19 dni temu

Konami wypuszcza pierwsze Castlevania NFT

Konami, marka stojąca za słynnymi grami z naszego dzieciństwa, wydaje Castlevania NFT z okazji 35. rocznicy słynnej serii. Od 12 stycznia wybrane NFT zostaną udostępnione jako aukcje na platformie OpenSea .

Zostanie wydanych 14 NFT zawierających różne sceny z oryginalnych gier wraz z wizualizacjami poprzednich gier i map.

Oryginalna grafika pikselowa nowo narysowana dla „KONAMI MEMORIAL NFT”. Grafika opiera się na mapie zamku Draculi, która pojawia się w grze, z odpowiednimi etapami i stworzeniami dodanymi, aby ponownie przeżyć zawartość Castlevania.

Większość NFT to tytuły BGM lub podkład muzyczny z gry, który składa się z oryginalnych ścieżek dźwiękowych z różnych gier.

Harmonogram aukcji

  • (US East)12 stycznia 17:00 – 14 stycznia 21:00 EST
  • (US West)12 stycznia 14:00 – 14 stycznia 18:00 PST
  • (Wielka Brytania)12 stycznia 22:00 – 15 stycznia 02:00 GMT
  • (Japonia)13 stycznia 07:00 – 15 stycznia 11:00 JST

Czym jest Castlevania?

Castlevania to seria gier wideo stworzona przez japońską firmę Konami. Pierwsza gra została wydana w 1986 roku na Nintendo Entertainment System. Była to jedna z pierwszych gier konsolowych wykorzystująca 16-bitową grafikę i od tego czasu zrodziła wiele sequeli, spinoffów i innych mediów. Gry znane są z połączenia motywów gotyckiego horroru z elementami eksploracji, walki i rozwiązywania zagadek.

Seria Castlevania zawiera wiele różnych postaci w całej historii serii, które pojawiły się w grach wideo lub innych adaptacjach medialnych. Niektóre godne uwagi przykłady to Alucard, Christopher Belmont, Dracula, Simon Belmont, Sypha Belnades, Maria Renard (s), Trevor Belmont (s), Charlotte Aulin (s), Juste Belmont (s), Carrie Fernandez

Castlevania to klasyczna side-scrollowa gra akcji, znana z trudnej i mrocznej atmosfery. Istnieje od 1982 roku i przez lata widział wiele iteracji.

Pierwsza gra Castlevania została wydana na Famicom w Japonii i nosiła po prostu tytuł „Castle”, w przeciwieństwie do „Castlevania”. Amerykańska wersja tej gry jest często określana jako „Nawiedzony zamek”.

Miał 11 sequeli od 1986 do 2017 roku.

Seria obejmuje teraz ponad 31 gier na wiele platform, w tym 16 tytułów Castlevania, trzy tytuły Akumajou Dracula, sześć tytułów Contra, jeden tytuł Haunted Dungeons, trzy tytuły Cadillac i Dinosaurs, jeden tytuł Rockman X Mega Man.

Mają te notatki na każdym NFT:

Na mocy niniejszej umowy dotyczącej NFT zawartej między Nabywcą a Konami Digital Entertainment Co., Ltd. („Konami”) nie istnieją żadne inne uprawnienia ustanowione dla nabywcy poza prawem do korzystania z NFT i korzyściami nabywcy, jak opisano osobno poza niniejszą Umową. Warunki użytkowania w OpenSea, platformie używanej w związku z niniejszą umową (tj. prawo przyznane osobie, która kupiła NFT od Konami, do wskazania faktu, że nabywca kupił NFT przy użyciu pseudonimu na stronie głównej Konami ( https:// www.konami.com/games/memorial-nft/・Pseudonim nabywcy zostanie wyświetlony, gdy Konami uzna go za uzasadniony w oparciu o standardy społeczne (np. pseudonim zawierający informacje, które można wykorzystać do identyfikacji konkretnej osoby, jest niedopuszczalny Ponadto w przypadku, gdy pseudonim nie zostanie zgłoszony w wyznaczonym przez Konami terminie wskazanym sposobem, społecznie akceptowalny pseudonim nie zostanie zgłoszony Konami, nabywca powoduje lub uważa się za przyczynę korzyści nabywcy do wykorzystania przez osobę trzecią (np. spowodowanie, aby osoba trzecia zgłosiła pseudonim w imieniu nabywcy) lub przeniesienie NFT na osobę trzecią, nabywca utraci prawo do otrzymania korzyści (pseudonim , po wyświetleniu, nie zostanie usunięty w czasie oddzielnie określonym przez Konami). Niezależnie od powyższych postanowień, w przypadku stwierdzenia przez Konami, że nabywca będzie bezprawnie lub niewłaściwie korzystał z NFT, nabywca utraci prawo do otrzymywania korzyści (wyświetlany pseudonim zostanie usunięty).・Nabywca, kupując NFT, nie uzyska praw własności intelektualnej (np. praw autorskich, praw do znaków towarowych) w odniesieniu do danych powiązanych z NFT. W związku z tym nabywca nie może wykorzystywać danych związanych z NFT (np. reprodukcji) do celów komercyjnych.・Konami nie jest w stanie uniemożliwić nabywcy rozpowszechniania w mediach społecznościowych faktu, że nabywca kupił NFT, ani przeniesienia NFT na osobę trzecią.・Konami nie będzie w przyszłości sprzedawać innego NFT powiązanego z tymi samymi danymi, które są powiązane z obecnym NFT, ale może w przyszłości sprzedać NFT powiązane z danymi opartymi na serii Castlevania.・Osoby niepełnoletnie nie mogą kupować NFT.・Nabywca nie może anulować (np. zwrotu, zwrotu) niniejszej umowy po jej zawarciu.・Konami nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność HP z powodu konserwacji, wypadku lub innych przyczyn.・Konami będzie odpowiedzialne wyłącznie za przyznanie korzystania z NFT i korzyści nabywcy dla NFT i nie będzie udzielać żadnej gwarancji dla samego NFT (np. ciągłość, kompatybilność z innymi usługami).・Konami nie gwarantuje, że wartość NFT wzrośnie po zakupie.

Źródło: www.nftculture.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy