19 dni temu

Melania Trump gratuluje Bitcoinowi 13 rocznicy powstania bloku Bitcoin Genesis

Inwestorzy kryptowalut i bitcoinów rozprzestrzenili się na prawie każdy sektor i wśród różnych osobowości. Wraz ze wzrostem popularności zasobów cyfrowych większość ludzi dołącza do pociągu inwestycyjnego, aby czerpać ogromny potencjalny wzrost. Gwiazdy i urzędnicy rządowi zarówno z byłych, jak i obecnych rządów na całym świecie nie pozostają w tyle.

Były pierwsza dama USA, Melania Trump, po prostu dał jej gratulacjami do Bitcoin na jego 13 urodzin. Nieco po uruchomieniu jej osobistego „niezamienialnego tokena (NFT)” w grudniu 2021 r.

Powiązane czytanie | Ripple miał najsilniejszy rok w historii pomimo „ataku na krypto” Sec

Pani Trump wydała komunikat poprzez Twitter od poniedziałku do największego zasobu cyfrowego, jak to obchodzi swoje 13-lecie.

Poprzednia pierwsza dama zauważyła w swojej wiadomości kapitalizację rynkową Bitcoina, wynoszącą ponad 1 bilion dolarów. Następnie życzyła Bitcoin Genesis Block szczęśliwego świętowania z okazji jego rocznicy.

Reakcje na aplauz Bitcoin byłej pierwszej damy

Tweet pani Trump otrzymał ponad 8 000 retweetów i 30 000 polubień w prasie. Ponadto post przyciągnął reakcje społeczności kryptowalut. Obejmuje to takie osoby jak Anthony Pompliano, współzałożyciel Morgan Creek Digital. Pompliano przewidział, że była pierwsza dama jest prawdopodobnie Bitcoinerem lub związana z branżą BTC.

Z zapisów CoinGecko, BTC ma kapitalizację rynkową w wysokości około 880 miliardów w czasie prasy. Co więcej, zasób cyfrowy ostatnio osiągnął wartość rynkową powyżej 1 biliona dolarów na początku grudnia 2021 r.

bitcoin
Bitcoin pozostaje nisko na wykresie dziennym Źródło: BTCUSD Tradingview

Więcej reakcji na post byłej pierwszej damy dotyczyło wypowiedzi anty-BTC jej męża, byłego prezydenta USA Donalda Trumpa.

Niektóre retweety przypominały, jak były prezydent Trump konsekwentnie uderzał w Bitcoina. Zaciekle objął stanowisko jako fan anty-Bitcoin i innych kryptowalut. Wspomniał, że ze względu na dużą zmienność wartości kryptowaluty jest to oszustwo oparte na cienkim powietrzu.

Oprócz BTC były prezydent Trump uderzył na Facebooku Libra, przewidując mniejszą niezawodność i stabilność cyfrowej waluty. Stwierdził, że jeśli Facebook chce prowadzić bank, powinien postępować zgodnie z uznaną i regulacyjną procedurą.

Jeden z obserwatorów na Twitterze, porównując różne działania pary Trumpa, zamieścił cały scenariusz jako „tajemnicze ogłoszenie o rozwodzie”.

Powiązane czytanie | XRP nabiera rozpędu z 7% wzrostem, gdy Ripple wprowadza nowe partnerstwo ODL

Wcześniej pani Trump oficjalnie opublikowała w grudniu 2021 r. swoją platformę nonfungible token (NFT). Jednak w równym stopniu odłożyła swój najważniejszy cyfrowy przedmiot kolekcjonerski, znany jako Wizja Melanii.

Z oficjalnej strony byłej pierwszej damy, blockchain Solana obsługiwał jej sprzedaż NFT. Również w piątek zakończy się aukcja sprzedaży.

 Polecany obraz z Pexels, wykresy z TradingView.com
Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy