miesiąc temu

Metaverse i NFT Curator Overeality zamykają rundę 5 milionów dolarów z DHVC

Palo Alto, Kalifornia, 1 stycznia 2022 r., Chainwire

Overeality , kuratorska społeczność metaverse i NFT, z przyjemnością ogłasza zakończenie swojej ostatniej rundy prywatnego finansowania, w tym wkładu w wysokości 5 milionów dolarów kierowanego przez czołową firmę venture capital z Doliny Krzemowej DHVC . DHVC wnosi również swoje przywództwo w dziedzinie blockchain do strategicznego kierowania zespołem. Publiczna sprzedaż tokenów Overeality ma rozpocząć się w pierwszym kwartale 2021 r., wraz z poparciem celebrytów i sportowców.

Inwestycja będzie przeznaczona na badania i rozwój, rozwój zespołu i pielęgnowanie kluczowych partnerstw strategicznych, które zostaną ogłoszone przed ich publiczną sprzedażą. Wczesne partnerstwa obejmują profesjonalnego sportowca i aktora z listy A z globalnymi fanami.

Overeality ogłosiło partnerstwo z Polaris Sports, liderami w reprezentacji praw do wizerunku sportowców. Od ponad 15 lat współpracują z najbardziej utytułowanymi osobistościami sportu na świecie i wprowadzają do Overeality profesjonalnych sportowców, zasoby i strategię zarządzania gwiazdami.

„Zmieniamy fanów w inwestorów i zmieniamy ich życie. Po drodze każda podejmowana przez nas decyzja jest zarządzana przez naszą społeczność” – powiedział Samuel Pearton, COO Overeality. „Pochodząc z tła artystycznego, jest to coś, o czym zawsze marzyłem, ale nigdy nie myślałem, że może to być rzeczywistość”.

Overeality buduje również dostosowaną infrastrukturę techniczną dla metaverse. Sieć Overeality to szybki i skalowalny blockchain z niskimi opłatami za gaz dla masowych zastosowań detalicznych. Overeality DAC (Decentralized Autonomous Corporation) wspiera codzienną działalność społeczności fanów i dużych sieci społecznościowych. Overeality ID zapewnia zdecentralizowane usługi tożsamości dzięki dowodom z wiedzą zerową dla interoperacyjnych weryfikacji w łańcuchu.

Społeczność Metaverse firmy Overeality łączy więcej ludzi, usuwając jedną z największych barier wejścia dla wielu użytkowników – potrzebę „wszystko w to” z jednym drogim zakupem NFT. Ułamkowe NFT w Overeality usuwają główną przeszkodę i dają użytkownikom szansę dołączenia do różnych społeczności i wykorzystania nowych tokenów.

O nadrzeczywistości Overeality to społeczność, która łączy ludzi za pomocą nowej formy tokena społecznościowego zarządzanego przez technologię DAO. Naszą szansą jest stworzenie metawersu, który jest skoncentrowany, wyselekcjonowany, dostępny i napędzany przez ludzi — z których wszyscy mają głos, skórę w grze i równość w tym, co ma nadejść. Będziemy przebijać się przez główny nurt poprzez emocjonujące opowiadanie historii i komunikację międzyludzkie, oferując autentyczne NFT z udziałem niektórych z największych na świecie celebrytów, doświadczeń GameFi i wydarzeń dla naszej rosnącej społeczności ludzi na całym świecie upoważnionych do zaangażowania się w kształtowanie przyszłości jak nigdy dotąd. Dowiedz się więcej na https://overeality.io .

O DHVC Założona w 2013 r. firma DHVC jest jednym z pierwszych inwestorów instytucjonalnych blockchain od 2014 r., zarządzając 700 mln USD. DHVC jest pierwszym inwestorem wiodących protokołów blockchain, takich jak Compound, Dfinity, Fantom, Theta Network.

Łączność

GRUCHAĆ

  • Samuela Peartona
  • Nadrzeczywistość
  • witam@overeality.io
Źródło: www.crypto-news-flash.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy