15 dni temu

Ikona sztuk walki i filozof Bruce Lee upamiętniona w kolekcji NFT wspieranej przez firmę rodzinną

Podczas gdy wiele celebrytów wypuściło na rynek kolekcje non-fungible token (NFT), wiele kompilacji NFT zawierało zmarłych luminarzy. W kolekcjach NFT pojawiły się legendy takie jak Jerry Garcia, Kurt Cobain, Muhammad Ali, Elvis, Tupac i wielu innych. W najbliższą sobotę rodzina Ethernity i Bruce'a Lee zrzuci pierwszą kolekcję NFT znanego mistrza sztuk walki, zatytułowaną „Forma bez formy”.

„Bądź jak woda przedzierająca się przez pęknięcia”

Bruce Lee, hongkoński i amerykański artysta sztuk walki, instruktor sztuk walki, gwiazda filmowa i filozof, jest niezwykle popularną ikoną popkultury. Lee jest znany na całym świecie ze swojego stylu sztuk walki i ról w wielu pełnometrażowych filmach o sztukach walki nakręconych na początku lat 70. XX wieku.

8 stycznia 2022 r. firma Bruce Lee Family Company i protokół NFT Ethernity wypuści pierwszą kolekcję NFT firmy Lee. Kompilacja Lee NFT ma na celu „upamiętnienie życia i spuścizny pioniera sztuk walki, filozofa i światowej gwiazdy kina akcji”, wyjaśnia oświadczenie prasowe Ethernity.

Zgodnie z zapowiedzią, kolekcja NFT była „inspirowana filozofią i naukami Bruce'a Lee”. Co więcej, grafika pochodzi od artystów takich jak Bosslogic, Raf Grassetti i Anthony Francisco. „Mój ojciec wierzył w uczciwą ekspresję siebie” – powiedziała Shannon Lee, przewodnicząca i dyrektor generalna Bruce Lee Family Company i One Family Foundation. Córka Lee kontynuowała:

Jesteśmy zaszczyceni możliwością współpracy z tymi niezwykle utalentowanymi artystami, których artystyczna ekspresja pomoże w dalszym szerzeniu pozytywnego przesłania filozofii i nauk Bruce'a Lee w świat w autentyczny sposób.

„Wchłoń to, co jest przydatne, odrzuć to, co nie jest, dodaj to, co jest unikalne”

Bruce Lee NFT śledzą mnóstwo znanych gwiazd i celebrytów, którzy odeszli, ale są przedstawiani w niezmiennych symbolach graficznych. W pierwszym tygodniu maja, Jerry Garcia Foundation uruchomiła pierwszy NFT aukcję m.in. sztukę zmarłego gitarzysty Grateful Dead.

W tym samym tygodniu Ethernity nawiązała współpracę z Muhammad Ali Enterprises (MAE), aby uruchomić pierwszą kolekcję Muhammad Ali NFT, a nigdy wcześniej nie widziana grafika Muhammada Ali przekształcona w NFT została wystawiona na aukcji przez Sotheby's pod koniec lipca.

Pod koniec kwietnia 2021 r. nigdy wcześniej nie widziane zdjęcia z kultowej ostatniej sesji zdjęciowej Kurta Cobaina zostały przekształcone w kolekcję NFT . W połowie grudnia Makersplace ujawniło pierwszą kolekcję NFT opartą na najbardziej znanych biżuteryjnych produktach Tupaca Shakura.

Nick Rose, dyrektor generalny i założyciel Ethernity, powiedział podczas ogłoszenia, że ​​zespół nie może się doczekać udostępnienia fanom Bruce'a Lee nowych NFT. „Rozwijamy się, odkrywając możliwości dla nowo rozszerzonych światów ważnych osób, a niesamowicie wpływowa postać, taka jak Bruce Lee, idealnie pasuje do naszych wielkich ambicji i przedsięwzięć” – powiedziała Rose.

Dyrektor Ethernity dodał:

Nie możemy się doczekać, aby dać fanom Bruce'a Lee nowe sposoby na uczczenie pracy jego życia, do której nasz zespół podziela tak wiele ciepłych uczuć.

Co sądzisz o Ethernity i Bruce Lee Family Company wprowadzających na rynek kolekcję NFT inspirowaną kultowym artystą sztuk walki i filozofem? Daj nam znać, co myślisz na ten temat w sekcji komentarzy poniżej.

Źródło: news.bitcoin.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy