10 dni temu

Analiza cen LRC: Boom w sprzedaży drażni wzór flagi Fallout

  Moneta LRC spada o ponad 50%, ponieważ pokazuje trwające zniesienie w ramach wzoru flagi na wykresie dziennym. Co więcej, niedawny atak niedźwiedzia spowodował spadek poziomu 2 USD. Pozostaje blisko linii trendu wsparcia po 30% spadku w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Dlatego akcja cenowa wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo wybicia niedźwiedzia.

Kluczowe punkty techniczne:

  • Cena monety LRC spada poniżej 50-dniowej EMA i spada do 200-dniowej EMA
  • 24-godzinny wolumen obrotu monetą Loopring wynosi 392 mln USD, co oznacza 110% zysk.

Wykres TradingViewsource- Tradingview

Wcześniej, kiedy omawialiśmy artykuł o monecie Loopring , cena monety próbowała utrzymać się powyżej poziomu 2 USD. Jednak pomimo wielokrotnych byczych prób przezwyciężenia presji sprzedażowej, cena nie zdołała pokonać wpływowej linii trendu oporu.

Moneta spadła o prawie 20% w ciągu ostatnich dwóch dni, co doprowadziło do przełamania znaku 2 USD i zbliżenia się do linii trendu wsparcia spadającego klina. Co więcej, zwiększone tempo trendu jest widoczne we wzroście wolumenu obrotu i świeczce obejmującej niedźwiedzie.

Sprzedawcy zyskują kontrolę nad trendem, gdy cena spada poniżej 50-dniowej EMA i pokazuje powrót do 200-dniowej EMA. Niemniej jednak ostatnie dwie dzienne świece pokazują niższe odrzucenie ceny w pobliżu poziomu wsparcia 1,60 USD.

Dzienny wskaźnik siły względnej (35) wchodzi na terytorium niedźwiedzi. Co więcej, wraz z ostatnim zrzutem, jego linia przekroczyła również granicę 14-SMA.

Wiele poziomów wsparcia załamania się ceny monet LRC pod niedźwiedzim atakiem

Wykres TradingViewsource- Tradingview

Ta cena monety Loopring przełamuje się poniżej zstępującego trójkąta na wykresie 4-godzinnym. Cena wskazuje na zatrzymanie spadku w pobliżu poziomu 1,70 USD. Dlatego możliwe jest zniesienie jako retest niedźwiedziego opadu.

Wykres techniczny wskazuje, że ważne poziomy oporu to 1,60 USD i 1,00 USD. Co więcej, poziomy wsparcia wynoszą 2,15 USD i 2,50 USD.

Rozbieżność zbieżności średniej ruchomej pokazuje ostry spadek w MACD i liniach sygnałowych poniżej poziomu neutralnego (0,00). Rosnący trend niedźwiedzich histogramów wskazuje na silną presję na sprzedaż.

Źródło: coingape.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy