21 dni temu

Handel Kintsugi (KINT) rozpoczyna się 6 stycznia Wpłać teraz

Z przyjemnością ogłaszamy, że Kraken obsługuje teraz Kintsugi (KINT)!

Finansowanie i handel

Finansowanie jest aktywne, a handel rozpocznie się wkrótce . Miej oko na stronę stanu, aby uzyskać aktualizacje.

Możesz dodać KIN T do swojego konta Kraken, przechodząc do opcji Finansowanie , wybierając zasób i naciskając Wpłata . Wpłaty wymagają 25 potwierdzeń.

KIN T będzie można handlować na USD i EUR , z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Uwaga: Handel nie jest dostępny dla mieszkańców USA, Kanady, Australii i Japonii.

Czym jest Kintsugi?

Kintsugi to zdecentralizowana sieć, która pozwala użytkownikom tworzyć kBTC – aktywa wspierane przez Bitcoin 1:1 – w sposób pozbawiony zaufania i zdecentralizowany. KBTC Kintsugi przynosi bitcoin do Kusamy, aby pobudzić płynność dla parachainów, takich jak Karura , Shiden i Moonriver . Token KINT jest używany w zarządzaniu Kintsugi.

Jakie usługi będą dostępne dla KINT?

Kraken i Kraken Terminal będą dostępne dla KINT. Kraken Futures i Margin Trading nie będą dostępne w dniu premiery.

Czy Kraken wymieni więcej aktywów?

Tak! Ale naszą zasadą jest, aby nigdy nie ujawniać żadnych szczegółów na krótko przed uruchomieniem – nawet tego, jakie zasoby bierzemy pod uwagę. Wszystkie wymienione tokeny Krakena są dostępne na naszej stronie internetowej, a wszystkie przyszłe tokeny zostaną ogłoszone na blogu Krakena i profilach w mediach społecznościowych. Nasi specjaliści ds. zaangażowania klientów nie mogą odpowiedzieć na żadne pytania dotyczące tego, jakie aktywa możemy wymieniać w przyszłości.

Handluj i inwestuj z ostrożnością

Zlecenia z limitem są zalecane na początku handlu, ponieważ rynki mogą początkowo być niepłynne. Bądź bardzo ostrożny ze zleceniami rynkowymi i zleceniami, które uruchamiają zlecenia rynkowe (np. stop loss).

Wystawienie zasobu lub tokena do handlu nie jest rekomendacją kupna, sprzedaży lub uczestnictwa w powiązanej sieci. Przeprowadzaj własne badania i inwestuj na własne ryzyko.

Źródło: blog.kraken.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy