21 dni temu

Sieć LOX: lepsze bezpieczeństwo urządzeń bezprzewodowych

Kradzież smartfona znajduje się w krytycznym momencie. Każdego roku kradzionych jest ponad 446 000 urządzeń przenośnych, co odpowiada 1222 telefonom dziennie. Nasze urządzenia są droższe w ubezpieczeniu niż kiedykolwiek, a globalny rynek ubezpieczeń telefonów komórkowych ma być wart ponad 40 miliardów dolarów do 2025 roku. Dlatego misją Lox jest lepsza kontrola kradzieży smartfonów poprzez stworzenie pierwszej na świecie zdecentralizowanej sieci bezpieczeństwa, dającej moc z powrotem do właścicieli smartfonów, a nie do operatorów bezprzewodowych lub innych stron trzecich.

Wyzwania: wyciszone dane, dowód własności i udostępnianie danych

Dane z urządzeń bezprzewodowych są blokowane za silosami, co pozwala z łatwością sprzedawać skradzione telefony na czarnym rynku. Utrudnia to odzyskanie informacji z urządzenia, takich jak skąd ono pochodzi, jego poprzedni właściciele i daty zakupu. Zasadniczo dane ze smartfona, nawet jeśli je posiadasz, są bardzo trudne do zdobycia. Sytuacji nie pomagają również dostawcy sieci, którzy działają w silosach i nie chcą udostępniać żadnych informacji o urządzeniach użytkownikom, ubezpieczycielom czy organom ścigania.

Ponadto ubezpieczyciele często mają trudności z przesłaniem odpowiednich informacji właścicielom. Załóżmy na przykład, że kupujesz swój nowy smartfon od znanego sprzedawcy, ale ubezpieczasz go u innego dostawcy. Jeśli telefon zostanie skradziony, ubezpieczyciel będzie potrzebował odpowiednich informacji od operatora sieci, ale operator sieci nie ujawni tych danych, dopóki nie otrzymasz dowodu własności od sprzedawcy. Ta walka o otrzymanie odpowiednich informacji ze smartfona powoduje reakcję łańcuchową, ponieważ potrzebne jest pozwolenie od wielu różnych organów.

Ten brak udostępniania danych działa również na korzyść przestępców, ponieważ utrudnia dobrym obywatelom zwrot zgubionych telefonów ich pierwotnym właścicielom. Przy takim braku informacji i oporności na udostępnianie danych zgubione telefony są znacznie trudniejsze do zidentyfikowania.

Lox Network – rozwiązanie dla lepszego bezpieczeństwa

Lox Network zwraca moc posiadania danych z powrotem w ręce użytkowników smartfonów na całym świecie, dzięki innowacyjnej zdecentralizowanej sieci bezpieczeństwa. Sieć LOX działa na zastrzeżonym hybrydowym łańcuchu bloków z szeregiem funkcji i funkcji. Sieć znajduje się w księdze Ripple XRP i wykorzystuje swoją moc, szybkość, efektywność kosztową i – co najważniejsze – jej decentralizację, aby zapewnić użytkownikom łatwiejszy dostęp do ich danych i umieścić kontrolę nad ich smartfonami w ich rękach.

Rdzeniem sieci są jej niezamienne tokeny: tokeny SmartNFT i SmartLOX. Służą one do łączenia unikalnej własności cyfrowej i fizycznej użytkowników, a powiązanie między SmartNFT i SmartLOX działa jako dowód własności dla użytkowników smartfonów.

Dzięki Lox Network będziesz mógł zgłosić zgubienie lub kradzież własnego urządzenia, samodzielnie je śledzić i wymieniać ważne dane przy zakupie lub sprzedaży urządzenia. Jest to pierwsza na świecie zdecentralizowana sieć bezpieczeństwa, która naprawdę kontroluje własność danych i udostępnia kluczowe dane między kluczowymi stronami za pośrednictwem ekosystemu peer-to-peer.

Zmiana bezpieczeństwa urządzeń bezprzewodowych na dobre

To innowacyjne rozwiązanie do zwalczania przestępczości i oszustw związanych ze smartfonami znacznie przyczyni się do obniżenia kosztów ubezpieczenia i obniżenia kosztów posiadania urządzenia przez użytkowników. Obecnie składki ubezpieczeniowe są stosunkowo wysokie ze względu na rosnącą wartość nowoczesnych telefonów, przechowywane w nich wrażliwe dane oraz fakt, że kradzionych jest więcej smartfonów niż kiedykolwiek wcześniej.

Gdy użytkownicy urządzeń mobilnych subskrybują sieć LOX, istnieje również możliwość obniżenia ich składek ubezpieczeniowych dzięki zwiększonemu bezpieczeństwu i identyfikowalności, które zapewni część sieci.

Co więcej, istnieje możliwość, że wypłaty z tytułu ubezpieczenia staną się praktycznie zautomatyzowane, ponieważ dane telefoniczne stają się łatwiej dostępne dla ubezpieczycieli i użytkowników, a odpowiednie informacje są dostępne za jednym kliknięciem przycisku zamiast długiego, uciążliwego i frustrującego procesu. Krótko mówiąc, Lox Network usprawnia cały proces i – ostatecznie – słusznie przywraca kontrolę właścicielom smartfonów na całym świecie.

Dowiedz się, jak LOX zwiększa bezpieczeństwo Twoich urządzeń bezprzewodowych

Sieć LOX stworzyła nowe, innowacyjne rozwiązanie do kradzieży smartfonów. Unikalny model łączy unikalną własność cyfrową i fizyczną użytkowników dzięki zastrzeżonym NFT, umożliwiając właścicielom kontrolę bezpieczeństwa swoich urządzeń. Co więcej, sieć LOX nie jest ograniczona silosami dzięki unikalnej zdecentralizowanej hybrydowej księdze zbudowanej na blockchainie XRP. Poprzez zdecentralizowaną czarną listę LOX Network pomaga zmienić branżę zabezpieczeń smartfonów na dobre.

 Obraz: Pixabay
Źródło: www.newsbtc.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy