywane na serwerze Mint.club. Możesz je zmienić w dowolnym momencie. Jako twórca tokenów możesz również ogłosić swój projekt. Gdy opublikujesz ogłoszenie, będzie ono widoczne w zakładce ogłoszenia.

P2: Dlaczego maksymalna podaż nowo utworzonego tokena wynosi 1 milion? Dlaczego nie więcej niż 1 milion. Co się stanie, jeśli ktoś wyciągnie z dywanu nowo utworzony token? Jak przeprowadzasz audyt nowych tokenów? Czy możemy wymienić nowo utworzone tokeny na różnych giełdach?

YoungHwi Cho : Hm.. jest tu wiele pytań haha!

Odpowie jeden po drugim:

 1. Dlaczego maksymalna podaż nowo utworzonych tokenów wynosi 1 milion? Możesz ustawić od 1 do 1 miliona dla maksymalnej podaży. Tokeny utworzone za pośrednictwem Mint Club (zwane „Smart Tokens”) prowadzone na podstawie umowy obligacji MINT. Za każdym razem, gdy ludzie kupują twoje tokeny, więcej tokenów MINT zostanie powiązanych w kontrakcie, aby wesprzeć wartość twojego tokena. Jeśli twój token osiągnie maksymalną podaż 1 miliona, będzie wymagać 500 miliardów żetonów MINT, co stanowi około 45% całkowitej podaży MINT. Dlatego ustawiamy maksymalną podaż każdego tokena na 1 milion. Większa niż ta liczba będzie wymagać więcej tokenów MINT.
 2. Co się stanie, jeśli ktoś wyciągnie z dywanu nowo utworzony token? Jest to również zdecentralizowana platforma, podobnie jak inne DEX. Oczywiście mogą istnieć pewne oszustwa, których twórca próbuje sprzedać swoje początkowe zakupy. Jednak wciąż jest znacznie lepszy niż ciągnięcie dywanika oparte na LP. W przypadku tokenów inteligentnych (tokenów Mint Club) nie ma bezpłatnych przydzielonych tokenów dla twórców tokenów. Aby dygać, ludzie muszą wydawać pieniądze na zakup własnych tokenów. Tak więc koszt ciągnięcia dywanu jest znacznie droższy i nieopłacalny niż w przypadku innych tokenów opartych na LP.
 3. Jak przeprowadzasz audyt nowych tokenów? Nie jesteśmy scentralizowaną platformą. Nie robimy audytu. Ale członkowie społeczności mogą oceniać każdy token za pomocą tokenów MINTDAO za pośrednictwem strony Mint.club. Oceny można sprawdzić w menu zakładki oceny.
 4. Czy możemy wymienić nowo utworzone tokeny na różnych giełdach? Tak, to ten sam token BEP20. Możesz ubiegać się o wystawienie miejsca, które obsługuje tokeny BEP20.

Mam nadzieję, że odpowiedziałem na wszystkie wymienione tam pytania 😀

P3: Wszystkie tokeny utworzone w Mint Club są zabezpieczone tokenem MINT. Czy myślałeś o stworzeniu łańcucha bloków, w którym tokenem natywnym jest token MINT?

YoungHwi Cho : Nie w tej chwili.

Nadal uważamy, że korzystanie z BSC jest lepszą strategią niż tworzenie własnego blockchaina z dwóch powodów:

 1. BSC ma największych użytkowników kryptowalut pod względem aktywnych użytkowników/portfeli w porównaniu z innymi sieciami blockchain. Jako projekt SocialFi, maksymalna liczba celów jest bardzo ważnym kryterium wyboru sieci blockchain.
 2. Stworzenie własnej sieci blockchain ograniczy adaptacje innych platform, takich jak scentralizowane giełdy.

Mimo że korzystamy z sieci BSC, token MINT nadal jest tokenem platformy do wykorzystania w umowie zabezpieczenia.

P4: Po kilku tygodniach programu inkubacji w BinanceLabs, czego nauczyliście się podczas Tygodni Inkubacji, które wpłynęły na @MintClubPro na kształtowanie tego projektu teraz i czego można się spodziewać w przyszłości?

YoungHwi Cho : Świetne pytania. Nauka jest zawsze najważniejsza 😀

Program inkubacji zapewnił nam wiele sesji mentoringowych z wieloma ekspertami z branży. Rozmawiamy z wieloma zespołami, aby współpracować nad rozszerzeniem ekosystemu Mint Club.

Spodziewamy się również, że dzień demo może dać nam możliwość nawiązania kontaktu z inwestorami instytucjonalnymi lub kluczowymi liderami branży. Staramy się w pełni wykorzystać te możliwości do rozszerzenia naszego ekosystemu.

P5: Jakie funkcje spełnia token CREATOR w Mint Club?

YoungHwi Cho : Mint Club Creator (KREATOR) o tym tokenie, prawda? CREATOR to token użytkowy dla właścicieli projektów tokenów na stronie Mint.club.

Planujemy ustawić trzy obszary użyteczności:

 • Widoczność górnej sekcji.
 • Profesjonalna funkcja.
 • Dostęp do premium API.

Obecnie działa jedna funkcja o nazwie Polecane. Aby umieścić swój token w polecanej sekcji na stronie Mint.club, musisz co miesiąc spalać 50 tokenów CREATOR.

Wkrótce wprowadzimy więcej funkcji wykorzystujących token CREATOR 😀

P6: Widzę, że NFT też jest tutaj zaangażowane, czy możesz wyjaśnić nieco więcej, jak to działa w systemie $ MINT?

YoungHwi Cho : Interesujące pytanie. Wiele platform NFT ma własne tokeny użyteczności lub zarządzania i są to tokeny zamienne.

Myślę, że używanie Mint Club do tworzenia wymiennych tokenów do wykorzystania na ich platformie NFT może być świetnym pomysłem i zapewnia wiele synergii ze względu na system krzywych wiązania cen.

Obecnie aktywnie poszukujemy projektów NFT, które mogą chcieć stworzyć swoje tokeny platformy w Mint Club, a zespół przygotowuje się również do uruchomienia wkrótce naszego własnego projektu NFT w Mint Club.

Więcej szczegółowych informacji o tym nowym projekcie zostanie ogłoszonych wkrótce.

P7: Jakich funkcji możemy się spodziewać w przyszłości i jak jako platforma społecznościowa zamierzasz uzyskać przewagę konkurencyjną?

YoungHwi Cho : Zasadniczo chcemy zbudować otwartą platformę dla wszystkich tokenów społecznościowych.

Znaczenie „tokenów społecznościowych” to tokeny wspierane przez społeczność, indywidualne fandomy lub tokeny użytkowe poszczególnych aplikacji/stron internetowych.

Jest tak wiele sektorów poza sceną blockchain, które mogą mieć ogromną synergię z tokenizacją, ale obecny sposób, w jaki rozważają uruchomienie tokena, jest bardzo skomplikowany i wymaga wielu zasobów.

Tak więc naszym celem jest zbudowanie otwartej platformy, aby mogli po prostu uruchomić swój token bez kodowania lub dostarczania lp. Również wszyscy programiści lub zespoły mogą stworzyć własną platformę do budowania tokenów, po prostu korzystając z naszego protokołu Mint Club.

Mint Club jest jedną z niewielu platform do uruchamiania tokenów bez kodu, które nie są oparte na krzywych wiązania. Jest to również jedna z niewielu „otwartych” platform w porównaniu z innymi platformami do budowania tokenów, takimi jak BitClout, Rally itp.

P8: Jakie zasady ma Mint wobec hakerów? A przyszła mennica mapy drogowej będzie się rozwijać w kierunku social fi?

YoungHwi Cho : Och, ukryłeś świetne pytanie haha!

Nie jestem pewien, jaką „politykę” możemy ustalić dla hakerów, gdy są oni przestępcami, których zadaniem jest łamanie polityki/prawa…

Ale to, co ustaliliśmy dla protokołu Mint Club, aby zapobiec atakom hakerów, jest dobrze ustrukturyzowane.

 1. Protokół Mint Club NIE jest protokołem, który można aktualizować i nie ma roli ADMIN. Najczęstszym sposobem ataku hakerów na zdecentralizowany protokół jest kradzież klucza administratora portfela, który pełni rolę ADMIN w umowie (np. wycofanie, zmiana parametrów/skryptów itp.). Usunęliśmy role administratora z umowy wiązania, co oznacza, że ​​hakerzy nie mogą ukraść środków z umowy wiązania, ponieważ nie ma funkcji do wywołania.
 2. Czasami hakerzy próbują ukraść portfel administratora umowy tokena i używają funkcji minting, aby wydać więcej tokenów do określonego portfela. Usunęliśmy również tę funkcję z umowy tokena MINT. Łącznie z drużyną w tej chwili nikt nie wybija więcej żetonów MINT.

Mam nadzieję, że to dobrze wyjaśni 😀

MIĘTOWE Crypto AMA Podsumowanie

Pytania na żywo

P1: Czy masz jakieś Bug Bounty do sprawdzenia pod kątem słabości? W jaki sposób planujesz sprawić, by Twój projekt był pełniejszy?

YoungHwi Cho: Nie mamy oficjalnego bounty za błędy, ale możesz zgłosić się bezpośrednio do zespołu i przesłać swój wkład przez mint.club/grant. Możesz otrzymać nagrodę w postaci tokenów GRANT.

P2: W dokumentach widzę: „Wszystkie inteligentne tokeny mają umowę zabezpieczenia, w której wartość tokena jest zabezpieczona tokenem MINT”. W jakim protokole przechowywana jest płynność tworzonych tokenów?

YoungHwi Cho: To nie jest płynność, ale umowa obligacyjna , która zabezpiecza wartość tokenów Mint Club. Ten adres: https://bscscan.com/token/0x1f3Af095CDa17d63cad238358837321e95FC5915?a=0x8bbac0c7583cc146244a18863e708bffbbf19975

P3: Czy możesz wymienić 1-3 zabójcze cechy tego projektu, które sprawiają, że wyprzedza on swoich konkurentów? Jaka jest przewaga konkurencyjna twojego projektu, co do której czujesz się najbardziej?

YoungHwi Cho:

 • Nie ma potrzeby tworzenia LP, aby można było handlować tokenami.
 • Nie trzeba kodować.
 • Otwarta platforma z publicznym SDK —> co oznacza, że ​​jej dostosowanie jest na maksymalnym poziomie na wszelkiego rodzaju platformach/projektach.

P4: Czy możesz podać proste wyjaśnienie *platformy Mint Club*?

YoungHwi Cho: Mint Club to platforma do budowania kryptowalut , która nie wymaga kodowania ani tworzenia pul płynności, aby można było nimi handlować. Dosłownie każdy może uruchomić projekt tokena za pomocą zaledwie kilku prostych kliknięć i nie musi myśleć o wszystkich skomplikowanych sprawach, takich jak kodowanie, pula płynności, a nawet aukcje.

P5: Marketing jest centralnym elementem każdego projektu, aby każdy wiedział, że potencjał, który może wnieść projekt, jest niezbędny do osiągnięcia wyznaczonych celów. Jaka jest Twoja strategia, aby przyciągnąć nowych użytkowników i inwestorów do swojego projektu i utrzymać ich na dłuższą metę?

YoungHwi Cho: Mamy trzy sposoby strategii wejścia na rynek 1) poprzez wykorzystanie każdego projektu tokena, 2) pielęgnowanie większej liczby platform w oparciu o protokół Mint Club 3) działania oparte na społeczności za pomocą programu funduszy GRANT.

P6: Jakie masz plany w METAVERSE i WEB 3.0? Czy Mint Club nad tym pracuje?

YoungHwi Cho: Mint Club sam w sobie jest uważany za protokół web3.

P7: Cześć panie YoungHwi, większość inwestorów skupia się tylko na cenie tokena w krótkim okresie zamiast na rzeczywistej wartości projektu. Czy możesz nam opowiedzieć o motywacji i korzyściach dla inwestorów związanych z długoterminowym tokenem Mennicy?

YoungHwi Cho: MINT ma wysoki potencjał z dwóch powodów:

 1. MINT używa do aktywów zabezpieczających dla wszystkich inteligentnych tokenów (utworzony klub menniczy). Więcej udanych tokenów stworzonych w klubie menniczym będzie wymagało większej liczby tokenów MINT.
 2. MINT nie ma inflacji. Z powodu nr 1 wycena tokenów będzie rosła, gdy będziemy mieli więcej udanych projektów tokenowych.

P8: W dokumentach widziałem odniesienia do tokena o nazwie HUNT. Czy możesz nam powiedzieć, jaki związek istnieje między tym tokenem a tokenem MINT? Jaką rolę w Mint Club odgrywa żeton HUNT?

YoungHwi Cho: HUNT to macierzysty projekt Mint Club. Mint Club jest uważany za jeden z projektów HUNT DApp. Więcej informacji znajdziesz tutaj na token.hunt.town

P9: A co ze spalaniem monety, aby zwiększyć potencjalną nagrodę monet?

YoungHwi Cho: MINT nie musi mieć schematu spalania. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj .

P10: Z czego składa się łącze Widget? Jaką funkcję pełni w tokenach tworzonych w Mint Club?

YoungHwi Cho: Możesz stworzyć widżet linków, w którym docelowi odbiorcy będą mogli handlować Twoimi tokenami bez odwiedzania strony mint.club. Możesz nawet osadzić na swojej stronie internetowej/blogach.

P11: Czy możesz wyjaśnić prostymi słowami, z czego składa się „Krzywa inteligentnego łączenia tokenów”?

YoungHwi Cho: Krzywa matematyczna (właściwie nie krzywa, ale linia liniowa (y = x)), która ustala cenę tokena = podaż tokena

P12: Nazwa twojego projektu wydaje się być bardzo interesująca. Czy kryje się za tym jakaś historia? Czy możesz podzielić się z nami inspiracją do zbliżenia się do tego imienia?

YoungHwi Cho: Dzięki!! Chcieliśmy, aby nazwa była najłatwiejsza do zapamiętania i zrozumienia znaczenia tej platformy od razu od nazwy platformy.

P13: Pomysł na projekt jest naprawdę wyjątkowy i niesamowity, jak doszło do tego pomysłu?

YoungHwi Cho: To z moich osobistych trudności. Nie jestem deweloperem, ale zawsze chciałem osobiście tworzyć własne projekty tokenów. Stworzyłem więc narzędzie dla siebie 😀 Stworzyłem nawet swój osobisty projekt za pomocą Mint Club. Sprawdź mint.club/małpa

P14: Czy posiadacze tokenów mają prawo uczestniczyć w zarządzaniu projektem? Na jakie decyzje mogą głosować w sprawie projektu?

YoungHwi Cho: Zbudujemy bardziej konkretny system DAO za pomocą tokena mint.club/mintdao

P15: Czy planujesz przyciągnąć inwestorów niebędących kryptowalutami, aby dołączyli do Twojego projektu? Ponieważ sukces projektu przyciąga więcej inwestorów, którzy jeszcze nie weszli do świata kryptowalut. Jakie są plany podniesienia świadomości na temat twojego projektu w przestrzeni niekryptograficznej.

YoungHwi Cho: Tak, oczywiście. Sama strona mint.club jest niezwykle łatwa do zrozumienia. Ponadto kierujemy reklamy do zwykłych ludzi za pośrednictwem naszych platform partnerskich, takich jak 1s.market

P16: Rosnąca cena tokena 2- spraw, aby token był cenny 3- budowanie zaufania społeczności z 3 aspektów powyżej. Chcę zapytać,. Który z nich jest dla Ciebie najważniejszy? Jeśli wszystkie powyższe są dla Ciebie ważne. Który z nich zrobisz pierwszy?

YoungHwi Cho: Jeśli miałbym wybrać tylko jeden z trzech, zdecydowanie nr 3. Uważamy, że zaufanie społeczności jest najważniejszą rzeczą, którą musimy dobrze budować i utrzymywać

P17: Czy możesz podzielić się swoją opinią na temat Defi & NFT? Co sprawia, że ​​Twoje kursy NFT są wyjątkowe?

YoungHwi Cho: Myślę, że odpowiedziałem na podobne pytanie w tym przypadku. Zespół planuje również uruchomienie projektu NFT na szczycie Mint Club. Więcej szczegółów podamy wkrótce.

P18:Zbyt wiele projektów obiecuje magię, ale nigdy nie wydaje żadnego działającego produktu ani nie udowadnia żadnych przychodów, w krótkim/długim czasie od wydania. Czy Twój projekt też taki jest? Jeśli nie, możesz nam powiedzieć, co odróżnia Twój projekt od projektów?

YoungHwi Cho: Mamy działający, nie tylko działający, ale już aktywnie działający produkt. Wszystkie uruchamiane przez nas DApps znacznie przewyższają poziom użyteczności niż inne DApps.

P19: Audyty bezpieczeństwa są niezwykle ważne dla każdego projektu, zwłaszcza protokołów DeFi, które zajmują się funduszami użytkowników. Czy możesz wyjaśnić, czy Twój projekt został poddany audytowi, aby zapewnić zaufanie i bezpieczeństwo społeczności kryptograficznej zainteresowanej inwestowaniem w Twój projekt?

YoungHwi Cho: Tak, umowa jest audytowana – https://github.com/Steemhunt/mint.club-contract/tree/main/audits

P20: Czy masz dostępny program ambasadorski? Jeśli tak, jak mogę do niego dołączyć? A czy mogę wiedzieć, jakie korzyści ma ambasador?

YoungHwi Cho: Nie ma oficjalnego, ale prowadzimy społeczność wolontariuszy zwaną Ambasadorami.

P21: Moje pytanie dotyczy twoich długoterminowych planów marketingowych. W jaki sposób lub przez które duże partnerstwa planujesz wykorzystać, aby przekazać swój produkt normalnym – zwłaszcza osobom niekryptograficznym?

YoungHwi Cho: Zwykle współpracując z niesamowitymi firmami. Dobrym przykładem jest 1s.market.

StealthEX: Cóż, ludzie! Ogromne podziękowania dla wszystkich za poświęcenie czasu, aby być tutaj dzisiaj.

Ale szczególnie wielkie podziękowania dla YoungHwi Cho (@theproject7) i całego zespołu mint.club za nie tylko stworzenie niesamowitego projektu kryptograficznego, ale także otwarcie drzwi innym, którzy zrobili to samo.

To było szalenie pouczające AMA.

Sprawdź Mint na: Mint.club i Token Hunt Town , Twitter , Telegram i Reddit .

I zawsze możesz zamienić MINT $ na ponad 400 aktywów na platformie StealthEX 😎

Jak kupić miętową monetę?

Zawsze zapraszamy do zakupu tokena Mint na StealthEX .

Wystarczy wykonać te proste kroki:

 1. Wybierz parę i kwotę do wymiany. Na przykład BTC na MINT .
 2. Naciśnij przycisk „Rozpocznij wymianę”.
 3. Podaj adres odbiorcy, na który zostaną przelane monety.
 4. Przenieś swoją kryptowalutę na giełdę.
 5. Odbierz swoje monety kryptograficzne!
Kup monetę kryptograficzną Mint

Jeśli masz inne pytania dotyczące usługi wymiany StealthEX, możesz przejść do naszej sekcji FAQ i znaleźć tam wszystkie niezbędne informacje.

Śledź nas na Medium , Twitter , Telegram , YouTube i Reddit, aby otrzymywać aktualizacje StealthEX.io i najnowsze wiadomości o świecie kryptowalut .

Zawsze jesteśmy gotowi udzielić Ci wsparcia, jeśli masz jakiekolwiek problemy z wymianą monet. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby chronić wszystkich członków i odpowiadać na ich pytania. W przypadku wszystkich próśb napisz do nas na adres support@stealhex.io.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia giełdy StealthEX i sprawdzenia, jakie to szybkie i wygodne.

Źródło: stealthex.io
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy