18 dni temu

LINK, GRT i LRC gotowe na 25% wzrost

Wielki początek jest w połowie gotowy, wydaje się, że dotyczy to rynku DeFi w 2022 roku. Na początku tego roku Total Value Locked (TVL) w DeFi osiągnął przełomowe 250 miliardów dolarów z zaledwie 10% jego całkowitej funkcjonalności. Podczas gdy przestrzeń kosmiczna rozwija się w szybkim tempie w nadchodzących latach, ma perspektywę dotarcia do większej bazy użytkowników.

Czołowi liderzy rynku kosmicznego Bitcoin i Ethereum zabrakło pary po ciężkim krachu na rynku 4 grudnia. Jednak protokoły związane z DeFi oznaczały szybkie odzyskiwanie po wymaganej korekcie. Chainlink, Graph i Loopring zdołały cieszyć się wykładniczymi wzrostami od początku roku.

Cena LINK doświadczyła ładnego wybicia na poziomie 18,94 USD po kilkukrotnych niepowodzeniach. Jednak w miarę jak masowe zakłady mają miejsce na aktywie, będzie on nadal generował niższe szczyty. Ponadto, przy tym trendzie wzrostowym, 20-dniowy MA firmy LINK może przekroczyć 50-200 dni MA, co wskazuje na jednostronną zwyżkę. Jednak aktywa są teraz wyceniane na 25,81 USD z 9,17% wzrostem przez całą dobę.

Chainlink był jednym z najlepiej rozwiniętych projektów w 2021 roku, a aktywność deweloperów stale wzrastała w ciągu roku. Raport z Santiment potwierdza wzrost Chainlink pod koniec grudnia do 25,17 USD w ciągu zaledwie 4 dni. Dzięki tym oszałamiającym zyskom stosunek zysku do strat w sieci wzrósł do rekordowych poziomów, co wskazuje, że inwestorzy osiągają ogromne zyski.

Wykres (GRT):

The Graph (GRT) szturmem podbił przestrzeń DeFi z byczym początkiem mega roku. Z wyraźnym wybiciem na poziomie 0,6435 USD w dniu 1 stycznia, aktywo zyskało ponad 15%, osiągając w momencie publikacji 0,725 USD. RSI nadal utrzymuje się w strefach mocnych zakupów, wskazując na ogromne możliwości kupna. Ponieważ 20 dni MA powoli przesuwa się na północ, istnieje duże prawdopodobieństwo, że aktywa zdobędą 1 USD w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Najnowsze aktualizacje na wykresie:

Wykres współpracował z CryptoArt.Ai, który jest warstwą indeksowania i zapytań zdecentralizowanej sieci. Ponadto The Graph przygotowuje swoją platformę do świata Web 3 w 2022 roku.

Zapętlanie (LRC):

Cena Loopring (LRC) powoli zmieniała się w zwyżkową ze znaczną akumulacją w ciągu ostatnich 4 dni. Ponieważ 200 SMA stale rośnie, byki odzyskałyby poziom cen na poziomie 2,5 USD. Poza tym, RSI znajduje się w wyjątkowo zwyżkowym regionie, jeśli duża część kupujących rzuci się na zakupy, alt również zażąda nowego ATH w pierwszym kwartale. Wręcz przeciwnie, sprzedaż po lokalnych maksimach osłabiłaby akcję cenową LRC.

Najnowsze aktualizacje dotyczące pętli:

Loopring uruchomił kontrfaktyczny inteligentny portfel 28 grudnia 2021 r. Jednak platforma rzuciła również światło na to, jak handlowcy mogą przestać płacić opłaty za gaz w Ethereum. Przy wzroście ponad 1400,8% w 2021 roku był to jeden z najlepszych projektów warstwy 2.

Łącznie przestrzeń DeFi jest gotowa do odkrywania nowych sposobów realizacji swojej pełnej funkcjonalności. Ponieważ od początku tego roku wyżej wymienione projekty szykują się do nowych przedsięwzięć, w nadchodzących dniach spodziewane są ogromne zyski. Jeśli jednak przestrzeń DeFi przejdzie rajd jak w 2021 r., wówczas wydaje się, że kapitalizacja rynkowa pół biliona jest nieuchronna dla tej przestrzeni.

Link źródłowy

Źródło: cryptomarketoptimists.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy