16 dni temu

JP Morgan popiera Crypto Adoption i Bitcoin (BTC) w 2022 roku

  • Obawy o zmienność nie powstrzymały wzrostu wartości bitcoina.
  • Poziomy zmienności cen Bitcoina są znacznie większe niż w przypadku innych klas aktywów.

Analityk JPMorgan ds. badań giełdowych, Kenneth Worthington, powiedział w piątek w notatce dla klientów, że rynki i branża kryptowalut są gotowe na szersze uznanie w tym roku. W przeciwieństwie do wielu osób z branży kryptograficznej, analitycy JPMorgan przewidywali, że tegoroczne znaki towarowe zapewnią lepszą interoperacyjność wielu blockchainów i tokenizację finansową.

W przypadku usług finansowych Worthington i Smith uważają, że wzrost rynków kryptograficznych przyspieszy w tym roku, jeśli blockchain Ethereum lub inne wysiłki warstwy 2 mogą zwiększyć pojemność i szybkość transakcji.

Nowoczesny sklep wartości

Jeśli chodzi o bitcoin, JPMorgan powiedział, że:

„szczególnie dobrze zaprojektowany jako nowoczesny magazyn wartości, a mocny projekt przyczynił się do wzrostu zaufania do Bitcoina i jego wartości”.

Jednak, biorąc pod uwagę swoją krótką historię, bitcoin wciąż jest niewystarczający w porównaniu z innymi rezerwami bogactwa, takimi jak złoto, według Worthingtona. Ponadto zwiększona zmienność bitcoina prawdopodobnie nie sprawi, że będzie on zdrową walutą.

Dodając kolejne Worthington powiedział Bitcoin:

„może podważyć krypto jako środek wymiany, jako jednostkę rozliczeniową i jako standard odroczonych płatności, inne uznane funkcje pieniądza”.

Obawy o zmienność nie powstrzymały wzrostu wartości bitcoina; dodał jednak. Worthington uważa jednak, że Coinbase nadal jest „zakupem” dla inwestorów ze względu na ekspansję w sektorze kryptowalut. Warto jednak zauważyć, że poziomy zmienności cen bitcoina są znacznie większe niż w przypadku innych klas aktywów, w tym złota, waluty amerykańskiej oraz akcji i towarów, wspomniał Worthington & Smith.

Źródło: thenewscrypto.com
Zgarnij darmowe kryptowaluty
Aktualne airdropy